Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Computer Games

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime28th Φεβρουάριος 2010, 10:54 pm

astavas έγραψε:
Alejandro el mecanico έγραψε:
αυτός φταίει .... αυτός Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
astavas έγραψε:
παίξε για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο το Oblivion πρώτα και μέχρι τότε θα έχω ανεβάσει review! Very Happy

morrowind, mouhahahaha Laughing
άντε ρε .... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime1st Μάρτιος 2010, 1:32 pm

Tο dragon age είναι μεγάλη παιχνιδάρα τέτοιο interaction ούτε το Baldur's Gate. Το Bioshock 2 είναι επίσης πολύ καλό αλλά μ'άρεσε πιο πολύ το 1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime3rd Μάρτιος 2010, 10:10 am

Το Assassin's Creed έγινε βιβλίο



Η Ubisoft επιχειρεί να συγχωνεύσει τους κόσμους των βιντεοπαιχνιδιών και της λογοτεχνίας με την κυκλοφορία βιβλίου βασιζόμενου στο γνωστό παιχνίδι «Assassin’s Creed».

Η γαλλική εταιρεία ανακοίνωσε τη συνεργασία με τον εκδοτικό οίκο Penguin για την κυκλοφορία του μυθιστορήματος «Assassin’s Creed Renaissance» στη Γαλλία, από την ερχόμενη Τρίτη, που θα περιλαμβάνει χαρακτήρες και στοιχεία από το Assassin’s Creed II. Το βιβλίο έχει ήδη κυκλοφορήσει στη Βρετανία από τον περασμένο Νοέμβριο. «Η συμφωνία με την Penguin, μαζί με την ταινία μικρού μήκους που γυρίστηκε, είναι μέρος μιας φιλόδοξης στρατηγικής για τη μεταφορά του Assassin’s Creed σε πολλά διαφορετικά μέσα», σχολίασε ο διευθυντής καταναλωτικών προϊόντων της εταιρείας, Άντι Σουόνσον. «Πιστεύουμε ότι τέτοιες προσπάθειες μπορούν να παρέχουν στους παίχτες μια πραγματικά εξαιρετική εμπειρία στον κόσμο του Assassin’s Creed».

Η Ubisoft υποστήριξε την πίστη της στη σύγκλιση των βιντεοπαιχνιδιών και των ταινιών με τη δημιουργία του «Assassin’s Creed: Lineage», μιας ταινίας μικρού μήκους που λειτουργεί ως πρόλογος στη συνέχεια της ιστορίας του Assassin’s Creed.

www.kathimerini.gr με πληροφορίες από Γαλλικό Πρακτορείο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime3rd Μάρτιος 2010, 11:14 am

Το βιβλίο είναι πολύ πιθανό να πουλήσει λόγω του παιχνιδιού..αν θα είναι όμως καλο βιβλίο ένας θεός ξέρει!Το πιο πιθανό είναι όχι αλλα ποιος ξέρει..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime23rd Μάης 2010, 9:59 pm

Έρχεται το starcraft reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

μέσα ιούλη περίπου καλά μόνο εγώ είχα καεί με το starcraft κανένας πιστός?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 9:37 pm



ο μόνος λόγος για να αλλάξω pc και να μπώ σε windows...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 10:27 pm



πάρε άλλον ένα... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 9:11 am

ecatodarcus έγραψε:


ο μόνος λόγος για να αλλάξω pc και να μπώ σε windows...

+1
Παρόλο που στο τέλος του Assassin's Creed 2 μου έμεινε ένα τεράστιο "What the *uck???", ήταν από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 4:20 pm

εντωμεταξυ για να παιξει το παιχνιδακι θα θελει καινουργιο pc
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 4:23 pm

τα γραφικά και ο ήχος είναι απίστευτα

σαν ταινίας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 4:27 pm

Ωραίο παιχνίδι το assassin 2. Το 1 λίγο το είχα παίξει(ίσα ίσα στην αρχή) αλλά για κάποιο λόγο το βαρέθηκα!
Πω πω δεν θυμάμαι το τέλος!!! Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 4:43 pm

τελευταία,παίζω fifa 2010 online
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 5:23 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
τελευταία,παίζω fifa 2010 online

Ενδιαφέρον. Δεν έχω παίξει ποτέ ονλινε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 8:43 pm

Τι να ποστάρω τώρα μετά από τέτοια ονόματα που έχουν πέσει στο τραπέζι?!?...Έχω από πέρυσι να παίξω pc-game -εκτός από ντότες φου και φου- + ότι έχω λαπτοπ των 500 ευρώ που δεν σηκώνει πολλά πολλά.Αλλά έχω να πώ τα εξής: Oblivion,Sacred,Neverwinter Nights, Icewind dale,Baldure's Gate,Witcher και Final Fantasy φυσικά!

p.s. θα γίνω γραφικός αν αναφέρω το WoW ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 8:48 pm

αααχ, final fantasy... εκείνο το 4ο cd του ΙV στο λαιμό μου χει κάτσει... μόνο boss! Twisted Evil
μου βγαλε το λάδι και τελικά δεν το τελειώσα κιόλας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 4:06 pm

Τώρα που το λέτε, έχω κατεβάσει ένα emulator για το PS1 και παίζω το FF8. Τι παιχνιδάρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 6:55 pm

arkara το emulator για το ps1 από πού το κατέβασες? γενικά όποιος ξέρει ας πει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 7:00 pm

άκυρο το βρήκα!το ερώτημα είναι τώρα πό πού κατεβάζουμε παιχνίδια??δεν έχω βρει κανένα που να τα δίνει δωρεάν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 7:04 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime8th Σεπτέμβριος 2010, 1:57 pm

http://www.chromeexperiments.com/

δυστυχώς όμως χρειάζεστε τον chrome για να τα ανοίξετε. γτ τουλάχιστον με τον firefox 3.6.* παίζει πολύ αργά (στο δικό μου pc). ή να περιμένετε τον firefox 4 που ίσως εκεί θα παίζουν μια χαρά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime8th Σεπτέμβριος 2010, 2:03 pm

Vallian έγραψε:
Τι να ποστάρω τώρα μετά από τέτοια ονόματα που έχουν πέσει στο τραπέζι?!?...Έχω από πέρυσι να παίξω pc-game -εκτός από ντότες φου και φου- + ότι έχω λαπτοπ των 500 ευρώ που δεν σηκώνει πολλά πολλά.Αλλά έχω να πώ τα εξής: Oblivion,Sacred,Neverwinter Nights, Icewind dale,Baldure's Gate,Witcher και Final Fantasy φυσικά!

p.s. θα γίνω γραφικός αν αναφέρω το WoW ?


PLANESCAPE: TORMENT
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime9th Σεπτέμβριος 2010, 8:06 pm

http://www.dwrean.net/

έχει διάφορα δωρεάν προγράμματα σε αυτή τη σελίδα.
Σπόιλερ:

ίσως σας φανούν καλά τα παρακάτω


CadStd Lite 3.7 - Δημιουργήστε τα δικά σας σχέδια!

Σπόιλερ:

OxygenOffice Profesional 3.2.1 - Ολοκληρωμένη Σουϊτα Γραφείου

δυστυχώς δεν τα έχω δοκιμάσει γιατί είμαι σε ubuntu αλλά είπα να τα αναφέρω μήπως κάποιος ενδιαφέρεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime9th Σεπτέμβριος 2010, 8:46 pm

εχει ενα γαματο ποδοσφαιρακι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime9th Σεπτέμβριος 2010, 9:26 pm

ρε σεις θέλω να πάρω για pc κανά καλό παιχνίδι ξύλου.τι μ προτείνετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Computer Games - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Computer Games   Computer Games - Σελίδα 2 I_icon_minitime9th Σεπτέμβριος 2010, 9:40 pm

άμα σου άρεσε το dota δοκίμασε league of legeands πολύ καλύτερο. μερικοί devs είναι οι ίδιοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Computer Games
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Computers-Internet-Games-
Μετάβαση σε: