Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 12:39 pm

giotis έγραψε:
jerry έγραψε:
το'χει παρακανει σημερα..

συνεχεια,τελειες ποσταρει..

βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 740882

προσωρινο?

φοβάσαι μην φανεί ανώτερος σπάμμερ από σένα Suspect ? Rolling Eyes Razz

giotis,κατσε φρονιμα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 1:49 pm

jerry's spirit έγραψε:
...
έτσι...βλέπω μπαίνουμε στο νόημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 2:17 pm

Νέα 24ωρη απεργία την άλλη εβδομάδα. Την πέμπτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 4:57 pm

ρε σεις, μονο σε μενα ειναι τοσο δυσκολο να στρωθω να διαβασω και απο την αλλη τοοοσο ευκολο να κανω ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ αλλο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 9:30 pm

αν ήσουν ο τελευταίος μηχανολόγος του πλανήτη τότε (μάλλον) θα ήταν μόνο σε σένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 11:59 pm

-nemesis- έγραψε:
ρε σεις, μονο σε μενα ειναι τοσο δυσκολο να στρωθω να διαβασω και απο την αλλη τοοοσο ευκολο να κανω ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ αλλο???

Ότι Ότι ότι όΤΙ οτιδήποτε όμως?????? άστα να πάνε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 12:48 pm

I_Got_Game έγραψε:
-nemesis- έγραψε:
ρε σεις, μονο σε μενα ειναι τοσο δυσκολο να στρωθω να διαβασω και απο την αλλη τοοοσο ευκολο να κανω ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ αλλο???

Ότι Ότι ότι όΤΙ οτιδήποτε όμως?????? άστα να πάνε...

ακόμα κ οι διαφημίσεις είναι πιο ενδιαφέροντες, κ τις βλέπω με μεγαλύτερη ευχαρίστηση....

(οι διαφημίσεις της tv)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 9:05 am

Δινει κανεις ΙΙΒ την δευτερα?

Σπόιλερ:



Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 10:06 am

Παιδες καταλαβα πριν λιγο ποσο απολυταρχικα λειτουργει το αλλο φορουμ.Με διεγραψε ο eny μολις του πα κατι που δεν τον συμφερε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 10:10 am

μην ασχολείσαι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 10:12 am

καλα ρε τζιμι ,εξαρταται τι ειπες...
αν ηταν κατι πχ για το φορουμ ειναι βλακεια,αν πχ τον εβρισες (λεμε τωρα) καλα εκανε! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 10:18 am

Ρε του πα απλως να μην ανεβαζει θεματα(τα οποια διαθετει σιγουρα) τελευταιο βραδυ πριν δωσουμε οπως στην πυρηνικη.Ελεος δηλαδη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 10:23 am

jimis έγραψε:
Ρε του πα απλως να μην ανεβαζει θεματα(τα οποια διαθετει σιγουρα) τελευταιο βραδυ πριν δωσουμε οπως στην πυρηνικη.Ελεος δηλαδη

Δεν του είπες αυτό, τον έβρισες στεγνά, του είπες ότι τον λένε κομπλεξικό και άλλα τέτοια, επειδή θίχτηκε με το απαιτητικό ύφος σου και καλά έκανε. ο δημήτρης έχει βοηθήσει πάρα πολύ κόσμο σ αυτή τη σχολή και είναι ντροπή να συμπεριφέρεσαι κατ αυτόν τον τρόπο.

Και θα σου πρότεινα να πας να διαβάσεις την απάντησή του και να αντιδράσεις ανάλογα, γιατί η συμπεριφορά σου ήταν πραγματικά απαράδεκτη.


eNy έγραψε:
Αγορίνα jimi, πραγματικά τι πρόβλημα έχεις μαζί μου;

Μάλλον, δεν στα χουν πει καλά τα πράγματα και έχεις μπερδευτεί. Έλα μια μέρα να δώσουμε ένα ραντεβού στη σχολή να μιλήσουμε από κοντά σαν άνθρωποι, να δεις και συ από κοντά τι ισχύει και τι όχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 10:34 am

παιδιά ξέρετε τι θα γίνει στις 8/7 με την απεργία? αν θα αλλάξει καθόλου το πρόγραμμα?
Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alejandro el mecanico στις 3rd Ιούλιος 2010, 3:28 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : παρακαλώ όχι greeklish)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 10:47 am

drmech000 έγραψε:
pedia 3erete ti 8a ginei stis 8/7 me tin apergia? an 8a ala3ei ka8olou to programma?
ποια απεργία? γσεε-αδεδυ? τι σχέση έχει με μας? εδώ αυτή την Πέμπτη που δίναν μηχανική ΙΙ κ στοιχεία ΙΙ κ είχαν τα ΜΜΜ απεργία η εξέταση έγινε κανονικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 10:50 am

Aiur έγραψε:



eNy έγραψε:
Αγορίνα jimi, πραγματικά τι πρόβλημα έχεις μαζί μου;

Μάλλον, δεν στα χουν πει καλά τα πράγματα και έχεις μπερδευτεί. Έλα μια μέρα να δώσουμε ένα ραντεβού στη σχολή να μιλήσουμε από κοντά σαν άνθρωποι, να δεις και συ από κοντά τι ισχύει και τι όχι.
ξεχασες αυτο
eNy έγραψε:
Δεν είμαστε σοβαροί...

Πας καλά ρε μεγάλε; Υπηρέτης σου είμαι ρε φίλε;

Πω ρε π0ύστ$ μου, ορισμένα τυπάκια είστε πραγματικά πολύ αχάριστα. Και παντελώς αγενή. Πως στον π0υτσ0 σας μεγαλώσανε πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω.


Για να μαθαίνεις μικρέ, αυτό το site είναι προσωπικό μου έργο, κάτι που έφτιαξα και άφησα στη σχολή. Έχω κάψει προσωπικές μου ώρες εδώ μέσα, ώστε οι μικρότεροι φοιτητές να μην αντιμετωπίσουν τη πούτσα που τραβήξαμε εμείς οι μεγαλύτεροι που δεν υπήρχαν στη σχολή θέματα ή εργασίες ούτε με κυάλια.

Δεν με πλήρωσε κανένας για να το φτιάξω. Ούτε το έφτιαξα για να μου πει κανείς μπράβο.

Ούτε εμένα, ούτε όλους τους συμφοιτητές μας που τόσα χρόνια αναγνωρίζουν την αξία του και έχουν συνεισφέρει κι αυτοί για να μεγαλώσει το Forum της σχολής μας.


Ως εκ τούτου φίλε μου, είναι αγένεια να έρχεσαι εδώ, χωρίς μια καλημέρα προς όλα τα παιδιά τα οποία - χωρίς να τους έχει ζητήσει κανείς ποτέ - έχουν προσφέρει για να υπάρχει βοήθεια εδώ μέσα, και σαν αυτιστικό ον να απαιτείς θεωρώντας αυτονόητο ότι κάποιος θα τρέξει και θα σκουπίσει τα σάλια σου.

Προφανώς δεν καταλαβαίνεις τι πάει να πει open-source community.

Προφανώς δεν νιώθεις ότι εδώ είσαι φιλοξενούμενος από το community αυτό ή δεν ξέρεις πως πρέπει να συμπεριφέρεται ένας φιλοξενούμενος.


Κάτσε και συλλογίσου λίγο πάνω σ αυτό, μηχανολόγε, μπας και νιώσεις πόσο μαλακισμένη είναι η συμπεριφορά σου.

ποιος εβρισε πρωτος?
α ξεχασα, ειναι ο αντμιν(το α κεφαλαιο?) που εδωσε τη ζωη του για το ορουμ και ο τζιμης ενα λιτσερι καρβουνο.
βεβαια, το να πει οτι ο θεος-Αντμιν βγαζει θεματα τελευταια στιγμη ειναι προσβολη, ενω η οικογενεια του τζιμη ειναι κινεζικα αρχικαρβουνα.

offtopic, robjan, σε μισω θανασιμα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την titanomegistoterastios στις 3rd Ιούλιος 2010, 10:54 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 10:51 am

οι υδροδυναμικές αναβλήθηκαν λόγω απεργίας αν θυμάμαι καλά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 10:55 am

Και λίγα του είπε. Η συμπεριφορά του ήταν απλά απαράδεκτη. Εγώ θα τον έσβηνα απλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 11:04 am

λοιπον εδω δεν ειναι χωρος για αντιπαραθεση ,ειστε εκτος θεματος ,και ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβωψ γιατι σ αυτο το φορουμ γραφονται καποιοι μονο και μονο για να απαντουν σε τετοιες επιθεσεις (δικαια η αδικα)
σταματηστε ,δεν χρωσταμε τιποτα οι υπολοιποι να βγαζετε τα προσωπικα σας-ειτε αφορουν εσας ειτε αλλο φορουμ ,δεν ειστε σοβαροι μου φαινεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 11:32 am

Mech-eng έχεις απόλυτο δίκιο και τουλάχιστον μπράβο για την σοβαρότητα σου αφού δείχνεις ωριμότητα από το πρώτο κιόλας έτος.

Ο μόνος λόγος που γίνεται ότι γίνεται είναι επειδή "κάποιοι" έχουν θάψει "κάποιους" επειδή δεν τους συμπαθούν.

Όταν ένα ολόκληρο παρεάκι ασχολείται με ένα συγκεκριμένο άτομο και το θάβει ξανά και ξανά και ξανά και διαδίδει ότι του κατέβει από καθαρή εμπάθεια, τότε δημιουργούνται φαινόμενα σαν αυτά.

Αναρωτιέμαι πραγματικά αν ο jimis, il capitano, titanomegistoterastios και όποιος άλλος αντιπαθεί τα παιδιά από το e-polytexneio θα τους έλεγαν αυτά που γράφουν ΚΑΤΑΜΑΤΑ??? Πρόσωπο με πρόσωπο ήρεμα και ωραία.

Από το πληκτρολόγιο και την οθόνη πολλά λέγονται και γράφονται και πολλά παρεξηγούνται, αλλά αφού ο καθείς πιστεύει ότι πιστεύει γιατί δεν το λέει κατάματα στον άλλο? Ποιο είναι το πρόβλημα?

Ο eny έγραψε ότι έγραψε, fine αλλά είπε στον άλλο "ρε φίλε έλα να γνωριστούμε να μου πεις τι σκατά έχεις μαζί μου, να σου πω και γω αν έχω κάποιο πρόβλημα". "ΕΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ" όχι να ξεκατινιαζόμαστε ιντερνετικά.


@il capitano αφού τρέφεις τέτοια εμπάθεια-αντιπάθεια για τα παιδιά από το e-polytexneio σε επίπεδο που απλά λες "μην ασχολείσαι.." τότε γιατί σε έχω δει στην σχολή να μιλάς μαζί τους? Γιατί μπροστά τους κάνεις σαν να μην τρέχει τίποτα? Πες τους κατάμουτρα ρε παλίκαρε "ΕΙΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ"....

@ιστορικός mech-eng συγγνώμη για το μεγάλο ποστ, έγραψα ότι έγραψα επειδή τα παιδιά από το e-polytexneio είναι φίλοι μου και με έχουν βοηθήσει όπως μόνο οι φίλοι ξέρουν να βοηθούν, εδώ δεν γράφτηκα για να υπερασπιστώ κανέναν άγνωστο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 11:32 am

robjanrules έγραψε:
Δινει κανεις ΙΙΒ την δευτερα?

Σπόιλερ:



Laughing

γαμάτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 11:40 am

με έχεις δει στη σχολή να μιλάω με τον eny?

ούτε που τον ξέρω

μην πετάς μαλακίες γρόθε ξεπβεντισμένε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 11:55 am

lol...ρε πλάκα μου κάνεις?!

Σε έχω δει και στις γσ να χαιρετάς τον eny, σε έχω δει και στον γρηγόρη να του μιλάς για λίγο και από ότι θυμάμαι είχες πάει και στα σεμινάρια του Don για solidworks απλά δεν με είχες γνωρίσει γιατί ήμουν στο επόμενο τμήμα

χαλάρωσε δεν σε κατασκοπεύω αλλά μην δουλευόμαστε και αναμεταξύ μας και ο μόνος λόγος που ξέρω ποιος είσαι φατσικά είναι επειδή ρώτησα από περιέργια(όχι δεν σε γουστάρω μπορείς να περπατάς στην σχολή ελεύθερα...πλάκα κάνω no offence)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 11:57 am

φιλαράκι,την πάτησες

περίμενες να βγω για να απαντήσεις?

ξαναγύρισα πουτσίκα

ψεύδεσαι ασύστολα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 8 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 12:02 pm

χαχαχαχα όχι απλά λιώνω στο net και είμαι logged και φυσικά περίμενα να απαντήσεις. τι μόνος μου θα γράφω?

Κοίτα ξέρεις ότι ΔΕΝ ΨΕΥΔΟΜΑΙ.

Για να ηρεμήσεις ξέρω απλά τι φάτσα σου και ότι δίπλα γράφεις σαν TiGinetai, τίποτα άλλα, χαλάρωσε.

Αλλά τώρα να λες ότι δεν ξέρεις άτομα που τα έχεις γνωρίσει?!!

LOL ρε, δεν είναι ντροπή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Βαριέμαι να διαβάσω!!!
» Formula 1 2010
» Συνέλευση 09/03/2010
» Βασιλόπιτα 2010!
» Συνέλευση (28/4/2010)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: