Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 OOC - Campaign I

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 12:09 am

kick_me έγραψε:
hotdog έγραψε:


εδιτ

Αμάν στις 2? Shocked
Έτσι παίζατε 2 μέρες?Με ναργιλέ και μπάφο?Πω πω θα ήθελα να δω τι campaign ήταν αυτό!!! Laughing

οπαα ρεεε!κανεις δεν μιλησε για μπαφο!!!αυτο σε αποβλακωνει ρε!!!κοιτα και εδω:




https://www.youtube.com/watch?v=RhKJDt-BOI0&feature=related

στο τελος!!

Ω ναι!!Φιδέμπορας!!Απλά δεν υπάρχει!!!! OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982
Έτσι ναργιλε power!!



Παραλίγο να μου διαφύγει..
kick_me έγραψε:
αντι για νερο τσικουδια, αντι για καρβουνακια ναργιλε καρβουνακια για θυμιατο και αρωμα καπνου...ουζο!
Shocked Shocked Shocked

Αυτό πρέπει να σας χτύπησε άγρια!!!
Αλκοολ αντί για νερό= geek (έτσι έχω ακούσει τουλάχιστον!!! lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 12:14 am

χααχαχαχα!ρε αυτο κανω τωρα γιατι εχουν τελειωσει τα κανονικα καρβουνα!!!δεν βγαζει αρωμα ομως....παντως σιγα σιγα αρχιζω και κατανοω τον maugoth και την ιδιαιτεροτητα με τα αλογα...
μετα απο λιγο ολα ιδια φαινονται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 12:19 am

kick_me έγραψε:
χααχαχαχα!ρε αυτο κανω τωρα γιατι εχουν τελειωσει τα κανονικα καρβουνα!!!δεν βγαζει αρωμα ομως....

ε μλκια..τι είναι ο ναργιλές χωρίς άρωμα?

kick_me έγραψε:
παντως σιγα σιγα αρχιζω και κατανοω τον maugoth και την ιδιαιτεροτητα με τα αλογα...
μετα απο λιγο ολα ιδια φαινονται!


chickendance


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hotdog στις 9th Φεβρουάριος 2010, 12:26 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 12:23 am

astavas μηπως να με "φερει ο δρομος μου" προς το party???πχ να ρωτησω μηπως καποιος μπορει να ξερει τον Grim οποτε να με παραπεμψουν στον δημαρχο?????χαχχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 12:26 am

Ε σιγά σιγά..καιρός είναι..
(να πει και ο δήμαρχος καμιά λέξη βέβαια)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 2:11 pm

ΠΡΟΣΟΧΗ!ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΣΟΚ!

Διαβάζω το σύντομο ιστορικό του kick_me και αναρωτιέμαι γιατί λέει ψέματα??Ποιες σκοτεινές δυνάμεις βρίσκονται πίσω από αυτό?
Έτσι με μια ματιά βλέπουμε στο παρακάτω μερικά από τα ψέματα..

Συντομο ιστορικο
Ο Α-lo-ha γεννηθηκε και μεγαλωσε στην Ακαδημια...τουλαχιστον ετσι του ειπανε αφου ποτε δεν γνωρισε τους γονεις του και ανατραφηκε και εκπαιδευτηκε απο μαγους.


Το πρώτο μεγάλο ψέμα(και θα ασχοληθώ μόνο με αυτό). Σύμφωνα με πληροφορίες μου ο Aloha δεν γεννήθηκε στην Ακαδημία και έχει γονείς. Γιατί το κρύβει δεν μπορώ να ξέρω.
Η αλήθεια είναι ότι η φυλή του ζει στην baffoκοιλάδα ή αλλιώς baffoland(την καταλαβαίνει κανείς από τις μεγάλες ποσότητες καπνού που θα δει. Η συγκεκριμένη περιοχή έχει πρόβλημα υπερθέρμανσης και έχει υπογράψει συνθήκη με τις άλλες περιοχές για περιορισμό των εκπομπών..!) μακριά από όλες τις άλλες φυλές. Κανένας δεν έχει καταφέρει να πλησιάσει το μέρος καθώς όπως φημολογείται από τα 800 χιλιόμετρα μακριά ήδη τα περισσότερα πλάσματα αρχίζουν να νιώθουν ζαλάδες και να παραπατάνε. Βλέπουν χρώματα παντού, ιδιαίτερα έντονα κτλ(τα κλασσικά συμπτώματα) και μετά από λίγο λιποθυμάνε. Μόλις ξυπνήσουν δεν θυμούνται τίποτα, ούτε το σκοπό τους και που πήγαιναν οπότε γυρνάνε πίσω.
Ο πατέρας του Aloha, o Ahola-fountaola, ήταν μεγαλοκαλλιεργητής. Όμως η κοινότητα του έκοψε τις επιδοτήσεις και παρά τις απεργίες, τα μπλόκα και τις απειλές ότι θα αφήσει την αγορά χωρίς μπάφο, τελικά χρεωκόπησε και η επιχείρηση πήγε κατά διαόλου. Το πιο πιθανό είναι ότι οι απειλές και όλα τα παραπάνω δεν έπιασαν για το λόγο ότι για διαμαρτυρία έκαιγε δεκάδες τόνους μπάφο με αποτέλεσμα να μαστουρώνει όλη η πόλη και οι υπεύθυνοι που υποτίθεται ότι θα επανεξέταζαν το θέμα των επιδοτήσεων καθώς ήταν μαστουρωμένοι γέλαγαν συνεχώς μαζί του. Έτσι και αυτός σε διαμαρτυρία έκαιγε ακόμα με περισσότερα "σιτηρά" και έτσι δημιουργήθηκε ένας φαύλος κύκλος..
Αφού χρεωκόπησε ο πατέρας του aloha, αναγκάστηκε να φύγει μακριά από την πατρίδα για να γλυτώσει από τα χρέη. Παρόλαυτα πρέπει να τονίσουμε ότι υποσχέθηκε στο πατέρα του, ότι όταν γυρίσει πίσω θα ξεπληρώσει όλα τα χρέη και θα έχει βρει την γη της επαγγελίας για να ξαναστήσουν την επιχείρηση..

Οπότε όπως καταλαβαίνεται η λέξη "μάγος" παίρνει άλλη διάσταση σε αυτή την φυλή!

Για να συνεχίσω ο aloha αφού έφυγε από την πατρίδα του, κατάφερνε να επιζήσει κάνοντας μικροδουλειές μια από δω, μια από κει. Τίποτα σταθερό και τίποτα αξιόλογο.
Βέβαια εκείνη την εποχή κυκλοφορούσαν φήμες για κάποιο gnome που είχε φύγει από το σπίτι του και πολλοί ήθελαν να τον εντάξουν στις μονάδες τους! Φτάνοντας ο aloha στην vaelistar(μητρόπολη), η ακαδημία μαγείας λόγω του καταπληκτικού scouting team(ο Αντωνίου το μανατζάρει) που έχει, κατάφερε να τον προσεγγίσει και υπόσχοντας του λαγούς και πετραχίλια τον ένταξε στο πρόγραμμα σπουδών. Μάλιστα συμφοιτητές λένε ότι τον έβαλαν κατευθείαν στο 3ο έτος..Δυστυχώς δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω αλλά είναι πολύ πιθανό να είναι αλήθεια λόγω της ήδη εμπειρίας που είχε ο aloha και λόγω του ότι αποφοίτησε πολύ γρήγορα(με διδακτορικό)..
Στην ακαδημία βελτίωσε τις ικανότητες του στον υπνωτισμό, στην εμπιστοσύνη(το spell που κερδίζεις την εμπιστοσύνη του άλλου), μπορούσε να φτιάξει τη διάθεση των άλλων και φυσικά από τα μεγάλα του ατου ήταν οι παραισθήσεις που προκαλούσε στους άλλους. Όπως έχω μάθει τα οφέλη της ακαδημίας ήταν τεράστια καθώς ο aloha δώρισε μερικά δεντράκια που είχε πάρει μαζί του από το χωράφι του. Πρέπει να τονίσω δεν έχει δει κανείς που έχουν φυτευτεί τα δέντρα αυτά οπότε το πιο πιθανό είναι να έχει γίνει στον κήπο της σχολής. Αυτή τη στιγμή αυτή είναι και η κύρια πηγή εσόδων της ακαδημίας αφού πουλάει σε τεράστιες τιμές, πάρα πολύ μικρές ποσότητες(είναι σπάνιο...).

Αυτά ήταν απλά μια μικρή παρένθεση και μόνο σκοπό έχουν την πληροφόρηση σας.
Όταν έχω νεότερα θα σας ενημερώσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 2:16 pm

OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 2:18 pm

cyclops στο καρφίιιιιι!!!

Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Antonioo στις 9th Φεβρουάριος 2010, 2:19 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 2:18 pm

λολ! έπρεπε κι ο άλλος να χρησιμοποιήσει επίσημη ορολογία (buffer), δεν κρατιόταν! ίσως τη βάλουμε κάπου τη baffoland...

εdit: ακούω τον ecatodarcus να γελάει μέχρι εδώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 2:21 pm

astavas έγραψε:
λολ! έπρεπε κι ο άλλος να χρησιμοποιήσει επίσημη ορολογία (buffer), δεν κρατιόταν! ίσως τη βάλουμε κάπου τη baffoland...


Κόλλησα και εγώ!χαχαχα!


Kick_me ο λαός απαιτεί να αλλάξεις την ιστορία σου!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 2:22 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 2:25 pm

OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982


Με πέθανες!!!
Δεν υπάρχει το παλικάρι!


εδιτ

Ο ecato απλά ακόμα γελάει...! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 2:35 pm

Σπόιλερ:
xi xi xi είσαι απίστευτος .... βγάλτα όλα στη φόρα OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982 OOC - Campaign I - Σελίδα 4 919982
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 8:15 pm

ενταξει... μια μαλακια ειπα και εγινε της που....νας εδω μεσα!!!χαχαχααχαχα
ρε hotdog, δεν γραφεις αλλο μαθημα και το εριξες στο κωλοβαρεμα????σε οση ωρα σου πηρε να γραψεις το CSI report εγω βγαζω και διαχειριση ενεργειας αμα λαχει!!!
και οι υπολοιποι οι καφροι μην χασετε, να τον σικονταρετε να τα βγαλει ολα στη φορα!!χαχαχαχα
το τραγικοτερο:astavas κοιτα στη σελιδα 3 του sharacter sheet τι γινεται καθε φορα που κασταρω spell(cloudy conjuration)!!!xaxaxaxaxaxaxaxaxa!γαμω τις συμπτωσεις?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 8:20 pm

γιατι δεν παιξατε ρε καθολου σημερα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 8:21 pm

Δεν έδωσα και τίποτα.. Smile
Διαβάζω...στοιχείαΙ αλλά δεν καταλαβαίνω χριστό!
Ναι η αλήθεια είναι ότι μου πήρε ώρα!!!χαχαχα!
Καλά ότι και να λέμε όλα τα λεφτά είναι το βιντεάκι... Very Happy

Γιατί αύριο παίζουν στροβιλά!(υποθέτω) tongue

Είχαμε μείνει με την επανένωση..ε θα πει καμιά μπούρδα η μαμά,μπαμπάς, κόρη, εμείς και θα μπουκάρεις και εσύ..υπομονή! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 3:17 pm

άντε ρε dm....3 μέρες.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 5:03 pm

εγω θέλω να πάω να αγοράσω potion και τέτοια....να το κάνω τώρα?και πως πάει η ιστορία με την αγορά ...μου δίνεις λίστα με το τι υπάρχει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 5:09 pm

πρεπει να παμε σε πολη με μαγαζι για να αγορασουμε πραγματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 5:16 pm

το χωριό δεν έχει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 5:17 pm

δεν νομιζω, αλλα ας ρωτησουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 5:23 pm

astavas έγραψε:
Σπόιλερ:

Πρόταση γάμου παίζει? lol!

Αν και δεν ξέρω τι έχετε σκεφτεί τώρα θα μπορούσε να μπει και ο kick_me..

Κατά τα άλλα και εγώ θέλω να πάμε στην αγορά να δούμε τι μαγαζιά υπάρχουν. Θέλω να πάρω φαρμακάκι(βέβαια προς το παρόν δεν μου φτάνουν τα λεφτά).. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 5:40 pm

μπορείτε να ρωτήσετε τι μαγαζιά υπάρχουν, βέβαια λόγω χωριού μην περιμένετε να βρείτε κάτι τρομερό. potions ή άλλα μαγικά δεν θα βρείτε. θα έχει μάλλον κανά blacksmithαδικο για όπλα κ τέτοια, κ κανά παντοπωλείο για γενικά εξοπλισμό. και για φαι κ νερα κ αναψυκτικά κ ό,τι θέλετε.! μπορείετε πχ τώρα να πάτε να πουλήσετε τπτ...

πτόταση γάμου παίζει, αν κ δεν ξέρω πως θα το παρουν, ίσως είναι λίγο νωρίς Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 5:46 pm

οι εκπτώσεις ισχύουν εδώ? μήπως υπάρχει καμία πολή με κανά εμπορικό κέντρο? θέλω να πάρω λούστρινα παπούτσια και καινούρια μπέρτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 4 I_icon_minitime10th Φεβρουάριος 2010, 5:49 pm

astavas έγραψε:
πρόταση γάμου παίζει, αν κ δεν ξέρω πως θα το παρουν, ίσως είναι λίγο νωρίς Smile

Θα ψήσω την christine να έρθει μαζί μου/μας στα επόμενα quests! tongue
Ε θα με ερωτευτεί παράφορα! Laughing
Και τι διάολο, ολόκληρη κόρη σε ένα κομμάτι την φέραμε! Laughing

Θα έχτιζαν mall αλλά υπάρχει πρόβλημα στην αδειοδότηση ρε ecatodarcus.. tongue


Ε ναι για κανά πούλημα θα πάμε, και κανά φαγητό ή τίποτα περί εξοπλισμού να πάρουμε..

Η ενέργεια ανεβαίνει μόνο με ύπνο, μαγικά και potions? Δηλαδή το φαγητό δεν κάνει τίποτα? Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
OOC - Campaign I
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» OOC - Campaign I
» Campaign I
» dnd test campaign i

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Παιχνίδια - Χιούμορ :: DnD :: παιχνίδια σε εξέλιξη-
Μετάβαση σε: