Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 OOC - Campaign I

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 11:55 pm

astavas έγραψε:
διαγώνια γίνεται να πας, και μετράς 5 ft και 15ft εναλλάξ για όσο πας διαγώνια.

μα καλά, τζάμπα τα γράφω? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 11:55 pm

astavas έγραψε:
διαγώνια γίνεται να πας, και μετράς 5 ft και 15ft εναλλάξ για όσο πας διαγώνια.

στα @@ σας o dm έτσι ??????χαχαχαχαχαχαχαχα!ομολογουμενως δεν το ηξερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 11:57 pm

astavas ερώτηση:to experience πως θα το μοιράζεις???ανάλογα με kills καθενος ή o καθενας απο το ιδιο μερίδιο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime28th Ιανουάριος 2010, 11:59 pm

α δεν το είδα ρε σύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 12:00 am

ναι αυτό λέω ρε παιδάκια..δεν έφτανες ως εκεί..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 12:07 am

ecatodarcus έγραψε:
α δεν το είδα ρε σύ.

πάντως γενικά ecato επειδή σε βλέπω να παρακολουθείς τους κανόνες, μην τρελαίνεσαι και αν γίνει κάποια μ@λ@κ!@, θα στο διορθώσει ο dm...ασε που όλη η ομορφιά του παιχνιδιού είναι εκτός των μαχών...και στην τελική και να πεθάνεις θα σε αναστήσουν μωρε!!!αν και αφου πηρες paladin,καλυτερα να τους πεις να μην το κανουν και να φτιαξεις αλλο χαρακτηρα!!χαχαχαχαχαχα...για τον βαρβαρο, ασχολιαστο.....ουγκ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 12:11 am

kick_me έγραψε:
astavas ερώτηση:to experience πως θα το μοιράζεις???ανάλογα με kills καθενος ή o καθενας απο το ιδιο μερίδιο???

ολοι παίρνουν το ίδιο, με την προυπόθεση ότι συμμετέχουν με οποιοδήποτε τρόπο στη μάχη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 12:18 am

γαμώτο.
που είναι ο titanomegistoterastios.
θέλω να σκοτώσω.
γκρρρρρρρρρρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 12:18 am

Επιτρέπετε να κάνουμε τον paladin corrupted μπας και γινει antipaladin και βγει επιτέλους το σήμα "κατάλληλο για όλους"?????χαχαχαχα
εντωμεταξύ έχω την εντύπωση πως ο ecato πρεπει να είναι paladinos και στην πραγματικοτητα...υπερασπιστης του καλου κ'αγαθου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 12:19 am

ecatodarcus έγραψε:
γαμώτο.
που είναι ο titanomegistoterastios.
θέλω να σκοτώσω.
γκρρρρρρρρρρ

xaxaxaxa,ε ρε και να ειμαστε στο ιδιο γκρουπ,διαβασε τι γραφω παραπάνω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 12:21 am

astavas έγραψε:
kick_me έγραψε:
astavas ερώτηση:to experience πως θα το μοιράζεις???ανάλογα με kills καθενος ή o καθενας απο το ιδιο μερίδιο???

ολοι παίρνουν το ίδιο, με την προυπόθεση ότι συμμετέχουν με οποιοδήποτε τρόπο στη μάχη...


Ψιτ ολόκληρο ορκ έφαγα και θα πάρουν μερίδιο και τα πτώματα? Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 12:29 am

hotdog έγραψε:



Ψιτ ολόκληρο ορκ έφαγα και θα πάρουν μερίδιο και τα πτώματα? Laughing Laughing

κάτσε καλάαααα...ρε συ , ο maugoth είναι ένα χτύπημα και έχει και μειωμένο armor class αυτή τη στιγμή...ο ecato εχει λιγα hit points και η selpara εχει χαλασει κατα πασα τα βασικα της spell...ρε λες να την πουλέψετε από το πρώτο quest???????xaxaxaxaxaxaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 12:50 am

kick_me έγραψε:
hotdog έγραψε:



Ψιτ ολόκληρο ορκ έφαγα και θα πάρουν μερίδιο και τα πτώματα? Laughing Laughing

κάτσε καλάαααα...ρε συ , ο maugoth είναι ένα χτύπημα και έχει και μειωμένο armor class αυτή τη στιγμή...ο ecato εχει λιγα hit points και η selpara εχει χαλασει κατα πασα τα βασικα της spell...ρε λες να την πουλέψετε από το πρώτο quest???????xaxaxaxaxaxaxa

Και εγώ θα την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια μόλις τα δω σκούρα!!! Laughing

Μήπως και τους φάμε κουτσά στραβά... 2-3 καλές ζαριές θέλουμε(οκ δεν είναι λίγες αλλά με λίγη τύχη ακολουθώ εγώ,eldur και maugoth..αν κάνει τίποτα και η Selpara μια χαρά.)..Αρκεί βέβαια στην επόμενη να μην φέρει καλή ο astavas(για τον F).. Δεν μπορεί να φέρνει όλο πάνω από 15(που είναι η AC μας..) και να μας χτυπάει..

Και μετά φουλ πίσω στο χωριό να μας μαζέψουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 11:42 am

ρε astavas, τα μαγικα τα μετρας?
ποιος θελει γιατρεια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 11:56 am

εγώ αν μπορείς κάνε μου γιατρειά για να μπώ στην μάχη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 1:15 pm

και εγώ θέλω μιας και είμαι μέσα στη μάχη...αν με χτυπήσει τώρα ο F πιθανότατα βγαίνω εκτός.....o eca έχει ολοκληρο γύρο προστά του.Από την άλλη εγω έχω κάμποσα hp ακόμα ενω ο άλλος ειναι με το ένα πόδι στο τάφο. Γενικά κρίνε και κάνε σε όποιον θες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 1:18 pm

εσυ δεν εχεις +2 ac?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 1:20 pm

Selpara δώσε στον Eldur. θα είναι πολύ κωλόφαρδος να φέρει και άλλο τόσο καλό χτύπημα ο astavas( F ) εναντίον του maugoth
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 1:32 pm

ναι έχω +2 ac από εσένα και -2ac από το rage......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 1:57 pm

βλέπω και εσύ selpara δε πας πίσω...δε μας βλέπω καλά σε αυτό το γύρο.....
κοίτα να δεις τι θα φέρει ο astavas τώρα...critical....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 1:59 pm

μηπως επρεπε να κανω doom στον f?(–2 on attacks, dmg, saves, skills)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 2:02 pm

μπα καλά έκανες heal παρόλο που δε πέτυχε πολλά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 2:16 pm

titanomegistoterastios έγραψε:
μηπως επρεπε να κανω doom στον f?(–2 on attacks, dmg, saves, skills)

νομίζω σωστός ο titanomegistoterastios....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 2:17 pm

ε καλά με το critical που έρχεται δε νομίζω να άλλαζε κάτι Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




OOC - Campaign I - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OOC - Campaign I   OOC - Campaign I - Σελίδα 21 I_icon_minitime29th Ιανουάριος 2010, 2:26 pm

Antonioo έγραψε:
ε καλά με το critical που έρχεται δε νομίζω να άλλαζε κάτι Razz

χαχαχαχαχα!το έχω πει απο χτες, σε αυτο το γυρο, ο ecato θα βαρέσει άσχημα...πάω για δουλειά και όταν γυρίσω περιμένω να διαβάσω για σφαγμένα orcs....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
OOC - Campaign I
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 21 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Campaign I
» dnd test campaign i

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Παιχνίδια - Χιούμορ :: DnD :: παιχνίδια σε εξέλιξη-
Μετάβαση σε: