Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Δεκember 2009, 5:02 pm

someone έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
στην αρχή είχα βάλει οι εγγραφές να γίνονται αυτόματα οπότε έπρεπε να γίνει η εγγραφή μέσω link στο mail. στη συνέχεια είπαμε να ελέγχω τα mail. όταν βλέπω οτι ένα mail είναι εκτός της σχολής λέω στα μέλη να μου στείλουν ένα mail από αυτό της σχολής και αν αυτό δεν γίνει μετά από ένα συγκεκριμένο διάστημα τους διαγράφω. σήμερα έκαναν εγγραφή κάποιοι με άκυρα Mail του στύλ mc021xxxx@mail.ntua.gr ή mcxxxx.mail.ntua.gr αυτούς θα τους διαγράψω απευθείας.

Κάποια μαλακία θα κάνεις σίγουρα. Δεν παίζει να μην υπάρχει αυτόματη ταυτοποίηση μέσω mail

το έφτιαξα.έκανα μια μαλακία.δεν ξέρω και πολλά από forum.τώρα μαθαίνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Δεκember 2009, 5:10 pm

alexanderpol έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
γιατί το mail τους ρε σύ απλά δεν υπάρχει.γι'αυτό τους δοέγραψα.το τσέκαρα.αν έκαναν κάποιο λάθος στην εισαγωγή του mail μπορούν να ξανακάνουν εγγραφή, δεν το απαγορεύει κανείς.δεν έχω κάτι μαζί τους, τους κανόνες που ψηφίσαμε ακολούθησα.
κοίτα αν είναι τα mail έτσι όπως τα γράφεις ...ο πρώτος προφανος έχει βάλει το 021 μπροστά και ο δεύτερος μάλλον μπερδεύτηκε και δεν έβαλε @ οποτε ειναι απλός βλ@κες ... δώσε στα παιδιά μια ευκαιρία να επανορθώσουν

ξέρεις τι γίνεται?έχουμε γίνει κοντά 90 μέλη.κάθε φορά κάποιος μπαίνει και βάζει άλλο mail από αυτό της σχολής.του στέλνω μνμ να μου στείλει από το mail της σχολής μέχρι καποια μέρα.γράφω σε ένα χαρτί από ποιόν περιμένω μνμ.όταν έρθει το σημειώνω για να μην το ξεχάσω στο μέλλον.είναι λίγο κουραστικό.γενικά δεν θέλω να σβήνω αλλά μόνος μου είμαι μέχρι στιγμής.κάποιους που έχουν κάνει χοντρά λάθη πρέπει να τους σβήσω γιατί θα τρελαθώ μέχρι να μπούν και moderators.έτσι και αλλιώς μπορούν να ξαναγραφτούν.
τώρα την έκανες γαμώτο alexaderpol!αισθάνομαι τύψεις που τους διέγραψα.ειδικά το έναν που ξέχασε το @. Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Icon_pale Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Icon_pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Δεκember 2009, 5:47 pm

ecatodarcus έγραψε:
alexanderpol έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
γιατί το mail τους ρε σύ απλά δεν υπάρχει.γι'αυτό τους δοέγραψα.το τσέκαρα.αν έκαναν κάποιο λάθος στην εισαγωγή του mail μπορούν να ξανακάνουν εγγραφή, δεν το απαγορεύει κανείς.δεν έχω κάτι μαζί τους, τους κανόνες που ψηφίσαμε ακολούθησα.
κοίτα αν είναι τα mail έτσι όπως τα γράφεις ...ο πρώτος προφανος έχει βάλει το 021 μπροστά και ο δεύτερος μάλλον μπερδεύτηκε και δεν έβαλε @ οποτε ειναι απλός βλ@κες ... δώσε στα παιδιά μια ευκαιρία να επανορθώσουν

ξέρεις τι γίνεται?έχουμε γίνει κοντά 90 μέλη.κάθε φορά κάποιος μπαίνει και βάζει άλλο mail από αυτό της σχολής.του στέλνω μνμ να μου στείλει από το mail της σχολής μέχρι καποια μέρα.γράφω σε ένα χαρτί από ποιόν περιμένω μνμ.όταν έρθει το σημειώνω για να μην το ξεχάσω στο μέλλον.είναι λίγο κουραστικό.γενικά δεν θέλω να σβήνω αλλά μόνος μου είμαι μέχρι στιγμής.κάποιους που έχουν κάνει χοντρά λάθη πρέπει να τους σβήσω γιατί θα τρελαθώ μέχρι να μπούν και moderators.έτσι και αλλιώς μπορούν να ξαναγραφτούν.
τώρα την έκανες γαμώτο alexaderpol!αισθάνομαι τύψεις που τους διέγραψα.ειδικά το έναν που ξέχασε το @. Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Icon_pale Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Icon_pale
καλά του έκανες του π0υ$τη ... ήταν αδύναμος και δεν τον είχαμε ανάγκη...kill them all...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
τες πα πρέπει να βρεθούμε να μοιράσεις δικαιώματα ...δεν γίνεται να το τραβάς μόνος σου αυτό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 1:45 pm

Spyros έγραψε:
Πάντως πολυ ωραίο αυτό το forum, ως template.
Άμα λύσουμε 2-3 θεματάκια θα είναι καλύτερο απ το polytexneio.gr!! Surprised

Καὶ θὰ ἧταν ἀκόμα καλύτερο ἃν τὰ μέλη σέβονταν τοὺς κανόνες καὶ δὲν ἔβριζαν καὶ τὰ avatar ἧταν καμμιὰ φορά κατὰ τὶ πιὸ σοβαρὰ (βλέπε πιὸ σεμνὰ καλύτερα)
Ἀφοῦ γιὰ νὰ γράψει κανεῖς τὴν βρισιὰ πρέπει νὰ χαλάσει χρόνο γιατὶ δὲν κρατάμε ἕνα -ὑψηλὸ- ἐπίπεδο
Ἐ! δὲ λέμε νὰ καθιερώσουμε καὶ τό πολυτονικὸ ἀλλά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 1:53 pm

Ὁ καημένος ὁ Ἀλέξανδρος κάνει ὅ, τι μπορεῖ γιὰ νὰ κρατήσει τὸ ἐπίπεδο ψηλὰ, ἀλλὰ στὸ τέλος θὰ βαρεθεῖ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 2:03 pm

Νομίζω πῶς ὅλοι συμμερίζεστε τὴν δικὴ μου ἀνυσηχία, ἡ σχολὴ νὰ ἔχει ἕνα ὑψηλὸ ἐπίπεδο.
Αὐτὸ τὸ forum δὲν εἶναι ἀνεξάρτητο τῆς σχολῆς ἀλλὰ εὐελπιστεῖ ἀπὸ ἀνεπίσημο νὰ γίνει ἐπίσημό της forum.

Αὐτὸ μπορούμε ὅλοι μας νὰ τὸ πετύχουμε ἃν ἀκολουθήσουμε τοὺς τόσο προφανεῖς κανόνες ἤθους. Ἃν λοιπὸν οἱ δημοσιεύσεις κρατοὺν τὸ ἐπίπεδο ψηλὰ, θὰ εἶναι κάτι που θὰ τὸ ἐκτιμήσουν ὅλοι, καὶ θὰ συνάδουν σὲ αὐτὸ πρὸς ὡφέλεια ὅλων μας

Τὶ νὰ πῶ. Μὴ γίνομαι καὶ φορτικὸς (γραφικός κτλ) Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 885167
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 3:13 pm

Δεν το αλλάζεις σε νέα ελληνικά ρε meneleion?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 3:50 pm

meneleion έγραψε:
Ὁ καημένος ὁ Ἀλέξανδρος κάνει ὅ, τι μπορεῖ γιὰ νὰ κρατήσει τὸ ἐπίπεδο ψηλὰ, ἀλλὰ στὸ τέλος θὰ βαρεθεῖ

και όμως είμαι ακόμα εδώ ...και αυτό το ... χειμώνα ... λιωμένο πληκτρολόγιο, κολλάει στο χέρι ...όλοι μαζί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 3:57 pm

ρε meneleion,πως εκανες το πληκτρολογιο να γραφει με περισπωμενες και δασειες?

εγω,ουτε τα διαλυτικα δε μπορω να βρω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 4:21 pm

Ἐρώτησις:
Ἀγαπητὲ hotdog δὲν στὰ ἐμφανίζει ἡ ὁθόνη; ἤ δυσκολεύεσαι νὰ καταλάβεις τὶ γράφω;

Ὂσον ἀφορὰ τὸν jeronimo, γιὰ "΄ιξε μιὰ ματιὰ ἐδῶ:
http://www.enoriaka.gr/index.php?option=content&task=view&id=748&Itemid=2

Τὸ μόνο κάπως δύσκολο εἶναι νὰ μάθεις τὶς δασεῖες ποῦ μπαίνουν καὶ πότε τὰ δίχρονα εἶναι βραχέα, τὰ ὑπόλοιπα εἶναι απλὰ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 4:50 pm

Μου σπάνε τα νεύρα. Σαν να διαβάζω greeklish ένα πράγμα. Οπότε ναι με ενοχλούν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 5:07 pm

Ἀγαπητὲ ἀπεχθάνομαι τὰ greeklish καὶ ὁ τρόπος που γράφω εἶναι τὸ ἀκριβῶς ἀντίθετο ἀπό τὰ greeklish.

Μπορῶ ὅμως νὰ κάνω τὸ ἐξῆς γιὰ νὰ μὴ σὲ λυπῶ.
Θὰ γράψω τὴν ἀγαπημένη μου λέξη καὶ ἐσὺ διάλεξε καὶ ἐγὼ θὰ τὸ σεβαστῶ:

ῥῷ καὶ ἐγὼ θὰ τὸ σεβαστῶ
ῥῷ καὶ ἐγὼ θὰ τὸ σεβαστῶ
ῥῷ καὶ ἐγὼ θὰ τὸ σεβαστῶ
ῥῷ καὶ ἐγὼ θὰ τὸ σεβαστῶ

ῥῷ καὶ ἐγὼ θὰ τὸ σεβαστῶ
ῥῷ καὶ ἐγὼ θὰ τὸ σεβαστῶ


πὲς ἀγαπητὲ τὴ γνώμη σου. Μ' ἀρέσει σὲ μία κοινότητα νὰ προσπαθούμε νὰ βρίσκουμε μία κοινῶς ἀποδεκτὴ λύση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 5:12 pm

κατ'αρχην,τι σημαινει ρω?

και κατα δευτερον,φιλε meneleion,εχεις εφευρει δικη σου γλωσσα..

γραφεις στη δημοτικη με στοιχεια στιξης της αρχαιας ελληνικης γραμματειας..

γραφτα ολα αρχαια..


οσον αφορα τους τονους,δεν παιζει να τους μαθω..
απο περισυ,δε βαζω ουτε την οξεια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 5:22 pm

jeronimo έγραψε:
κατ'αρχην,τι σημαινει ρω?

δοτικὴ τοῦ ῥοὺς (ὁ ῥοὺς,..., τῷ ῥῷ)

γράφεις:
jeronimo έγραψε:
και κατα δευτερον,φιλε meneleion,εχεις εφευρει δικη σου γλωσσα..

γραφεις στη δημοτικη με στοιχεια στιξης της αρχαιας ελληνικης γραμματειας..
καὶ ἀμέσως μετὰ:
jeronimo έγραψε:
απο περισυ,δε βαζω ουτε την οξεια..

ἐλπίζω νὰ καταλαβαίνεις τὶ ἐννοῶ...


jeronimo έγραψε:

εχεις εφευρει δικη σου γλωσσα..
γραφεις στη δημοτικη με στοιχεια στιξης της αρχαιας ελληνικης γραμματειας..

ἐννοεῖς γράφεις στὴ νεοελληνικὴ με στοιχεια στιξης της αρχαιας ελληνικης γραμματειας.
διότι ἡ δημοτικὴ (τήν ὁποία ἀγαπῶ πολύ) ἔχει πολυτονικὸ σύστημα, ἀπαρέμφατο, μετοχές ἐνεστώτα (παρὼν), δοτικὴ καὶ κλητικὴ

jeronimo έγραψε:
γραφτα ολα αρχαια..

μακάρι νὰ μπορούσα, ἔστω καὶ γιὰ τὸ κέφι μου.
πάντως ἃν θὲς ἐπίλεξε μία γραφή καὶ θὰ τὴν ὑιοθετήσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 5:32 pm

meneleion έγραψε:


ἐννοεῖς γράφεις στὴ νεοελληνικὴ με στοιχεια στιξης της αρχαιας ελληνικης γραμματειας.
διότι ἡ δημοτικὴ (τήν ὁποία ἀγαπῶ πολύ) ἔχει πολυτονικὸ σύστημα, ἀπαρέμφατο, μετοχές ἐνεστώτα (παρὼν), δοτικὴ καὶ κλητικὴ

το συστημα τονισμου ειναι ασχετο με τη γλωσσα( παντως το πολυτονικο δεν εχει νοημα στην νεοελληνικη, πραγμα που με ενοχλει)
δοτικη η δημοτικη εχει μονο σε τυποποιημενες εκφρασεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 5:45 pm

meneleion έγραψε:
Ἀγαπητὲ ἀπεχθάνομαι τὰ greeklish καὶ ὁ τρόπος που γράφω εἶναι τὸ ἀκριβῶς ἀντίθετο ἀπό τὰ greeklish.

Και τα greeklish ελληνικά είναι με αγγλικούς χαρακτήρες. Οπότε αυτή τη στιγμή κάνεις κάτι ανάλογο(έστω και αν χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες)..τέλος πάντων ρε συ είναι σπαστικό και κουραστικό. Δεν καταλαβαίνω τι προσπαθείς να "καταφέρεις".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 6:20 pm

hotdog έγραψε:
ρε συ είναι σπαστικό και κουραστικό. Δεν καταλαβαίνω τι προσπαθείς να "καταφέρεις".

Καλώς. με έπεισες. Δεν θέλω να καταφέρω τίποτα. Μου αρκεί το ότι είναι σπαστικό και κουραστικό
Το μόνο που δεν ήθελα φίλε μου είναι να κουράσω
Τα λέμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 6:45 pm

Πάντως και οι δυο σας μου κάνατε φοβερή αντίδραση
Δεν το περίμενα να δημιουργούσα τόσο πρόβλημα...

Αγαπητοί chriszax και hotdog σας ζητώ ταπεινά συγγνώμη για το πρόβλημα που δημιούργησα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 6:48 pm

δεν δημιουργησες προβλημα, τη γνωμη μου ειπα, οτι διαφωνουσα με την πρακτικη σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 6:49 pm

meneleion έγραψε:
Πάντως και οι δυο σας μου κάνατε φοβερή αντίδραση
Δεν το περίμενα να δημιουργούσα τόσο πρόβλημα...

Αγαπητοί chriszax και hotdog σας ζητώ ταπεινά συγγνώμη για το πρόβλημα που δημιούργησα.


lol!

Ρε οκ απλά έγραφες έτσι όλα τα ποστ και έδειχνε..κάπως!!
Τέλος πάντων δεν θα τσακωθούμε κιόλας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιανουάριος 2010, 6:50 pm

Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιανουάριος 2010, 1:38 am

Λοιπόν, εν όψη εξεταστικής, κατεβάστε όσοι θέλετε αυτό http://www.mediafire.com/download.php?zvjyvzmmxm2 Είναι ένα rar (yliko.rar) που περιέχει θέματα και εργασίες από 3ο-9ο εξάμηνο. Είναι όσα κατάφερα να συλλέξω από το polytexneio. Το βάζω εδώ το link και αν θέλετε φτιάξτε τα ανάλογα με τα εξάμηνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr   Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιανουάριος 2010, 6:30 am

καποιος εγραψε οτι η γλωσσα που χρησιμοποιει ο μενελαειον δεν υπαρχει και ειναι δικης του δημιουργιας.σορρυ ρε μαγκες αλλα η δημοτικη μεχρι το 80 κατι ετσι γραφοτανε, με περισπομενες και τα συναφη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Πληροφορίες για το forum :: Περί του forum - FAQs :: Αρχείο ...-
Μετάβαση σε: