Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 trash talk

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 10:15 pm

kai emena!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 10:16 pm

στην τρίτη καίγεσαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 10:16 pm

kahka?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime1st Μάης 2010, 10:17 pm

φωτιά στα σαββατόβραδαααα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime2nd Μάης 2010, 12:16 am

καμένοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime2nd Μάης 2010, 6:09 am

κατ'αρχας,μπραβο στον ecato που απαντησε τοσο ψυχραιμα σε μια επιθεση που θιγει τον ιδιο και αλλους 600 συμφοιτητες μας..

μπραβο και στο φιλαρακι μου το λιλι για τη διαπιστωση
liliostasi έγραψε:
Όποιος είπε το φόρουμ 'κινέζικο΄ τον παίρνει απταυτιά.
ισως μετα απ'αυτο το ποστ του δε χρειαζοταν να γραψουμε και τπτ αλλο..

το forum ειναι ελευθερο ακριβως για να μην εχουν οι αδμινς καποιο οικονομικο βαρος..
ποιοτικοτερο στην υλη του,αν οχι και στο layout του,αφου δε χρειαζεται να υπαρχουν διαφημισεις απο φωτοτυπαδικα η ανακοινωσεις για διαφορους διαγωνισμους απ'τους οποιους θα βγαζουν λεφτα..
και να μη χρειαζεται να ξεφτιλιζονται για την επισκεψιμοτητα οπως καποιος mple και καποιος mhxanologos σε αλλα forums..

greenman έγραψε:

ρε mech-eng τα μέλη του κινέζικου είναι 162.

https://ntuamech.forumgreek.com/memberlist.forum -> sort by Group.

Τα υπόλοιπα μέλη είναι διπλά/τριπλά/πειραματικά accounts "χωρις mail" και δεν βλέπουν ούτε συμμετέχουν στο forum. Μην κοροϊδευόμαστε.... το e-polytexneio έχει σε 3 μόνο μήνες τα διπλά μέλη επί της ουσίας από το κινέζικο, αφού όλοι είναι μονοσήμαντα γραμμένοι με το mc, όλοι το ξέρουν αυτό. Και στα 5 χρόνια του είχε φτάσει τα 1200(?) πραγματικά μέλη.. Αυτά που λες δεν στέκουν.

πρασινε ανθρωπε,να σε ενημερωσω (για να μην πετας μπαρουφες..) οτι ο στοχος υπαρξης των ομαδων (μιας εκ των οποιων ειμαι αρχηγος) δεν ειναι το φακελωμα των μελων αλλα η διευκολυνση των μελων στις συζητησεις..
δλδ οταν καποιος δινει το mail του που αρχιζει με mc δεν ψαχνουμε με μεθοδους επιχειρησιακης ερευνας πχ να βρουμε το ονομα του και σε ποιο ετος-κατευθυνση βρισκεται..
απλα,καλο ειναι να μπαινουν οι ιδιοι στις ομαδες για να ξερουμε σε ποια κατασταση σπουδων (ετος-κατευθυνση) βρισεκται αυτος που μιλαει..
τα περισσοτερα μελη ειναι εκτος ομαδων και δεν υπαρχει και κανενας λογος να μπουν σε ομαδες για να βγαζεις μεγαλυτερο αθροισμα στην προσθεση..

το e-polytexneio να'ναι καλα,ευχομαι στα παληκαρια καλη επιτυχια,να σταματησουν τα trollαρισματα εδω μεσα κι ας ξαναφτασουν 1200 μελη..
τις θερμοτερες ευχες μου στο φιλαρακι μου το molina πραγματικα..

αυτο που μετραει στην προσπαθεια αυτου εδω του forum δεν ειναι οι αριθμοι..
ειναι η ποιοτητα,η πολυφωνια και η ελευθερια..
αξιες για τις οποιες εγιναν πολεμοι,εγιναν θυσιες και ειναι μλκια να καταργουνται σε ενα forum απο επιδοξους χαρτογιακαδες φοιτητες..

τελος,ας μην υιοθετουμε τη λεξη ''κινεζικο'' οταν θελουμε να την πουμε καπου..
γτ τον πολιτισμο και τα επιτευγματα των κινεζων,ειμαστε πολυ μικροι να τα κρινουμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime2nd Μάης 2010, 9:02 am

ωχ, έγινε ο πανέξυπνος - πανέμορφος - σούπερ δυνατός - φανταστικός σαρδανάπαλος mod? πάντα το λεγα ότι αυτό το παιδί θα πάει μπροστά! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime2nd Μάης 2010, 9:30 am

καλη αρχη,σαρδαναπαλε..

και δε θελω αηδιες,τωρα που πηρες εξουσια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime2nd Μάης 2010, 9:33 am

gz κ από μένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime2nd Μάης 2010, 11:12 am

τωρα αρχιζει η μακρα περιοδος της μονοκρατοριας ,οπου ο σαρδαναπαλος και ο eca θα φτιαχτουν ακομα περισσοτερους λογαριασμους για την παρτι τους και τα μελη του φορουμ θα γινουν 10000 το επομενο διαστημα,παιδες εγω προτεινω να ξεκινησουμε σεμηναρια μαγειρικης με αναλογες αφισες στην σχολη ,μπας και δουμε κανενα πραγματικο μελος εδω μεσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime2nd Μάης 2010, 4:23 pm

Alejandro el mecanico έγραψε:
νομίζω πως θα αποφασίσουν στην σ.κ. την δευτέρα για το τι θα κάνουν


εξηγεις λιγο γιατι δεν εχω ακουσει κατι τετοιο...?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 9:22 am

Παράθεση :
ολοι στους δρομους για την παιδεια και το εργασιακο μελλον που μας αξιζει!!


κάνε ότι θες, μονο μην εμποδιζεις τους άλλους που θέλουν να κανουν μάθημα (αν επιδιώκεις κλειστές σχολές)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 9:38 am

Όσο ασχημο όμως είναι να εχουμε κλειστες τις σχολες αλλο τόσο είναι να καθόμαστε στο καναπε μας ενώ τριγύρω μας χανονται τα πάντα nerouda..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 9:48 am

ποιος σου ειπε να κάτσεις στο καναπέ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 9:49 am

κάνε εσύ αυτο που νομίζεις σωστό και εγώ θα πράξω αντίστοιχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 9:50 am

το διακύβευμα των ημερών αυτών είναι σημαντικός λόγος να μας κάνει να σηκωθούμε απο τους καναπέδες μας και να απαιτήσουμε και να φωνάξουμε...σιωπή σημαίνει συναίνεση.κανείς μας δεν θέλει να χάσει μαθήματα κλπ αλλά όχι και να σκεφτόμαστε μόνο το μικρόκοσμο της σχολής μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 9:51 am

προσωπικα,η σχολη αυτη τη στιγμη δε μου προσφερει και πολλα..

οποτε,κλειστη-ανοιχτη,το ιδιο μου κανει..

και ποσο μαλλον οταν το πτυχιο,που θα μου δωσει,δεν θα'χει ουσιαστικη αξια με τις εφαρμοζομενες πολιτικες..

στ'αρματα,στ'αρματα.. trash talk - Σελίδα 22 303552
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 9:52 am

έλα που δεν θέλει κανείς να χάσει σχολή, μη γράφουμε για να γραφουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 9:54 am

jerry- afου πιστεύεις ότι δεν σου προσφέρει, πιοος ο λόγος να πηγαίνεις...


παίδες ,υπάρχει και το εξωτερικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 9:57 am

μη γραφουμε για να γραφουμε λες,αλλα εχεις γραψει 4 ποστ για 4 προτασεις..

οταν ανεβαινω στη σχολη,ανεβαινω πλεον μονο λογω ανειλλημενων υποχρεωσεων..

ολες τις αλλες φορες-μερες,ασχολουμαι με πιο εποικοδομητικα πραγματα απ'το να παλευω να περασω στοιχεια Ι για να παρω ενα πτυχιο,που σχεδιαζεται να μην εχει αξια στο μελλον..

το αν θα μεινω στην ελλαδα η θα φυγω για το εξωτερικο,ειναι δικη μοπυ αποφαση που δεν εχει να κανει και πολυ με τη σχολη..
περισσοτερο εχει να κανει με τον ηλιο,εδω που τα λεμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 9:58 am

α καλά εδώ η πόλη καίγεται και το μ...ι χτενίζεται...
αυτή η παροιμία μου 'ρθε τώρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 10:09 am

Παράθεση :
μη γραφουμε για να γραφουμε λες,αλλα εχεις γραψει 4 ποστ για 4 προτασεις..
απαντώ στο καθένα ξεχωριστά.

Δεν ήξερα ότι τα ποστ πρέπει να έχουν πρόλογο, κυρίως θέμα κα επίλογο.


Παράθεση :
α καλά εδώ η πόλη καίγεται και το μ...ι χτενίζεται...
αυτή η παροιμία μου 'ρθε τώρα

εμένα μου ρθε μια άλλη

Ο πινασμένος καρβέλια ονειρευεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 10:20 am

δεν θα απαντήσω με παροιμία γιατί καταντά βαρετό και μου είναι αδιάφορο να διαλέγομαι με άτομα που έχουν απόψεις σαν και αυτές που διατύπωσες παραπάνω...α επίσης πέρα απο μηχανολογία μηχανικές κλπ άνοιξε κανα μπαμπινιώτη κακό δεν θα σου κάνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 10:24 am

δεν ονειρευομαστε καρβελια συναδελφε..

λυπαμαι ειλικρινα αν το βλεπεις ετσι..

ονειρευομαστε το πτυχιο,που με τοσο κοπο θα παρουμε,να μας δωσει μια ελαχιστη πιθανοτητα για αξιοπρεπη εργασια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 22 I_icon_minitime3rd Μάης 2010, 3:37 pm

jerry έγραψε:
το forum ειναι ελευθερο ακριβως για να μην εχουν οι αδμινς καποιο οικονομικο βαρος..
ποιοτικοτερο στην υλη του,αν οχι και στο layout του,αφου δε χρειαζεται να υπαρχουν διαφημισεις απο φωτοτυπαδικα η ανακοινωσεις για διαφορους διαγωνισμους απ'τους οποιους θα βγαζουν λεφτα..
και να μη χρειαζεται να ξεφτιλιζονται για την επισκεψιμοτητα οπως καποιος mple και καποιος mhxanologos σε αλλα forums..

http://e-polytexneio.gr/viewtopic.php?f=4&t=669

http://www.e-polytexneio.gr/viewtopic.php?f=133&t=577

Αδερφε σορυ αλλα το παιδι κανει δωρεαν σεμιναρια solidworks στο ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
trash talk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 22 από 42Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Jerry's Trash
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: