Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)   lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) I_icon_minitime10th Ιανουάριος 2010, 5:29 pm

επειδη ψαχνομαι για γιατρο να μου κανει τη lasik αυτο τον καιρο,ξερει κανεις κανα καλο?

εχω ακουσει για το athens vision..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)   lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) I_icon_minitime10th Ιανουάριος 2010, 5:29 pm

Εγχείρηση για τη μυωπία είναι αυτό ?
Κι εγώ ενδιαφέρομαι, για πείτε! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)   lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) I_icon_minitime10th Ιανουάριος 2010, 5:38 pm

και γω ενδιαφέρομαι! λέτε αν πάμε μπούγιο να μας κανει καμια προσφορά? στους 2 μηχανολόγους ο 1 δώρο? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)   lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) I_icon_minitime10th Ιανουάριος 2010, 5:41 pm

άλλαξα λίγο τον τίτλο για να καταλάβουν και οι άλλοι για το τι πρόκειται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)   lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) I_icon_minitime10th Ιανουάριος 2010, 7:33 pm

προκειμενου να καταλαβουν κι αλλοι,να πουμε οτι δεν ειναι η μονη επεμβαση laser που μπορει να γινει για τα ματια αλλα μονο μια μεθοδος και οτι δε διορθωνει μονο μυωπια,αλλα και αστιγματισμο,λιγο πρεσβυωπια και λιγο καταρρακτη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)   lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) I_icon_minitime10th Ιανουάριος 2010, 9:37 pm

Παιδιά δε ξέρω συγκεκριμένα γιατρό αλλά μπορώ να μάθω γτ είχε κάνει πριν μερικά χρόνια η αδερφή ενός κολλητού μου και δεν είχε κανένα πρόβλημα μετά... Μέχρι και σήμερα βλέπει τέλεια απλά για 7-8 ώρες τη μέρα τα βλέπει όλα ροζ Very Happy (κάνω πλάκα προφανώς lol! ) Πάντως αυτό που θυμάμαι είναι ότι η τίμη ήταν τσουχτερή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)   lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) I_icon_minitime10th Ιανουάριος 2010, 10:31 pm

απ'οτι ξέρω είναι πολύ τσουχτερή η τιμή ... έκανε ένα παΐδι από τη σχολή (όνομα δεν ξέρω ) έσκασε λέει 2800 κα για τα δυο μάτια αλλά ήταν πάρα πολύ ευχαριστημένος ... ωστόσο λέει πως η επέμβαση είναι λίγο saw 825

πάρτε μια ιδέα ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)   lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) I_icon_minitime10th Ιανουάριος 2010, 11:28 pm

ρε φίλε, χωρίς αναισθησία?????? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)   lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) I_icon_minitime10th Ιανουάριος 2010, 11:38 pm

ναι δεν έχει ...αν πας να λιποθυμήσεις ή κάτι αντίστοιχο σταματάνε την επέμβαση ( σε αφήνουν με το μάτι ανοιχτό ) για να σε ξυπνήσουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)   lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) I_icon_minitime11th Ιανουάριος 2010, 12:15 am

εγω έχω ακούσει πως δε πονάει καθόλου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)   lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία) I_icon_minitime11th Ιανουάριος 2010, 8:20 am

Alejandro el mecanico έγραψε:
ναι δεν έχει ...αν πας να λιποθυμήσεις ή κάτι αντίστοιχο σταματάνε την επέμβαση ( σε αφήνουν με το μάτι ανοιχτό ) για να σε ξυπνήσουν

WTF?????????? confused affraid

Λες και έβλεπα θρίλερ ήταν. Ο χριστός και απόστολος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
lasik laser (επέμβαση με laser για την μυωπία)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά-
Μετάβαση σε: