Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 trash talk

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 10:12 pm

jeronimo έγραψε:

συναδελφε δεν αναφερομαι ποτε σε κοπελες με τον ορο ''γκομενες''..
ουτε να τον εκφερω δε μπορω..

αν διαβαζω γραμματα τους θα συμπασχω μαζι τους και ισως να συγκινηθω κι ενα δακρυ να κυλησει απ'το ματι μου..
Εσύ και ο Μυλωνάς στον Ατλαντίς! Razz Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime11th Φεβρουάριος 2010, 8:26 am

ecatodarcus έγραψε:
μπορούμε να το κάνουμε "τόνι και τζέρι" οπότε τον τόνι θα τον κάνει ο Antonioo

scratch καν'το μου τινα και τζερι να κλεισουμε..

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime11th Φεβρουάριος 2010, 10:54 am

H εκπομπή του Μυλωνά τα σπάει...μου χε τύχει να βρέχει έξω και με 2 φίλους στο αμάξι να ακούμε ιστορίες που έλεγε από την αμερική, που πήγε καναδά με το τροχόσπιτο, του έκλεψε ένας police officer τα λεφτά κτλ! 'παίζει' και τους διαλόγους οπότε είναι σα να βλέπεις ταινία ένα πράγμα. έχει και την κατάλληλη φωνή... είμαι fan!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 11:57 am

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε αλλά όταν εσείς θα γράφετε εγώ θα'μαι στο τρένο και θα ταξιδεύω..huhu^^ Wink
Καλό γράψιμο!


Υ.Γ ας μεταφερθεί αυτό το topic στο 1ο εξάμηνο,που υπάρχει ήδη αντίστοιχο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 12:05 pm

γατ0πard0s έγραψε:
Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε αλλά όταν εσείς θα γράφετε εγώ θα'μαι στο τρένο και θα ταξιδεύω..huhu^^ Wink
Καλό γράψιμο!


Υ.Γ ας μεταφερθεί αυτό το topic στο 1ο εξάμηνο,που υπάρχει ήδη αντίστοιχο!
άντε καλά να περάσεις όπου και να πας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 1:30 pm

Ποιος alejandro έσβησε το ποστ μου;εεεε; Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 1:32 pm

κοιτα λιγο στο trash
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 1:37 pm

Μα δεν ήταν άσχετο με το θέμα τεσπα.
Όλο σκούπα βάζει ο alejandro,να τον προσλάβω να κάνει και καμιά δουλειά εδώ στο αχούρι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 1:39 pm

ολες τις δουλειες του σπιτιου κανει ο alejandro..
εκπαιδευεται Razz

μη σας νοιαζει τι θα γραψετε στο μπεργελε..
ο τυπος ειναι απο αλλο πλανητη..τον πλανητη του imperial college of london..
με μια καλη εργασια,παιρνετε πανω απο 8 ανετα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 1:42 pm

Κοίταξα αυτό που μου είπες αλλά η πρόταση του ecato κι ενός άλλου(μου διαφεύγει το όνομα του..)έθεσε δυνατή υποψηφιότητα!



Υ.Γ δεν το'βαζες στο Jery's Trash τουλάχιστον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 1:44 pm

Ρε συ σκοπός είναι να κάνεις κάτι που σου αρέσει να ψάξεις να δουλέψεις όχι να κάνεις κάτι απλά για να το κάνεις και να πάρεις έναν βαθμό.Θα πάρει λίγο χρόνο περισσότερο αλλά αξίζει!
Εντάξει έτσι το βλέπω εγώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 1:46 pm

στη μηχανολογια? με το μπεργελε? οκ, ξερω, περι ορεξεως, αλλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 1:48 pm

δεν αξιζει να μπει στο jerry's trash..

αν θες,κανε δικο σου trash..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 1:50 pm

Από κάπου γίνεται η αρχή και στον Μπεργελέ συμφέρει γιατί δεν είναι δύσκολος ο βαθμός άρα δεν σε νοιάζει για τυχόν μερικά λάθη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 1:52 pm

Απλά στο δικό σου θα είχε και κάποιο επίπεδο.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 2:02 pm

γατε,αν θες να ασχοληθεις με την εργασια του ασχολησου..
αν την εχεις κανει,καλυτερα ακομα..

αλλα,δεν αξιζει να κανεις σοβαρη εργασια στο μπεργελε..
1)αν δεν ειναι πανω στο αντικειμενο του,δεν προκειται να καταλαβει λαθη αν ειναι ψαγμενη εργασια..
2)και να σου διορθωσει λαθη,δεν προκειται να τα δεις..την εργασια λιγες φορες θα την παρεις πισω στο ΕΜΠ..

σιγα σιγα,τα ασοβαρα μθμτ θα μαθεις να τα περνας επισης ασοβαρα..
θα δεις πολλα τετοια στην πορεια..
μηχανισμοι,οχηματα,ΘΣΚ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 2:03 pm

γατ0πard0s έγραψε:
Απλά στο δικό σου θα είχε και κάποιο επίπεδο.. Smile
αν το έγραφες μόνος σου εκεί δεν θα το έσβηνα... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 2:04 pm

αφου λεει ''jerry'' ρε αλεξ Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 2:04 pm

Χαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 2:08 pm

jerry έγραψε:
αφου λεει ''jerry'' ρε αλεξ Crying or Very sad Crying or Very sad
σωστά ...δεν λέει alejandro .... γιατί να ασχοληθώ ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 2:13 pm

spam lords του κόλου ...ναι σε σας τους δυο τα λέω ...ο jerry και ο γάτος ...δεν το γυρνάς σε tom για να ταιριάζετε καλύτερα; ... χαμένα ... έχω φάει την μισή εξεταστική για να καθαρίζω τις βλακείες σας ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 2:18 pm

Alejandro el mecanico έγραψε:
spam lords του κόλου ...ναι σε σας τους δυο τα λέω ...ο jerry και ο γάτος ...δεν το γυρνάς σε tom για να ταιριάζετε καλύτερα; ... χαμένα ... έχω φάει την μισή εξεταστική για να καθαρίζω τις βλακείες σας ...

Crying or Very sad Crying or Very sad

sorry ρε αλεξ..

πες κι εσυ ρε γατε ποσο στεναχωρημενοι ειμαστε που δεν αφηνουμε τον αλεξ να διαβασει..


να μην τα καθαριζες pirat pirat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 2:22 pm

να τα γράφετε εκεί που πρέπει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime16th Φεβρουάριος 2010, 3:26 pm

Νευράκια,νευράκια διακρίνω..και δεν έχεις φάει την μισή εξεταστική για μας γιατί από την πέμπτη loggarw συχνά! Very Happy άντε την κάνω να ξεκουραστείς κι εσύ.(κώλου με "ω" κι όχι με "ο"Razz)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 14 I_icon_minitime17th Φεβρουάριος 2010, 3:03 pm

Ποσες σελιδες θα φτασει αραγε το τοπικ; cheers Για να δουμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
trash talk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 14 από 42Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Jerry's Trash
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: