Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!!

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!!   Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!! - Σελίδα 2 I_icon_minitime16th Ιανουάριος 2010, 9:14 pm

ειχα 2 χρόνια εμπειρία σε συνεργείο της τογιοτα , η αδερφή μου επίσης έχει ενα γιάρης του 08 , και στο συστήνω χωρίς δευτερη σκέψη. Μονο λαδάκι χρειάζεται. Άντε και καμια φορά που θα σου αναβει το λαμπάκι για την βενζίνη

Φιλικα, Αντώνης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!!   Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!! - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Μάρτιος 2010, 5:27 pm

ford=εγγύηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!!   Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!! - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Μάρτιος 2010, 5:53 pm

οσον αφορα ζημιες σε αυτοκινητα

http://www.autotriti.gr/blabes/apotelesmata/blab_markadata.asp?

εδιτ:προσωπικα,εχω ενα σεατ ιμπιζα '96,το οποιο γουσταρω απιστευτα αλλα μου βγαζει προβληματα..
να'ναι καλα ο εκατο που μου το φτιαχνει καθε τρεις και λιγο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!!   Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!! - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Μάρτιος 2010, 7:31 pm

Τελικά μάγκες πήρα ένα VW Polo με 1.2 TSI. Ευχαριστώ πάρα πολύ για όλες τις πληροφορίες. Με βοηθήσατε αρκετά.
Νομίζω πλέον οι αγαπητοί admins μπορούν να κλείσουν και να κλειδώσουν το συγκεκριμένο τόπικ αν τους ενοχλεί. Και πάλι ευχαριστώ για όλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!!   Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!! - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Μάρτιος 2010, 10:28 pm

με για ... καλοτάξιδο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Yaris ή Fiesta; Ιδού η απορία!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» απορία για mail σχολής

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο! :: Αρχείο-
Μετάβαση σε: