Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 6:47 pm

μην λες τπτ 2 μαθήματα μας έμειναν εμάς. την δευτέρα τελειώσαμε σχεδόν. σχέδιο μετά την Πέμπτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 7:25 pm

Δίνω και τη μηχανική...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 7:38 pm

το γνωρίζω Razz
2 μαθήματα εννοούσα μηχανική κ ιιβ. σχέδιο το διάβασμα είναι πιο χαλαρό. άλλη φάση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:18 pm

γάτε παιδί μου εμείς δεν βαριόμαστε να διαβάσουμε, διαβάζουμε γιατί είμαστε λάτρεις του διαβάσματος και επιθυμούμε διακαώς να διευρύνουμε τους πνευματικούς και γνωστικούς μας ορίζοντες...
προσωπικά εγώ γι αυτό δεν ποστάρω εδώ...

και αφού είπαμε και μια δυο βλακειούλες για να περάσει η ώρα βρε αδερφέ, θέλω να ρωτήσω:
που μπορώ να απευθυνθώ για τα παιδάκια που παίζουν 12 ώρες ποδόσφαιρο και τσιρίζουν(δεν θα περάσετε και εσείς σε σχολή σε 10 χρονάκια?? αν δεν έχω φουντάρει σε κάποια εξεταστική θα παίζω και εγώ μπάλα ρε παλιόπαιδά στο δρόμο!!!)? για την απο πάνω που ακούει στην διαπασών ΓΟΝΙΔΗ(φταίω εγώ να βάλω στο τέρμα SLIPKNOT να δούμε τις αντοχές σου!!!)??? για του σουβλατζίδικο που μου έχει σπάσει την μύτη(φταίω αν πάω και ληστέψω τα σουβλάκια???)???για τον απέναντι που έψηνε κοψίδια και δεν αξιόθηκε να κεράσει ΟΛΗ την γειτονία(που να σου βραχούν τα κάρβουνα, άκαρδε)??

edit και μην ξεχνάμε τον αγαπητό καρπουζά κάθε μέρα στις 9 : είναι ζάχαρη είναι μέλι το καρπούζι του βαγγέλη! εκνευριστικό σλόγκαν και μου κολλάει σαν τραγούδι των Mazoo and the Zoo...!! και μετά λέει το κλασικό χίτ του καλοκαιριού:" όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρωνω"!!!και εγώ φίλε βαγγέλη!!!!ειδικά αυτούς που με ξυπνάνε στις 9 το πρωί ενώ κοιμήθηκα στις 4 διαβάζοντας μηχανική 2!

ούφφφφφφ ηρέμησα... μπορώ να ξαναρχίσω...
ευχαριστώ για την ακρόαση... βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Icon_biggrin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:25 pm

Σχεδόν η ίδια κατάσταση και εδώ. Δεν παλεύεται..
Για πρώτη φορά μετά από τόσα χρόνια είπα να το λιώσω, ξεκίνησα καλά και μετά πήγε κατά διαόλου!!!
Αν δείτε στις ειδήσεις για καμιά δολοφονία στο χαιδάρι εγώ θα είμαι! Laughing


edit

Εντωμεταξύ τώρα ή πρέπει κάποιοι να πηδιούνται ή να βλέπει κάποιος τσόντα..τι άλλο θα συμβεί άραγε?! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:29 pm

όντως τι παίχτηκε εδώ?!? Ήταν από τα πρώτα τόπικς σε επισκεψιμότητα στην αρχή της εξεταστικής και τώρα που η βαρεμάρα έχει πιάσει μέγιστο έχει θαφτεί! Άντε να ζωντανεύουμε λίγο αδέρφια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:34 pm



πρέπει να είναι ταινιάρα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:39 pm

ecatodarcus έγραψε:
γάτε παιδί μου εμείς δεν βαριόμαστε να διαβάσουμε, διαβάζουμε γιατί είμαστε λάτρεις του διαβάσματος και επιθυμούμε διακαώς να διευρύνουμε τους πνευματικούς και γνωστικούς μας ορίζοντες...
προσωπικά εγώ γι αυτό δεν ποστάρω εδώ...

και αφού είπαμε και μια δυο βλακειούλες για να περάσει η ώρα βρε αδερφέ, θέλω να ρωτήσω:
που μπορώ να απευθυνθώ για τα παιδάκια που παίζουν 12 ώρες ποδόσφαιρο και τσιρίζουν(δεν θα περάσετε και εσείς σε σχολή σε 10 χρονάκια?? αν δεν έχω φουντάρει σε κάποια εξεταστική θα παίζω και εγώ μπάλα ρε παλιόπαιδά στο δρόμο!!!)? για την απο πάνω που ακούει στην διαπασών ΓΟΝΙΔΗ(φταίω εγώ να βάλω στο τέρμα SLIPKNOT να δούμε τις αντοχές σου!!!)??? για του σουβλατζίδικο που μου έχει σπάσει την μύτη(φταίω αν πάω και ληστέψω τα σουβλάκια???)???για τον απέναντι που έψηνε κοψίδια και δεν αξιόθηκε να κεράσει ΟΛΗ την γειτονία(που να σου βραχούν τα κάρβουνα, άκαρδε)??

edit και μην ξεχνάμε τον αγαπητό καρπουζά κάθε μέρα στις 9 : είναι ζάχαρη είναι μέλι το καρπούζι του βαγγέλη! εκνευριστικό σλόγκαν και μου κολλάει σαν τραγούδι των Mazoo and the Zoo...!! και μετά λέει το κλασικό χίτ του καλοκαιριού:" όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρωνω"!!!και εγώ φίλε βαγγέλη!!!!ειδικά αυτούς που με ξυπνάνε στις 9 το πρωί ενώ κοιμήθηκα στις 4 διαβάζοντας μηχανική 2!

ούφφφφφφ ηρέμησα... μπορώ να ξαναρχίσω...
ευχαριστώ για την ακρόαση... βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Icon_biggrin
αυτό πάει στο τοπικ "μου τι σπαει" σαν στικυ πιστεύω. κορυφαίο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:42 pm

εκατό τυχαίο που τα 4 από τα 5 που αναφέρεις σχετίζονται με φαγητό? Δε νομίζω.... Razz

ωραίο το τρέιλερ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:43 pm

3 στα 5... μην με πείς και φαγανό...χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:44 pm

Ρε εγώ δεν έχω τον βαγγέλη. Ο δικός μας είναι ο γλύκας..έχω ακούσει απίστευτες ατάκες από αυτόν! Very Happy
Το κακό βέβαια είναι ότι περνάει 2-3 φορές την ημέρα αυτός. Όχι μια..σήμερα πέρασε και άλλος καινούργιος. Αυτό μου έλειπε! Να έχω 2 τώρα να περνάνε κάθε μισή ώρα! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:44 pm

astavas έγραψε:
εκατό τυχαίο που τα 4 από τα 5 που αναφέρεις σχετίζονται με φαγητό? Δε νομίζω.... Razz

ωραίο το τρέιλερ...
Χαχαχαχα,είπαμε μικρό κεφάλι αλλά τα υπόλοιπααα..χαχαχαχαχ βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:46 pm

γατ0πard0s έγραψε:
astavas έγραψε:
εκατό τυχαίο που τα 4 από τα 5 που αναφέρεις σχετίζονται με φαγητό? Δε νομίζω.... Razz

ωραίο το τρέιλερ...
Χαχαχαχα,είπαμε μικρό κεφάλι αλλά τα υπόλοιπααα..χαχαχαχαχ βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982

loooool, εσύ φλερτάρεις πολύ με το ban! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:48 pm

Παράθεση :
ecatodarcus έγραψε:
γάτε παιδί μου εμείς δεν βαριόμαστε να διαβάσουμε, διαβάζουμε γιατί είμαστε λάτρεις του διαβάσματος και επιθυμούμε διακαώς να διευρύνουμε τους πνευματικούς και γνωστικούς μας ορίζοντες...
προσωπικά εγώ γι αυτό δεν ποστάρω εδώ...

και αφού είπαμε και μια δυο βλακειούλες για να περάσει η ώρα βρε αδερφέ, θέλω να ρωτήσω:
που μπορώ να απευθυνθώ για τα παιδάκια που παίζουν 12 ώρες ποδόσφαιρο και τσιρίζουν(δεν θα περάσετε και εσείς σε σχολή σε 10 χρονάκια?? αν δεν έχω φουντάρει σε κάποια εξεταστική θα παίζω και εγώ μπάλα ρε παλιόπαιδά στο δρόμο!!!)? για την απο πάνω που ακούει στην διαπασών ΓΟΝΙΔΗ(φταίω εγώ να βάλω στο τέρμα SLIPKNOT να δούμε τις αντοχές σου!!!)??? για του σουβλατζίδικο που μου έχει σπάσει την μύτη(φταίω αν πάω και ληστέψω τα σουβλάκια???)???για τον απέναντι που έψηνε κοψίδια και δεν αξιόθηκε να κεράσει ΟΛΗ την γειτονία(που να σου βραχούν τα κάρβουνα, άκαρδε)??

edit και μην ξεχνάμε τον αγαπητό καρπουζά κάθε μέρα στις 9 : είναι ζάχαρη είναι μέλι το καρπούζι του βαγγέλη! εκνευριστικό σλόγκαν και μου κολλάει σαν τραγούδι των Mazoo and the Zoo...!! και μετά λέει το κλασικό χίτ του καλοκαιριού:" όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρωνω"!!!και εγώ φίλε βαγγέλη!!!!ειδικά αυτούς που με ξυπνάνε στις 9 το πρωί ενώ κοιμήθηκα στις 4 διαβάζοντας μηχανική 2!

ούφφφφφφ ηρέμησα... μπορώ να ξαναρχίσω...
ευχαριστώ για την ακρόαση... βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Icon_biggrin

hotdog έγραψε:
Σχεδόν η ίδια κατάσταση και εδώ. Δεν παλεύεται..
Για πρώτη φορά μετά από τόσα χρόνια είπα να το λιώσω, ξεκίνησα καλά και μετά πήγε κατά διαόλου!!!
Αν δείτε στις ειδήσεις για καμιά δολοφονία στο χαιδάρι εγώ θα είμαι! Laughing


edit

Εντωμεταξύ τώρα ή πρέπει κάποιοι να πηδιούνται ή να βλέπει κάποιος τσόντα..τι άλλο θα συμβεί άραγε?! Laughing

Όλες οι γειτονιές ίδιες είναι πια;;μα και σε μένα να ψήνουν κι εγώ να τρώω γιαουρτάκια;;κάθε πρωί να με ξυπνάει ο μελένιος ο γλύκας;;;ήηη να μην ακούω τα παιδιά της γειτονιάς που όλη μέρα έξω και παίζουν;;;ήηη να βάλω κι εγώ τέρμα το musica για να ποροθώ λιγάκιι;;


Υ.Γ. ακούς SLIPKNOT ρε καημένε; Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:50 pm

astavas έγραψε:
γατ0πard0s έγραψε:
astavas έγραψε:
εκατό τυχαίο που τα 4 από τα 5 που αναφέρεις σχετίζονται με φαγητό? Δε νομίζω.... Razz

ωραίο το τρέιλερ...
Χαχαχαχα,είπαμε μικρό κεφάλι αλλά τα υπόλοιπααα..χαχαχαχαχ βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 919982

loooool, εσύ φλερτάρεις πολύ με το ban! Very Happy
Τυχαίο;δεν νομίζω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:51 pm

βασικά δεν ακούω Slipknot αλλά για να την κάνω να σταματήσει τον γονίδη ακούω και τον παν μέγιστο μάγκα που λέει ο λόγος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:52 pm

Και τέλος..ECATO,για σένα!!!




Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:54 pm

τι ν' τούτο? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 9:55 pm

Εγώ θα ζήταγα πολλάαααααααααααααααα για να βγω για τέτοιο "τραγούδι" σε βιντεοκλιπ..

Πάντως τα κορίτσια πρέπει να έχουν iq ραδικιού! Με λίγα λόγια λέει τις γυναίκες κατσίκες! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 10:03 pm

γάτε δεν banάροντε οι θρύλοι. εσύ δεν είσαι μέλος! είσαι ιδέα σαν τον jerry! του χρόνου όλα τα παιδιά του πρώτου έτους θα λένε στην αυλή: εγώ είμαι ο γατοπαρδος, εγώ είμαι ο jerry και θα παίζουν !δεν μπορείς να μπαναριστείς γιατί ζείς στις καρδιές μας...

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 10:05 pm

όχι, αλήθεια είναι... και αυτό είναι το πρόβλημα... δυσαναλογία! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 10:08 pm

και γκόόόόόόόόόλλλλλ

πραγματικά αυτό είχα στο κεφάλι μου...(δεύτερη ασίστ για τον γατόπαρδο!!!!χαχαχα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 10:09 pm

lol...

και όχι μόνο... τι να κάνεις όμως όταν δεν βρίσκεις να παρκάρεις ? Razz

(έκλεψα τη μπάλα!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 10:09 pm

ecatodarcus έγραψε:
και γκόόόόόόόόόλλλλλ

πραγματικά αυτό είχα στο κεφάλι μου...(δεύτερη ασίστ για τον γατόπαρδο!!!!χαχαχα)
Έλα εντάξει,δεν σε πειράζω άλλο..γιατί... Embarassed Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 6 I_icon_minitime29th Ιούνιος 2010, 10:11 pm

ecatodarcus έγραψε:
του χρόνου όλα τα παιδιά του πρώτου έτους θα λένε στην αυλή: εγώ είμαι ο γατοπαρδος, εγώ είμαι ο jerry και θα παίζουν !
Hahahahaha!και θα παίζουν λέει... bounce bounce bounce


εδιτ: τώρα τον jerry τι τον συγκρίνεις μαζί μου;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Βαριέμαι να διαβάσω!!!
» Βασιλόπιτα 2010!
» Συνέλευση (28/4/2010)
» Συνέλευση (20/4/2010)
» Formula 1 2010

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: