Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 trash talk

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:07 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
είναι μεγάλο για τα γούστα μας
οκ τότε ίσως μια χαρά θα περάσει ο φίλος σου στην Ιθάκη Razz
βσκ είναι από τα μεγαλύτερα χωριά του δήμου αλλά κ πάλι πολύ μικρό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:09 pm

giotis έγραψε:
καλά καμένοι είστε? εδώ νόμιζα ότι το χωριό μου είναι μικρό που εχει 2παραλίες κ 1 λιμάνι για ψαρόβαρκες κ το φέρρυ Κεφαλλονιά-Ζάκυνθος, 1 φάρμα κυνηγιού(game farm) που είναι κ σαν μικρός ζωολογικός κήπος κ ελικοδρόμιο, 7 εκκλησίες +ένα νησάκι τον Δία που ανήκει στην Πεσσάδα(το χωριό μου), γήπεδο τέννις βόλευ κ μπάσκετ,2 παιδικές χαρές(κούνιες κτλ), 3 πλατείες κ ένα οινοποιείο-wine-bar κ 2 καντίνες που ανοίγουν το καλοκαίρι. όλα αυτά μόνο το χωριό μου..........

ε, αυτό είναι μεγάλο... πολύ. Μα και ελικοδρόμιο?

Μικρό εγώ θεωρώ αυτό που έχει 20 μόνιμους, μια ταβέρνα/μεζεδοπωλείο/καφετέρια, δεν έχει ψιλικατζίδικο/σουπερμάρκετ κτλ ούτε φούρνο και έχει 1 αστυνομικό... που είναι υπέυθυνος και για τα δίπλα μικρότερα χωριά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:11 pm

giotis έγραψε:
καλά καμένοι είστε? εδώ νόμιζα ότι το χωριό μου είναι μικρό που εχει 2παραλίες κ 1 λιμάνι για ψαρόβαρκες κ το φέρρυ Κεφαλλονιά-Ζάκυνθος, 1 φάρμα κυνηγιού(game farm) που είναι κ σαν μικρός ζωολογικός κήπος κ ελικοδρόμιο, 7 εκκλησίες +ένα νησάκι τον Δία που ανήκει στην Πεσσάδα(το χωριό μου), γήπεδο τέννις βόλευ κ μπάσκετ,2 παιδικές χαρές(κούνιες κτλ), 3 πλατείες κ ένα οινοποιείο-wine-bar κ 2 καντίνες που ανοίγουν το καλοκαίρι. όλα αυτά μόνο το χωριό μου..........

βασικά αυτό δεν είναι χωριό... το χωριό από το οποίο κατάγομαι έχει μια εκκλησία.μια πλατεία.κατσίκια.πρόβατα.2 καφενεία (πλέον το ένα έκλεισε). και το πολύ 100 μόνιμους κατοίκους... αυτό είναι χωριό
το δικό σου είναι κράτος, μπροστά στο δικό μου!!!χαχαχα

@ astavas πές τα ρε συ. άκου ελικοδρόμιο!!! και το game farm?? που το πάς αυτό??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:16 pm

το ελικοδρόμιο είναι σαν αυτό που έχουν τα πλοία. ένας κύκλος βασικά Razz
κοίτα κ μεις παλιά 2 ψιλικατζίδικα είχαμε κ τώρα έχουμε 1 κ 3 καντίνες κ τώρα 2 κ είχαμε κ ένα εστιατόριο αλλά έκλεισε κ αυτό. κ ένα μοναστήρι(παλιά είχε πολλές μοναχές μετά καμία κ τώρα μία κ γίνονται κ πάλι πανηγύρια ). βσκ δν είναι πολύ μεγάλο. τώρα έχει πολύ λίγους μόνιμους κατοίκους. μαχ 150-200 μόνιμους κατοίκους έχει. πιστεύω περισσότερο ότι αυτά είναι παλιές δόξες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:19 pm

έχει κοτζάμ κύκλο για ελικόπτερο affraid affraid

πολύ κοσμοπολίτικο για μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:25 pm

ρε αμα δεν σκαει η θαλασσα κατω απο το παραθυρο σου ,αμα δεν βλεπεις ολο το αιγαιο απο το μπαλκονι σου ,αμα δεν υπαρχει 1 και μοναδικο μερος εστιασης μικρων μεγαλων ,αμα δεν υπαρχει φουρνος και γιατρος και μονο για τα παρεις τα απαραιτητα δεν κανεις ταξιδι αρκετων χιλιομετρων ,τοτε δεν ζεις σε χωριο.

το αξιοθαυμαστο ειναι οτι υπαχουν ανθρωποι που ζουν σ αυτα τα ξεχασμενα απο πολλους χωρια ,αυτο θα πει να αγαπας τον τοπο σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:31 pm

άσχετο αλλά.... βρήκα 50 γιούρα !!!!!( στο δρόμο ξεχασμένα, παρατημένα από έναν ασυνείδητο, να λιώσουν μέσα στη ζέστη) cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:33 pm

βασικά,αυτοί που μένουν εκεί είναι κυρίως άνθρωποι μεγάλης ηλικίας

οι νέοι,αργά ή γρήγορα,φεύγουν νομίζω

είτε για τα πανεπιστήμια,είτα για ανεύρεση καλύτερης τύχης εργασιακά,είτε λόγω γάμου

πάντως,είναι ευλογία να μπορείς να ζεις στο μέρος που γεννήθηκες και μεγάλωσες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:41 pm

εγω προσωπικα τελευταια βλεπω νεους ανθρωπους να ερχονται και να μενουν απο αθηνα στο χωριο μου ,ειτε λογω οικονομικων ,ειτε επειδη εχουν αγανακτισει,και μαλιστα ζουν πιο παραδοσιακα απο τους απαπουδες,ετσι γεμισε το χωριο με πιτσιρηκια! η αθηνα ειναι χαος σκετο δεν θα ηθελα να μεινω εδω με τιποτα.

παντως τωρα με την κατασταση αυτη ευκαιρια ειναι να κερδισει εδαφος η αποκεντρωση ,ας γινουν τα εξοχικα μονιμες κατοικιες


και γενικα προτειμω να εχω την ησυχια μου παρα να θελω να παω πανεπιστημιο και να κανω μιαμιση ωρα (για αποσταση 5km)
@ασταβας που μενεις ?να περασω καμια βολτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:48 pm

φιλαδέλφεια... αλλά σκούπισα όλους τους γύρω δρόμους μήπως βρω κι άλλα αλλά τπτ... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:53 pm

χαχα...ποτε δεν εχω βρει πανω απο δεκαλεπτο στον δρομο....


τι να πω πενηνταευρω....αυτο ειναι τυχη φιλε μου και εγω εχω τσακωθει μαζι της απο τοτε που γεννηθηκα!


παντως να κανονισουμε καμια εξορμηση -ευρεσης χαμενων χαρτονομισματων-σαν φορουμ...και οτι βρουμε στα τρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:57 pm

ένας φίλος μου έχει ανιχνευτή μετάλλων κ κάθε χρονο τον Σεπτέμβρη πριν γυρίσει Αθήνα πάει στην παραλία κ βρίσκει απο νομίσματα μέχρι κ ακριβά ρολόγια Razz
mech-eng έχω θέα την Ζάκυνθο την "μισή" Νότια Κεφαλονιά Razz πάντως τέτοια απομονομένα χωριά που λέτε υπάρχουν πολλά στην Κεφαλλονιά. αλλά αυτά είναι οικισμοί δν είναι χωριά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 9:13 pm

ο ανιχνευτης ομως εντοπιζει οτιδηποτε μεταλλικο,οποτε μεχρι να βρεις νομισματα κτλ εχεις βρει και ολα τα καπακια μπυρας που νομιζω ειναι πιο πολλα....



με δινορευματα λειτουργει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 9:45 pm

ναι αλλά έχει διαφορά σήματος ανάλογα με την αγωγιμότητα του μετάλλου ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 9:56 pm

ναι,αλλα ουσιαστικα ενδειξη θα υπαρχει για καθε μεταλλο ,βεβαια δεν γνωριζω αν δειχνει κιολας τι μεταλλο ειναι αλλα τελικα δεν ειναι μυθος αυτο που λενε οτι βρισκουν ολα τα πεταμενα μεταλλικα αντικειμενα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 7:39 am

giotis έγραψε:
καλά καμένοι είστε? εδώ νόμιζα ότι το χωριό μου είναι μικρό που εχει 2παραλίες κ 1 λιμάνι για ψαρόβαρκες κ το φέρρυ Κεφαλλονιά-Ζάκυνθος, 1 φάρμα κυνηγιού(game farm) που είναι κ σαν μικρός ζωολογικός κήπος κ ελικοδρόμιο, 7 εκκλησίες +ένα νησάκι τον Δία που ανήκει στην Πεσσάδα(το χωριό μου), γήπεδο τέννις βόλευ κ μπάσκετ,2 παιδικές χαρές(κούνιες κτλ), 3 πλατείες κ ένα οινοποιείο-wine-bar κ 2 καντίνες που ανοίγουν το καλοκαίρι. όλα αυτά μόνο το χωριό μου..........

Μάλιστα..χωριό σου λέει!


astavas έγραψε:
άσχετο αλλά.... βρήκα 50 γιούρα !!!!!( στο δρόμο ξεχασμένα, παρατημένα από έναν ασυνείδητο, να λιώσουν μέσα στη ζέστη) cheers cheers cheers

Καταλαβαίνω τη χαρά σου αλλά δεν μπορούσες να μην το πεις???γρρρρρρρ!!χαχαχαχα

Πω πω πρέπει να κοιμήθηκα 13 ώρες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 9:43 am

μια χαρα παει το trash

μπραβο αγορινες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime19th Ιούνιος 2010, 10:35 pm

ιστορικός mech-eng έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
ιστορικός mech-eng έγραψε:
ακατοικοιτων λεμε...

μακαριοι νησοι το ονομα αυτων!βρες στο google earth


μόλις τα βρήκα...μα καλά κολυμπώντας πήγες??και που στο καλό χωράνε τόσες κλίνες εκεί?


τα κουφονησια εχουν τοσες κλινες,οχι οι μακαρες.


εκει πηγα με σκαφος ,εχουμε αυτες τις ανεσεις εμεις οι νησιωτες.χεχε.

νησακια μικρα με πολλα χρονια ιστοριας και ολιγον μυστηριον.. το καλυτερο διημερο μετα τις πανελληνιες αξεχαστο!


και μετα την διαφημιση ,αρχιστε να κλεινετε για ναξο... thank you

trash talk - Σελίδα 37 Apollo10
trash talk - Σελίδα 37 Y10
πωπω την δεύτερη φωτό τώρα την είδα!!!έτσι είναι εκεί τον χειμώνα? μαρέσει πάρα πολύ!!!
εσύ την έβγαλες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime22nd Ιούνιος 2010, 9:38 am

Ε εντάξει μια βδομάδα έχουμε μετά τα Κυκλώματα,όλα γίνονται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime22nd Ιούνιος 2010, 9:39 am

εχουμε λειτουργικαααααααααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime22nd Ιούνιος 2010, 11:19 am

ο γάτος έχει κάψει τα λειτουργικά άρα έχει 1 βδομάδα Razz έτσι δν είναι γάτε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime22nd Ιούνιος 2010, 11:21 am

Exactement!


Υ.Γ. βασικά τη fortran έκοψα..όχι τα λειτουργικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime22nd Ιούνιος 2010, 12:14 pm

καλα εγω καιω τα κυκλωματα,φωτια τα σαββατοβραδααααααααααααααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime22nd Ιούνιος 2010, 1:14 pm

η πολυτέλεια να είσαι σε μικρό εξάμηνο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 37 I_icon_minitime22nd Ιούνιος 2010, 6:06 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
η πολυτέλεια να είσαι σε μικρό εξάμηνο

Αυτό ξαναπές το.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
trash talk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 37 από 42Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Jerry's Trash
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: