Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Tug of War IV

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:43 pm

889 Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:45 pm

Σπόιλερ:
11888
(+1) αισίως τρίτη φορά φτάσαμε. τυχαίο? δν νομίζω!!!

edit: το ποστ του γατόπαρδου παρακαλώ να αφαιρεθεί. εμποδίζει την ροή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:49 pm

890
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:50 pm

γατ0πard0s έγραψε:
889 Razz

Γιατί?!?Δεν καληνύχτησες?!?Αν καληνυχτήσεις σε οποιοδήποτε θρεντ δεν έχεις το δικαίωμα να ξαναποστάρεις.Έπρεπε να το ξέρεις σαν μοντ...Αχρείε!!

Γιότη αγνόησε τον και πάμε στα δικά μας

11889
(λέω τώρα εγώ...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:58 pm

συμφωνώ. δν είναι δυνατόν να μας παρενοχλεί ένας μοδ κ να σπαμμάρει!

11888
(-1)
τυχαίο? δν νομίζω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:58 pm

11887
(-1)
για να ανέβεις κ εσύ καμιά φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:02 pm

giotis έγραψε:
Σπόιλερ:

Ισχύει,απλά αυτό που κάνουμε τώρα είναι διαφορετική βέρσιον,ανοφίσιαλ, κάτι σαν τεστ μόουντ οπότε αυθαιρετούμε.Κατα τ άλλα εγώ είμαι πολύ αυστηρός αυξητής!

p.s. έχεις το δικαίωμα να αλλάξεις στρατόπεδο απλά θα πρέπει να το δικαιολογήσεις με ορθά επιχειρήματα και να πάρεις έγκριση από τον Εκατό.Σε περίπτωση που δεν πάρεις την άδεια γίνεσαι παράνομος και έχει κάθε δικαίωμα να σε διαγράψει.Σε περίπτωση που αλλάξεις πλευρά και αποδειχθεί από τρίτο ότι δεν είχες σώας τας φρένας κατά την μετάβαση τα ποστσ σου στο tug of war απλα θα αμελούντε...Αυτά σε γενικές γραμμές

11888.Τυχαίο? Δεν νομίζω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:04 pm

Vallian έγραψε:
giotis έγραψε:
Σπόιλερ:

Ισχύει,απλά αυτό που κάνουμε τώρα είναι διαφορετική βέρσιον,ανοφίσιαλ, κάτι σαν τεστ μόουντ οπότε αυθαιρετούμε.Κατα τ άλλα εγώ είμαι πολύ αυστηρός αυξητής!

p.s. έχεις το δικαίωμα να αλλάξεις στρατόπεδο απλά θα πρέπει να το δικαιολογήσεις με ορθά επιχειρήματα και να πάρεις έγκριση από τον Εκατό.Σε περίπτωση που δεν πάρεις την άδεια γίνεσαι παράνομος και έχει κάθε δικαίωμα να σε διαγράψει.Σε περίπτωση που αλλάξεις πλευρά και αποδειχθεί από τρίτο ότι δεν είχες σώας τας φρένας κατά την μετάβαση τα ποστσ σου στο tug of war απλα θα αμελούντε...Αυτά σε γενικές γραμμές

11888.Τυχαίο? Δεν νομίζω...

ααα άρα μπορούμε κ εμείς να αγνοήσουμε τον σπαμμερ μοδ που μπήκε σφήνα....καλή ιδέα..

11889
(+1)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:09 pm

Φυσικά...Επίσης μπορώ να κάνω το εξής σ αυτό το καταπληκτικό mode...

Έίναι 11,88 , εσείς κρατήστε 20 και γυρίστε μου 8...όλα μαζί πόσο κάνουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:10 pm

11.888.Τυχαίο?Δεν νομίζω...

εδιτ: πιστεύω ότι κάποτε θα πρέπει να σταματήσουμε γιατί σπαμμάρουμε ασύστολα και καταστρέφουμε το πιο σημαντικό θρεντ του φόρουμ...τι λες?Το λίγουμε εδώ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 5:05 am

889
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 7:06 am

890
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:05 am

που εισαι ρε αστερα αρχηγε???εγω να σε πουλησω??σου κραταω θεση για να κανεις δυναμικο come-back....με στεναχωρησες τωρα.... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 8:18 am

891
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:25 pm

892
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:32 pm

893
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:37 pm

894
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:38 pm

895
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:38 pm

896
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:39 pm

897
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 1:02 pm

898

πρό των πυλών...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 1:03 pm

899
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 1:04 pm

900
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 1:23 pm

901
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 26 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 1:29 pm

902
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Tug of War IV
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 26 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Παιχνίδια - Χιούμορ :: Tug of War-
Μετάβαση σε: