Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Jerry's Trash

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime21st Φεβρουάριος 2010, 8:29 pm

ο έρωτας δεν μπορεί να γύρίσει την γη!

μπορεί όμως να κάνει την γύρα πιο ευχάριστη!

copyright:freedom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime22nd Φεβρουάριος 2010, 8:55 am

Alejandro el mecanico έγραψε:

τσσσ ... καλά ε και μόνο που το διάβασα πήρα αυτόματα lvl up Laughing Laughing Laughing

lol!

Λοιπον dr, ανοίγω θέμα: Ένας φίλος ενός 2ου ξαδέρφου του μπαντζανάκι της θείας του κολλητού μου γουστάρει μια κοπέλα, η οποία όμως είναι φίλη της πρώην του, και επίσης τα είχε στο πρόσφατο παρελθόν με ένα γνωστό - φίλο του.

Όπως καταλαβαίνεις, μου ζήτησε συμβουλή και του είπα βουρ ρε κι ό,τι γίνει, μια ζωή την έχουμε. Απλά θέλω και μια πιο επιστημονικά τεκμηριωμένη άποψη περί του θέματος από ειδικό...Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime22nd Φεβρουάριος 2010, 9:49 am

astavas έγραψε:

... γουστάρει μια κοπέλα, η οποία όμως είναι φίλη της πρώην του, και επίσης τα είχε στο πρόσφατο παρελθόν με ένα γνωστό - φίλο του.
Πες του να γνωρίσει καινούργιο κόσμο γιατί δεν παλεύεται η ανακύκλωση ... bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime22nd Φεβρουάριος 2010, 1:40 pm

Ανακύκλωση λες έ? χμμ...πρέπει να ομολογήσω ότι δεν μου είχε περάσει από το μυαλό, συνήθως είμαι fan των ανακατεμάτων (με μέτρο! Very Happy), κερδίζει λίγο σε σασπένς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime22nd Φεβρουάριος 2010, 2:34 pm

astavas έγραψε:
Alejandro el mecanico έγραψε:

τσσσ ... καλά ε και μόνο που το διάβασα πήρα αυτόματα lvl up Laughing Laughing Laughing

lol!

Λοιπον dr, ανοίγω θέμα: Ένας φίλος ενός 2ου ξαδέρφου του μπαντζανάκι της θείας του κολλητού μου γουστάρει μια κοπέλα, η οποία όμως είναι φίλη της πρώην του, και επίσης τα είχε στο πρόσφατο παρελθόν με ένα γνωστό - φίλο του.

Όπως καταλαβαίνεις, μου ζήτησε συμβουλή και του είπα βουρ ρε κι ό,τι γίνει, μια ζωή την έχουμε. Απλά θέλω και μια πιο επιστημονικά τεκμηριωμένη άποψη περί του θέματος από ειδικό...Smile

εφοσον ειναι φιλος του 2ου ξαδερφου του μπατζανακη της θειας του κολλητου σου,εχει περιπου την ηλικια της θειας σου..
δλδ,ειναι καπου στα 50..
θα πρεπει να τον παραπεμψω αλλου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime22nd Φεβρουάριος 2010, 2:38 pm

Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime22nd Φεβρουάριος 2010, 2:40 pm

γιατί ρε, στην ηλικία μας περίπου είναι το παιδί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime22nd Φεβρουάριος 2010, 2:44 pm

φίλος ενός 2ου ξαδέρφου του μπαντζανάκι της θείας του κολλητού μου

κοιτα..
ο κολλητος σου ειναι καπου στην ηλικια σου..
η θεια του ειναι καπου στην ηλικια της δικης σου θειας,επομενως..
ο μπατζανακης της ειναι παλι περιπου στην ιδια ηλικια με αυτη και αρα με τη θεια σου..
ο φιλος του 2ου ξαδερφου του,παλι στην ιδια ηλικια με τη θεια σου..

αν τωρα,τον ξερεις καλυτερα και ξεριες οτι στανταρ ειναι στην ηλικια μας γραψε απλα ο φιλος μου η καποιος γνωστος μου.. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime22nd Φεβρουάριος 2010, 2:51 pm

πω, κοίτα τώρα που κολλήσαμε... θα μου πεις τώρα ρε δοκτορα να πω στο παιδί ή όχι? Εδώ παίζονται κεφάλια, δεν είναι αστεία τα πράγματα! Very Happy

και το
Παράθεση :
ο φιλος του 2ου ξαδερφου του,παλι στην ιδια ηλικια με τη θεια σου..
δεν στέκει, η φιλία δεν είναι θέμα ηλικίας αποκλειστικά... (και τώρα ελπίζω να με αρχίσεις με τα περί φιλίας, αυτό σο επόμενο θέμα!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime22nd Φεβρουάριος 2010, 3:00 pm

φίλη της πρώην του, και επίσης τα είχε στο πρόσφατο παρελθόν με ένα γνωστό - φίλο του.

δλδ ηταν και οι 2 με αλλους και γνωριζονταν ηδη..

κατα ποσο επαιξε ρολο αυτο στο να φυγουν και οι 2 απ'τις προηγουμενες ''σχεσεις'' τους?
γουσταρονταν και τοτε?
η απλα ετυχε τωρα?

κι αν δε χωρισαν επειδη γουσταρονταν,γτ χωρισαν?
επισης,η κοπελια πως αντιδρα?

καταλαβαινεις οτι μου δινεις πολυ λιγες πληροφοριες..

μην παει ο φιλος σου χυμα στο κυμα γτ τοτε μαλλον θα τη φαει την πιτα,θα το μαθει η πρωην του για την οποια μπορει να τρεφει ακομα αισθηματα και ο φιλος του,που κατα κανονα δεν τα φτιαχνουμε με πρωην φιλων μας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime22nd Φεβρουάριος 2010, 6:33 pm

δε νομίζω να έπαιξε σχέση στο αν γουστάρονταν, βασικά δεν νομίζω να είχε ειπωθεί/γίνει κάτι καν. Τώρα για την κοπελιά δεν ξέρω αλλά συνήθως τα αγόρια (males γκρρρρ!Very Happy) νομίζω έχουν - δεν έχουν σχέση κοιτάνε τριγύρω, οι κοπέλες να μιλήσουν αυτές για το τι κάνουν!

το ξέρω ότι σου δίνω λίγο info, αλλά και γω δεν ξέρω πολλά, απλά κουβέβτα να γίνεται. Πάντως κρατάω την τελευταία φράση σου και συμφωνώ, αν και σου είπα ότι ο άλλος 'πρώην' δεν είναι φίλος φίλος, μου το ξεκαθάρισε το παιδί, you know?

άσε και έχει μπει και ο ταύρος στον τοξότη και όλοι μαζί στον 3ο οίκο και σουξου μούξου μανταλάκια...!Very Happy:D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime24th Φεβρουάριος 2010, 8:17 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime24th Φεβρουάριος 2010, 9:11 am

Ωραίο τραγουδάκι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime24th Φεβρουάριος 2010, 12:50 pm

καλα,οι δυτικες συνοικιες τα σπανε..

απιστευτο συγκροτημα,τρομερος ηχος,ομορφοι στιχοι..

χαμενη αγαπη
κανω μια ευχη
ψαχνω ενα καλυτερο λαθος και τοσες αλλες τραγουδαρες



το βραδι θα βαλω βεβαια παλι οικονομοπουλος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime26th Φεβρουάριος 2010, 7:53 am



βασανιστειτε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime1st Μάρτιος 2010, 8:23 am

Deutschland under alles!!

ποσο αμπαλοι ειναι τελικα οι απογονοι του fierer?
αυτοι που ξεκινησαν 2 παγκοσμιους πολεμους με την πεποιθηση οτι ειναι η ανωτερη φυλη?

οχι μονο δε δεχονται να βοηθησουν την ελλαδα οπως επιτασσει η ευρωπαικη πολιτικη αλλα βεβηλωνουν και ελληνικα μνημεια οπως η αφροδιτη της μηλου?
οταν φτιαχνοταν η αφροδιτη της μηλου,αυτοι ηταν ακομα μεσα στις σπηλιες τους..

μου θυμιζουν παιδια που εχασαν το παιχνιδι τους και αρχισαν να σπανε και των υπολοιπων για να νιωσουν καλυτερα..
η παιδια που σκιζουν αφισες για να νιωσουν καλυτερα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime1st Μάρτιος 2010, 2:19 pm

τι ζηλιαρηδες ειστε..

σας αρεσαν τα γραμματα που εχει το ονομα μου απο κατω και βαλατε για ολους σας Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime1st Μάρτιος 2010, 2:41 pm

εγώ στα έβαλα και εγώ τα έβαλα και στους admin έχεις κάποιο πρόβλημα μ'αυτό ;
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime1st Μάρτιος 2010, 2:47 pm

με απειλεις κιολας?

και δεν το βαζεις καν ετσι: Jerry's Trash - Σελίδα 7 740882

το βαζεις σε σποιλερ..

αυτο που δεν καταλαβαινεις,ειναι πως σε εμενα το εκανες επειδη ειχες εμπνευση..

εδιτ:ειμαι δηλαδη ο μουσος σου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime1st Μάρτιος 2010, 3:00 pm

jerry έγραψε:
με απειλεις κιολας?

και δεν το βαζεις καν ετσι: Jerry's Trash - Σελίδα 7 740882

το βαζεις σε σποιλερ..

αυτο που δεν καταλαβαινεις,ειναι πως σε εμενα το εκανες επειδη ειχες εμπνευση..

εδιτ:ειμαι δηλαδη ο μουσος σου..
Σπόιλερ:

κοίτα τα γράμματα είναι περισσότερο βολικά ,παρά όμορφα,

επειδή απλά δεν χαλάνε στην ανάλυση του spesial tug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime1st Μάρτιος 2010, 3:03 pm

τοτε,θα πρεπει να φτιαξεις για ολα τα μελη του forum..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime1st Μάρτιος 2010, 3:08 pm

σιγά σιγά ... έφτιαξα για τους moderators αλλά δεν το θέλουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime1st Μάρτιος 2010, 3:09 pm

και καλα κανουν..

εχουν σεβασμο τα παιδια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime1st Μάρτιος 2010, 3:10 pm

για ποιον ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 7 I_icon_minitime1st Μάρτιος 2010, 3:17 pm

για τον τροπο με τον οποιο εισηχθη στο forum..

ανηκει στην ιστορια του forum..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Jerry's Trash
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 29Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: