Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 1:45 pm

προσωπικα,επιμενω πως εσυ κι ο μολινα:

-η ξερετε καποια πραγματα και κανετε τους κινεζους

-η δεν ξερετε καποια πραγματα

για την τελευταια τελεια και του ποσο γμτ ειναι το e-pol,ειστε πισω μονο μισο εκατομμυριο θεσεις στην καταταξη..

και ο μεσολογγιτης φοιτητης που αναφερεται ο δον,ειναι ο doppler νμζ..

ο big ειναι ο κολλητος του eny..

τελος,να υπενθυμισω πως για τα 2 fora υπαρχουν συζητησεις μονο εδω..μνμ που ειχε αναρτηθει στο fb (στη σελιδα του pol.gr) με τη διευθυνση μας διεγραφη απο το staff σας,οταν ησασταν κλειστοι..

ποσταρετε εδω τη δικη σας διευθυνση με link οποτε σας κ@@λωσει και μενει..αν κανουμε το ιδιο απο'κει?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την jerry στις 26th Αυγουστός 2010, 1:46 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 1:46 pm

Don Molina έγραψε:



1) Άρη πρέπει να ξέρεις ότι σε κανένα forum δεν μπορείς να δεις password χρήστη. Οι admins μπορούν να αλλάξουν κωδικούς, αλλά με τίποτα να δουν. Διάολε ούτε οι ISPs δεν βλέπουν ισχύοντες κωδικούς σε συνδέσεις, αλλά μόνο μπορούν να φτιάξουν καινούριους.

Επίσης αυτή την στιγμή ο admin είναι ο Σπύρος, και δεν νομίζω ότι έχει κανένα τρελό expertese για να σπάσει την βάση δεδομένων και να βρει κωδικούς. Και ακόμα σημαντικότερα δεν νομίζω ότι θα διακινδύνευε την φιλία του για μαλακίες.
Πράγματι αυτό που λές ισχύει. Επειδή όμως έχω ασχοληθεί, και ξέρω μερικά
πράγματα θα πρέπει να ξέρεις ότι οι κωδικοί αποθηκεύονται ως binary και
κρυπτογραφημένοι. Για τον λόγο αυτόν, υπάρχουν εργαλεία τα οποία σπάνε
αποθηκευμένους κωδικούς.

Εγώ ουδέποτε είπα ότι το έκανε ο spyros ούτε εσύ. Επειδή είστε administrators δεν σημαίνει ότι ντέ και καλά ξέρετε εάν κάποιος
μισθώσει κάποιον hacker για αυτή τη δουλειά.

Το γεγονός πάντως ότι σηκώθηκε και το *.com κάτι λέει.
Ακόμα και ρώσος να ήταν ή ξέρει ελληνικά ή κάποιος του
είπε τι να γράψει. Ένα από τα δύο ισχύει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 1:48 pm

και στο scrrenshot του fake.com,υπαρχουν θεματα απ'το blog μου που ουδεποτε εγιναν topics..

οποτε,ο ρωσος βλεπει και το blog μου.. lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 2:00 pm

Τι μας λες ρε Don........

Καλό είναι να το κόψεις το συνήθειο σε κάθε σου ποστ να μας λες πόσο γαμάτοι είστε και πόσα μέλη έχετε με ενεργούς trusted royal members.

Ο καθένας έχει σχηματίσει την αποψή του και δε χρειάζεται να γράφεις πολλά...

Και


1)
Παράθεση :
Μην ξεχνάτε ότι εδώ που είστε ήμασταν πέρσι τον Νοέμβρη...
Έχουμε φάει κι εμείς παλουκάκι και ξέρουμε ότι πονάει.

Καμιά σχέση εμείς με έσας....εσείς βγάλατε μόνοι σας τα μάτια σας.

2)
Παράθεση :
κακεντρέχειες και αβάσιμα κουτσομπολιά της πούτσας δεν έχουν θέση στο internet όταν απευθύνονται σε ανθρώπους που γνωρίζονται μεταξύ τους και βλέπονται κάθε μέρα στην σχολή.

Αυτό καλό είναι να το θυμάσε πάντα και όχι όποτε σου αρέσει....ποσταρέ το και στο δικό σου forum να το βλέπουν τα φιλαράκια σου......

Επίσης θέλω να μου πεις ποιος έχει φάει ban από εδώ ή ποιος έχει διπλό acc ή ποιος έκραξε κάποιον χωρίς λόγο και νιώθετε τόσο αδικιμένοι εσείς οι ¨απο κει¨

Το μισό σου ποστ είναι έμμεσες σπόντες για εμάς και για αυτο δε σε γουστάρω καθόλου.....Όλα σου τα ποστ τα κάνεις να φέρονται ουδέτερα αλλά είσαι η πιο μαφία από όλους και ο πιο κουτοπόνηρος.Πάντα γράφεις κατεβατά ολόκληρα και στο τέλος πετάς και ένα '' σας αγαπώ πολύ'' για να τη βγεις και από πάνω.

Ξέρω ότι στενοχωρήθηκες πολύ που έγινε αυτό σε εμάς αλλα δε πειράζει.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 2:07 pm

Επίσης καλό είναι να σβήσετε όλοι τα cookies από το NTUAMECH είναι ένα ακόμα security
measure
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 2:45 pm

Τι έγινε το ntuamech.com έγινε gamesite τώρα......βαρέθηκε ο Ρώσσος φαίνεται και είπε να το ρίξει στα videogames......

Ε ρε κάτι συμπτώσεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 2:48 pm

Εντάξει ρε Μολλίνα δεν το κάνατε εσείς, το έκανε ο Μπαμπούλας.

Ευχαριστημένος τώρα?


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 3:10 pm

δε μπορουμε να κατηγορησουμε τοσο ανοιχτα τα παιδια οτι το εκαναν αυτοι..δεν εχουμε αποδειξεις..νμζ..

σιγουρα,υπαρχουν θεματα και σιγουρα καμια φορα γροθευουν,αλλα ας ειμαστε λιγο προσεχτικοι..

ο molina θα απαντησει αφου συγκληθει η στρογγυλη τραπεζα..

οσο για το φιλο μου το Bender [Slevin],που εγραψε:

Bender [Slevin] έγραψε:
Κρατικο μυστικο το φορουμ των μηχ.μηχ..
Μαλλον μας εχουν αναγκη...χαχα

φιλαρακι,τα μαθαμε και τα δικα σου..

λιγα μετρα μακρια ησουν χθες και δεν ηρθες για καφεδακι-ποτακι..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την jerry στις 26th Αυγουστός 2010, 3:35 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 3:20 pm

παιδια εχουμε το ιδιο favicon!!!!

ποιοι το πηραν απο ποιους αληθειες παρακαλω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 3:44 pm

jerry έγραψε:
δε μπορουμε να κατηγορησουμε τοσο ανοιχτα τα παιδια οτι το εκαναν αυτοι..δεν εχουμε αποδειξεις..νμζ..

φιλαρακι,τα μαθαμε και τα δικα σου..

λιγα μετρα μακρια ησουν χθες και δεν ηρθες για καφεδακι-ποτακι..

Xμ..Ξερεις κατι π δν ξερω..?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 3:48 pm

στο quote,εχεις βαλει μια φραση παραπανω..

την πρωτη..

εμαθα οτι χθες ησουν με καποιους φιλους σου,μηχανολογους..και καποιες κοινες γνωστες-φιλες..

δεν ηρθες,ομως,ν. ηρακλειο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 3:55 pm

συγγνωμη που παρεμβαινω ,αλλα ειναι χωρος εδω για να βγαζετε/συζητατε τα προσωπικα σας? Surprised
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 3:57 pm

ιστορικός mech-eng έγραψε:
συγγνωμη που παρεμβαινω ,αλλα ειναι χωρος εδω για να βγαζετε/συζητατε τα προσωπικα σας? Surprised

Σε παρακαλω πολυ..!!
Τα προσωπικα μηχανολογου αφορουν ολο τον πλανητη!!

jerry: σορρυ..αλλα ειχα πολλες δουλειες [δν ξερω καν ποιος εισαι Razz ]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 4:00 pm

γτ οχι?

εδω μαθαμε τα προσωπικα του eny και που υπηρετει o big..

Don Molina έγραψε:
Κι όσο για τους αγαπημένους σας κατηγορούμενους, ο eny χαμένος με την γκόμενα και την διπλωματική και ο BiG ναύτης...
Την παλεύετε ωρέ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 4:05 pm

shoot
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 4:05 pm

jerry έγραψε:
γτ οχι?

εδω μαθαμε τα προσωπικα του eny και που υπηρετει o big..

Don Molina έγραψε:
Κι όσο για τους αγαπημένους σας κατηγορούμενους, ο eny χαμένος με την γκόμενα και την διπλωματική και ο BiG ναύτης...
Την παλεύετε ωρέ?

Σωστος..!!
Αντε αφησε με τωρα να διαβασω..
[εχει αφιερωμα των ομαδων του Ch.L. το goal news σημερα και πρεπει να το μαθω απεξω]
>>συλλυπητηρια γαυρακια για ακομη μια φορα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 5:24 pm

Antonioo έγραψε:
Τι μας λες ρε Don........

Καλό είναι να το κόψεις το συνήθειο σε κάθε σου ποστ να μας λες πόσο γαμάτοι είστε και πόσα μέλη έχετε με ενεργούς trusted royal members.

Ο καθένας έχει σχηματίσει την αποψή του και δε χρειάζεται να γράφεις πολλά...


2)
Παράθεση :
κακεντρέχειες και αβάσιμα κουτσομπολιά της πούτσας δεν έχουν θέση στο internet όταν απευθύνονται σε ανθρώπους που γνωρίζονται μεταξύ τους και βλέπονται κάθε μέρα στην σχολή.

Αυτό καλό είναι να το θυμάσε πάντα και όχι όποτε σου αρέσει....ποσταρέ το και στο δικό σου forum να το βλέπουν τα φιλαράκια σου......

Επίσης θέλω να μου πεις ποιος έχει φάει ban από εδώ ή ποιος έχει διπλό acc ή ποιος έκραξε κάποιον χωρίς λόγο και νιώθετε τόσο αδικιμένοι εσείς οι ¨απο κει¨

Το μισό σου ποστ είναι έμμεσες σπόντες για εμάς και για αυτο δε σε γουστάρω καθόλου.....Όλα σου τα ποστ τα κάνεις να φέρονται ουδέτερα αλλά είσαι η πιο μαφία από όλους και ο πιο κουτοπόνηρος.Πάντα γράφεις κατεβατά ολόκληρα και στο τέλος πετάς και ένα '' σας αγαπώ πολύ'' για να τη βγεις και από πάνω.

Ξέρω ότι στενοχωρήθηκες πολύ που έγινε αυτό σε εμάς αλλα δε πειράζει.......


Μεγάλε είσαι νήπιο._

Ακόμα και το παραμικρό σχόλιο που έγινε δίπλα εναντίον σας έφαγε χριστοπαναγία από εμένα προσωπικά - γκέγκε?
Εδώ πέρα όταν κάποιος πόσταρε ότι ο Σπύρος έχει απαντήσεις για τα Στοιχεία ΙΙ στο e-polytexneio (για να βοηθήσει παιδιά που χανότανε σε δεκάδες σελίδες αχαλίνωτου σπαμ) πέσανε να τον φάνε.


Εγώ μπήκα να βάλω μερικά πράγματα στην θέση τους και ούτε ψέμματα έγραψα ούτε ανακρίβειες. Το ότι δεν με γουστάρεις είναι δικό σου θέμα, και όχι της συζήτησης. Τα επιχειρήματά σου είναι μηδενικά και αν έχεις να με κατηγορήσεις για κάτι να το κάνεις ευθέως.


Ήμουν ειλικρινής, ήμουν ευθής και ήμουν και πολύ ευγενικός και σεβαστικός.

Εσύ κάθεσαι και με λες δημόσια κουτοπόνηρο. cheers

Ε, τι να σου πω? Μέχρι εκεί καταλαβαίνεις, δεν νομίζω να περιμένε κανένας τίποτα περισσότερο...






ΥΓ Ο αθώος μεσολογγίτης που σηζητιέται δεν ήτανε ποτέ γραμμένος σε κανένα forum, γιατί τα έπινε μονίμως Καραμέλα. Τώρα ετοιμάζεται γι' Αγγλία, και ουδεμία σχέση έχει με την όλη φάση. Απλά χρησιμοποιεί μια φράση που κούμπωνε. Ο doppler είναι άσχετος σίγουρα (και ούτε ξέρω και ποιος είναι κιόλας).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 6:09 pm

Από όλα αυτά που έγραψα σε μία λέξη κόλλησες και τα άλλα ούτε που τα απάντησες....
Και ανακρίβειες λες, και ψέματα και σπόντες όλη την ώρα.

Αυτά που γράφω δε τα είδα τώρα αλλά σε ότι ποστ έχεις κάνει μέχρι και τώρα....να σκεφτείς ότι το παρατσούκλη σου είναι πινόκιο πια και όχι don.....

Δεν έχω κανένα λόγο να επιχειρηματολογήσω σε άτομα που το παίζουν ταδε

Παράθεση :
Ήμουν ειλικρινής, ήμουν ευθής και ήμουν και πολύ ευγενικός και σεβαστικός.

Τίποτα από αυτά δεν ήσουν........να το χέσω το ευγενικός αν πετάς σπόντες όλη την ώρα....γκεγκε?

Το καλύτερο που είχες να κάνεις είναι να μην έγραφες τπτ γτ και που το έκανες δε κατάφερες κάτι....

Δε ξέρω τι κόλλημα έχετε φάει τόσο καιρό αλλά καλό είναι να χαλαρώσετε και αν θες να μας το παίξεις φιλαράκι,ουδέτερος και ότι άλλο την επόμενη φορά που θα ποστάρεις εδώ να μη μας λες πόσο μεγάλη database έχεις, ή πόσους ενεργούς έγκυρους χρήστες ή πόσα παρτυ κάνατε και βρήκατε γκόμενες και πως εσείς δεν βρίζεται, δε Bannarete δεν σκιζεται αφίσες αλλά αυτά τα κάνουν άλλοι.....ποιοι όμως δε μας λες.

Και επειδή δε πόσταρες για να βάλεις τα πράματα στη θέση τους αλλά για να κατηγορείς έμμεσα διάφορα άτομα και καταστάσεις καλό είναι να το κόψεις εδώ να μη σε πω τπτ άλλο δημοσίως που δε σου αρέσει κιόλα......

τουλάχιστον οι φίλοι σου όταν θέλουν να κράξουν το κάνουν χύμα και γίνεται χαβαλές και όχι με σπόντες και τάχα μου ευγενικότητες



PS: και plz μη με αναγκάσεις να κάνω quote από τα ποστ σου τι εννοώ σπόντες και ξημερωθούμε οκ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 6:34 pm

Μου ήρθε αυτό το ψεύτικο mail:

Παράθεση :

From: board@editboard.com
Reply-to: ntuamech@gmail.com
Hello,

Your account on 'Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ' has been deleted by the administrator, due to your inactivity on the forum.

If you still wish to be part of our community, you can register again with the following link:
https://ntuamech.forumgreek.com/profile.forum?mode=register

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
This email has been sent to you by an administrator of "Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ" - https://ntuamech.forumgreek.com


Το account μου δουλεύει μια χαρά βέβαια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 6:52 pm

Κλεισε το βρωμοστομα σου ρε καθυστερημενε Antonioo!!

Ησουν leecheri στο pol.gr και εκραζες για τους trusted, κλεινει και αρχιζεις να βριζεισ και να γκρινιαζεις για τα πολυτιμα θεματα και εργασιουλες που εχασες. Πως θα παρεις τωρα πτυχιο στη πλατη των συμφοιτητων σου?

ανοιγει φορουμ φιλων σου, με δικους σας κανονες και τι κανεις? Εισαι παλι το ιδιο leechερι και αχρηστος χρηστης. ΜΗΔΕΝ χρησιμα ποστς, μηδεν! Μονο tug of wr και κραξιμο! Ποτε βοηθησες εσυ τον οποιονδηποτε για να μιλας τωρα ετσι στα παιδια του e-polytexneio ε? Αχρηστε Χρηστη!

Το παιζεις και αντμιν στη θεση των αντμιν! Βγαζουν οι αλλοι μια ανακοινωση και αντι να απαντησει ο eca/alejandro πεταγεσαι σα τη τσουτσου και λες τις μ@λ@κιες σου! Και δε σου λεει και κανεις τιποτα! οταν εγω την εμπαινα στον ερωτιαρη μας, στο αψε σβησε εξαφανιζοντουσαν ποστσ! Αλλα τωρα οχι, οταν μιλαει ευγενικα ο Don μπορει ο Antonioo να τον βριζει χωρις επιπτωσεις cheers μεχρι και ο τζερυ που μου τι σπαει τοσο δεν ειναι τοσο εριστικος και αθλιος....

Αμαν πια με το ταχα μου δημοκτρατικο φορουμ! να με κανετε ban κωλωνεται για να μη παραπονεθει κανας χρηστης αλλα αφηνετε να λεγονται οργια εδω μεσα! Κανε κατι ρε Ecaaa! κανε με ban, βρισε, βγαλε φιρμανι. Κανε κατι ομως, μην αφηνεις τον καθε στοκο να μιλαει εκ μερους ενος φορουμ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 7:09 pm

παει να ξεφυγει καπως η κατασταση παιδια!!! και τα δυο fora τον ιδιο σκοπο εχουν: να βοηθησουν...peace!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 7:12 pm

Ηρεμα guys....Mην οξυνετε κι αλλο τα πνευματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime26th Αυγουστός 2010, 7:20 pm

το τόπικ έκλεισε γιατί η κατάσταση πάει να ξεφύγει.

αν θέλετε να βριστείται ανταλλάξτε msn.

Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 12:23 am

Εγώ όμως που είμαι αναρχικό πνεύμα και πάω κόντρα στον φασιστικό τρόπο που συμπεριφέρεται ο αδμιν ξεκλειδώνω το θέμα,βριστείτε όσο θέλετε παίδες θα έχουμε και περισσότερο κόσμο! (λολ).

Ούτως ή άλλως ξέρουμε όλοι πως έγινε και δεν σηκώνω κουβέντα..εγώ το έκανα! Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 2 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 2:21 am

λολ αναίρεσες τον eca....σου αξίζει γκιλοτίνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: