Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 trash talk

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 3:55 pm

jerry έγραψε:
το αν θα μεινω στην ελλαδα η θα φυγω για το εξωτερικο,ειναι δικη μοπυ αποφαση που δεν εχει να κανει και πολυ με τη σχολη..
περισσοτερο εχει να κανει με τον ηλιο,εδω που τα λεμε..

xaxaxa
respect
sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 4:21 pm

ποναει το χερι μου και μονο που γραφω,επειδη εχω θλαση ά βαθμου στον ωμο..
και δεν αξιζει να σου απαντησω καν..

αλλα,επειδη συναδελφοι ειμαστε:
1)κομμενο το ''αδερφε''..
κανενα troll δεν αξιζει γι'αδερφος μου..
ουτε για τριχα απ'τα @@ του αδερφου μου..

2)αν νμζς οτι το εδω φορουμ ειναι gtpk και το αλλο super-wow,γτ γραφεις εδω?
μη μου πεις οτι προσπαθεις να ενημερωσεις τον κοσμο για το ποσο γαματοι ειναι οι απο'κει φιλοι σου,γτ πολυ απλα υποβαθμιζεις την επιλογη 630 ατομων..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 4:41 pm

Γιατι παρεξηγεις συνεχεια αυτα που γραφω?
Εχεις πια τοσο προβλημα με τα δωρεαν σεμιναρια του solid works ή με το να βοηθανε στο fsae?

Παρε καλυτερα παραδειγμα απο τον ekatodrakous που δειχνει πιο σοβαρος ανθρωπος.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 4:48 pm

astavas έγραψε:
ωχ, έγινε ο πανέξυπνος - πανέμορφος - σούπερ δυνατός - φανταστικός σαρδανάπαλος mod? πάντα το λεγα ότι αυτό το παιδί θα πάει μπροστά! Razz

jerry έγραψε:
καλη αρχη,σαρδαναπαλε..

και δε θελω αηδιες,τωρα που πηρες εξουσια..

giotis έγραψε:
gz κ από μένα

mech-eng έγραψε:
τωρα αρχιζει η μακρα περιοδος της μονοκρατοριας ,οπου ο σαρδαναπαλος και ο eca θα φτιαχτουν ακομα περισσοτερους λογαριασμουα για την παρτι τους και τα μελη του φορουμ θα γινουν 10000 το επομενο διαστημα,παιδες εγω προτεινω να ξεκινησουμε σεμηναρια μαγειρικης με αναλογες αφισες στην σχολη ,μπας και δουμε κανενα πραγματικο μελος εδω μεσα...

Από εδώ και πέρα να προσέχετε πως θα μιλάτε..και δεν σηκώνω αστεία!άντε μπράβο.κι εσύ astavas παιδί μου με αυτά που λες θα πας μπροστά..όσο για σένα jerry πολύ αμφιβάλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 5:56 pm

Τωρα που εγινες μοντ,γυρισες το ονομα σου παλι στο πιο βαρυγδουπο και ισχυρο γατοπαρδος..???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 5:57 pm

δένει πιο ωραία με το ntuamech moderator. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 6:00 pm

Ασε ρε...Για σπασιμο θα αρχισω τα αδυσωπητο σπαμμινγκ και τα ασταματητα ελληνοαγγλικα(βαριεμαι να αλλαξω το πληκτρολογιο στα αγγλικα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 8:46 pm

jerry έγραψε:

το αν θα μεινω στην ελλαδα η θα φυγω για το εξωτερικο,ειναι δικη μου αποφαση που δεν εχει να κανει και πολυ με τη σχολη..
περισσοτερο εχει να κανει με τον ηλιο,εδω που τα λεμε..

Καλά αυτό είναι μεγάλη αλήθεια.


jerry έγραψε:

και ποσο μαλλον οταν το πτυχιο,που θα μου δωσει,δεν θα'χει ουσιαστικη αξια με τις εφαρμοζομενες πολιτικες..

Αναρωτιέμαι αν είμαι γραφικός..


jerry έγραψε:
ονειρευομαστε το πτυχιο,που με τοσο κοπο θα παρουμε,να μας δωσει μια ελαχιστη πιθανοτητα για αξιοπρεπη εργασια..

Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 9:20 pm

εσωτερικό ή εξωτερικό εγώ ξέρω ότι σε πρώτη φάση πρέπει να τελειώσουμε, δεν λέω ότι όσοι κατεβαίνουν στους δρόμους έχουν άδικο, διότι απλά έχουν δίκιο δεν το συζητάω, αλλά πρέπει κάποια στιγμή να πάρω το ρημαδοπτυχίο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 9:22 pm

doppler έγραψε:
εσωτερικό ή εξωτερικό εγώ ξέρω ότι σε πρώτη φάση πρέπει να τελειώσουμε, δεν λέω ότι όσοι κατεβαίνουν στους δρόμους έχουν άδικο, διότι απλά έχουν δίκιο δεν το συζητάω, αλλά πρέπει κάποια στιγμή να πάρω το ρημαδοπτυχίο.

Όπως όλοι. Δεν καταλαβαίνω τι σχέση το ένα με το άλλο. Τι σχέση έχει το να είσαι κοινωνικά και πολιτικά ενεργός με το να πάρεις πτυχίο. Εγώ θέλω και τα 2.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 10:57 pm

greenman έγραψε:
Γιατι παρεξηγεις συνεχεια αυτα που γραφω?
Εχεις πια τοσο προβλημα με τα δωρεαν σεμιναρια του solid works ή με το να βοηθανε στο fsae?

Παρε καλυτερα παραδειγμα απο τον ekatodrakous που δειχνει πιο σοβαρος ανθρωπος.....
μπράβο στα παιδιά , είναι πιστεύω η μόνη κίνηση που παραδέχομαι το e-polytexneio .

και πάλι μπράβο αλλά τα σεμινάρια solidworks είναι λίγο αδιάφορα .

λέγεται ecatodarcus

γατ0πard0s έγραψε:
astavas έγραψε:
ωχ, έγινε ο πανέξυπνος - πανέμορφος - σούπερ δυνατός - φανταστικός σαρδανάπαλος mod? πάντα το λεγα ότι αυτό το παιδί θα πάει μπροστά! Razz

jerry έγραψε:
καλη αρχη,σαρδαναπαλε..

και δε θελω αηδιες,τωρα που πηρες εξουσια..

giotis έγραψε:
gz κ από μένα

mech-eng έγραψε:
τωρα αρχιζει η μακρα περιοδος της μονοκρατοριας ,οπου ο σαρδαναπαλος και ο eca θα φτιαχτουν ακομα περισσοτερους λογαριασμουα για την παρτι τους και τα μελη του φορουμ θα γινουν 10000 το επομενο διαστημα,παιδες εγω προτεινω να ξεκινησουμε σεμηναρια μαγειρικης με αναλογες αφισες στην σχολη ,μπας και δουμε κανενα πραγματικο μελος εδω μεσα...

Από εδώ και πέρα να προσέχετε πως θα μιλάτε..και δεν σηκώνω αστεία!άντε μπράβο.κι εσύ astavas παιδί μου με αυτά που λες θα πας μπροστά..όσο για σένα jerry πολύ αμφιβάλω.

ξεκαβάλα και πιάσε την σκούπα

kitsos777777 έγραψε:
Ασε ρε...Για σπασιμο θα αρχισω τα αδυσωπητο σπαμμινγκ και τα ασταματητα ελληνοαγγλικα(βαριεμαι να αλλαξω το πληκτρολογιο στα αγγλικα)

εσύ πας για topten στην banlist
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 12:08 am

δώσμου ένα ροδάκινο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 12:26 am

trash talk - Σελίδα 23 The-peach

τέτοιο ; οκ ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 1:10 am

θέλω φρατζόλες!σκάσε μην στις βρέξω μικρέ, είσαι χάλια , λιποθυμώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 5:40 am

βαλατε τον master spammer το γατοπαρδο για mod?

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 10:17 am

εσυ είσαι master spaMmer ... για την ακρίβεια είσαι spammer lord , οι άλλοι μπροστά σου είναι απλά ερασιτέχνες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 1:20 pm

Παράθεση :
Όπως όλοι. Δεν καταλαβαίνω τι σχέση το ένα με το άλλο. Τι σχέση έχει το να είσαι κοινωνικά και πολιτικά ενεργός με το να πάρεις πτυχίο. Εγώ θέλω και τα 2.


το σίγουρο είναι όσοι θελουν μόνο το ένα τελειωνουν πιο γρήγορα και με καλύτερο βαθμό.

that's a fact
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 3:26 pm

nerouda έγραψε:
Παράθεση :
Όπως όλοι. Δεν καταλαβαίνω τι σχέση το ένα με το άλλο. Τι σχέση έχει το να είσαι κοινωνικά και πολιτικά ενεργός με το να πάρεις πτυχίο. Εγώ θέλω και τα 2.


το σίγουρο είναι όσοι θελουν μόνο το ένα τελειωνουν πιο γρήγορα και με καλύτερο βαθμό.

that's a fact


Άρα κόβουμε το 1ο. Μπράβο πολύ έξυπνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 3:28 pm

mech-eng έγραψε:
οαλλα πολυ ταλαιπωρια στρο κεντρο ,λογω συγκεντρωσης

Την επόμενη φορά ειδοποίησε τους ότι θα κατεβείς κέντρο για να το αναβάλλουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 3:31 pm

hotdog έγραψε:
mech-eng έγραψε:
οαλλα πολυ ταλαιπωρια στρο κεντρο ,λογω συγκεντρωσης

Την επόμενη φορά ειδοποίησε τους ότι θα κατεβείς κέντρο για να το αναβάλλουν..

θα το κανω μην ανησυχεις ,γιατι εχω μαθει να διεκδικω το δικιο μου και τις ελευθεριες μου χωρις να περιοριζω και να ταλαιπορω τους αλλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 3:40 pm

[quote]το σίγουρο είναι όσοι θελουν μόνο το ένα τελειωνουν πιο γρήγορα και με καλύτερο βαθμό.

that's a fact[
Άρα κόβουμε το 1ο. Μπράβο πολύ έξυπνο./quote]

τι δεν κατάλαβες?

Μίλησα για το τι συμβαίνει, το τι κάνεις εσύ δεν με αφορά ...

ούτε σου είπα αν πρέπει να κόψεις κάτι, ούτε καν σου πρότεινα...


υσ. από το έτος μου δύο άτομα ξέρω που τελειώσανε στα 5 χρόνια παρά, με βαθμό απο 8 και πάνω και τώρα κάνουν διδακτορικό. Αυτοί ασχολήθηκαν μόνο με την σχολή, ούτε με πολίτικά
, ούτε με χόμπι, ούτε με γκόμενες.

ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΣΧΟΛΗ, ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΑ.

ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ, τα αν είναι σωστό ή λάθος ούτε θα το κρίνω ούτε και υπάρχει λόγος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 3:42 pm

[quote="nerouda"]
Παράθεση :
το σίγουρο είναι όσοι θελουν μόνο το ένα τελειωνουν πιο γρήγορα και με καλύτερο βαθμό.

that's a fact[
Άρα κόβουμε το 1ο. Μπράβο πολύ έξυπνο./quote]

τι δεν κατάλαβες?

Μίλησα για το τι συμβαίνει, το τι κάνεις εσύ δεν με αφορά ...

ούτε σου είπα αν πρέπει να κόψεις κάτι, ούτε καν σου πρότεινα...


υσ. από το έτος μου δύο άτομα ξέρω που τελειώσανε στα 5 χρόνια παρά, με βαθμό απο 8 και πάνω και τώρα κάνουν διδακτορικό. Αυτοί ασχολήθηκαν μόνο με την σχολή, ούτε με πολίτικά
, ούτε με χόμπι, ούτε με γκόμενες.

ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΣΧΟΛΗ, ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΑ.

ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ, τα αν είναι σωστό ή λάθος ούτε θα το κρίνω ούτε και υπάρχει λόγος

Άρα ;

Ούτε εγώ μίλησα για το τι κάνω εγώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 3:43 pm

mech-eng έγραψε:
hotdog έγραψε:
mech-eng έγραψε:
οαλλα πολυ ταλαιπωρια στρο κεντρο ,λογω συγκεντρωσης

Την επόμενη φορά ειδοποίησε τους ότι θα κατεβείς κέντρο για να το αναβάλλουν..

θα το κανω μην ανησυχεις ,γιατι εχω μαθει να διεκδικω το δικιο μου και τις ελευθεριες μου χωρις να περιοριζω και να ταλαιπορω τους αλλους.

Ουαου τέλεια. Συγνώμη για την ταλαιπωρία κιόλας. Θα το μεταβιβάσω στα κεντρικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 4:02 pm

ρε hotdog γιατι επειδιωκεις την πολιτικη αντιπαραθεση και οχι τον διαλογο ?
ασε εμενα που κατεβηκα μια φορα στο κεντρο για μια δουλεια ,αλλα τι φταινε οι ανθρωποι που ειτε περιμενουν στις στασεις ,γυριζοντας απο δουλειες και γω δεν ξερω απ τι αλλο ειτε μενουν μπλοκαρισμενοι στην κινηση επειδη γινεται καποια απεργειακη κινητοποιηση ,γιατι τελικα οι απεργιες πιο πολυ καταπιεζουν τους συμπολιτες μας παρα την κυβερνηση.


σε καθε περιπτωση να πω οτι δεν διαφωνω με την σταση των απεργων ,διαφωνω με την πρακτικη τους ,διοτι ετσι ταλαιπουρωνται ανθρωποι που δεν φταινε και ειναι ισως σε πιο δυνη κατασταση απο τους απεργους.


εκα,ας μεταφερθει στο τρασ,δεν μ αρεσει να καιω θεματα για να κανω τον πολιτικαντη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 23 I_icon_minitime4th Μάης 2010, 4:08 pm

Αυτό επιδιώκω. Τι περιμένεις να συζητήσουμε ;;;;;;;
Για την "ταλαιπωρία" σου ;;;;;;;
Και οι άλλοι είναι άνεργοι. Σόρρυ αλλά θα πάω με τους άλλους.

Ναι συμφωνώ. Αν είχαμε τα κότσια θα πηγαίναμε και θα κάναμε κώλος τα σπίτια του κάθε πολιτικού, τα υπουργεία κτλ. Αλλά λειτουργούν-με προς το παρόν μέσα στην αστική νομιμότητα. Αλλά όχι και να μην απεργούν, διαδηλώνουν κτλ επειδή αναγκάστηκες να κάνεις μια παράκαμψη για το σπίτι σου ή επειδή περπάτησες 2 δρόμους παραπάνω (για παράδειγμα και γενικά τα λέω)..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
trash talk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 23 από 42Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Jerry's Trash
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: