Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Jerry's Trash

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 12:36 pm

Οι έρευνες έδειξαν ότι τα παιδιά δεν μπορούν να δουν το ζευγάρι που συνουσιάζεται, γιατί δεν έχουν τέτοιες εικόνες στην πρωτεύουσα μνήμη τους και αντί γι’ αυτό βλέπουν 9 δελφίνια.
Σημείωση: Αυτό είναι ένα τεστ για «διεστραμμένα μυαλά». Αν δυσκολευτείτε να δείτε τα δελφίνια για περισσότερο από 3 δευτερόλεπτα τότε υπάρχει κάποιο μικρό…πρόβλημα!

απο εδω: http://www.pare-dose.net/?p=222
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 12:39 pm

καλα και εγω που βλεπω πρωτα τα δελφινια (οκ ειπαμε δεν θα ξεχασουμε και πως γινεται)
και μετα το ζευγαρι? Jerry's Trash - Σελίδα 27 339679
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 12:41 pm

δεν ξερω ρε φιλε..

δεν εξεταζω αυτο..

παντως,αν ρωτησεις ενα μικρο παιδι,δελφινια θα σου πει..

κι αυτο ειναι το point μου παραπανω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 12:45 pm

εκανα γυρω στο μισο λεπτο να δω δελφινια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 12:47 pm

τοτε υπαρχει προβλημα συμφωνα με τον φιλτατο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 1:00 pm

το δυσκολο ειναι να βρειτε 9 δελφινια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 1:01 pm

οχι, τα ειδα και τα 9 μαζι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 1:07 pm

καλα,εσυ εισαι τσακαλος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 1:08 pm

καλα αυτο γινεται σε κλασματα δευτερολεπτου οσο ''σαρωνεις'' την περιοχη (=ετσιαζεις σε λεπτομεριες της εικονας)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 1:25 pm

ουφ τα είδα... πάλι καλά ...δεν ξέρω αν μου πήρε λιγότερο από 3 δεύτερα...πάντως τα είδα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 1:57 pm

Εγώ δεν βλέπω κανένα..
Βέβαια έχω σκάσει από τη ζέστη και με έχει χτυπήσει ο ήλιος στο κεφάλι. Αλλά και πάλι δεν μου κάνει τίποτα για δελφίνι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 2:01 pm

παρε delonghi ,νομιζω το χρειαζεσαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 2:05 pm

Τι είναι αυτό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 2:36 pm

hotdog έγραψε:
Εγώ δεν βλέπω κανένα..
Βέβαια έχω σκάσει από τη ζέστη και με έχει χτυπήσει ο ήλιος στο κεφάλι. Αλλά και πάλι δεν μου κάνει τίποτα για δελφίνι..
εσύ ψάξε για βατραχανθρώπους ... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 2:53 pm

http://y8.com/games/Curve_Ball

αυτο ειναι παιχνιδι.

εχω φτασει μεχρι την εφτα ,παμε εναν διαγωνισμο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 3:14 pm

όχι ... όχι ... κράτα το μακριά μου ... έχω χάσει μαθήματα εξαιτίας του


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alejandro el mecanico στις 1st Ιούλιος 2010, 3:19 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 3:18 pm

xaxa,μια κοντρα...


μεχρι ποσο εχεις φτασει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 3:20 pm

στο 8 ...σκορ δεν θυμάμαι...έιχα καεί τόσο πολύ που ήθελα να φτιάξω δικό μου που θα ήταν διπλό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 3:23 pm

χαχα!τοσο ευκολο ειναι να φτιαξεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 3:38 pm

καλά δεν είναι δύσκολο να φτιάξεις ...να το κάνεις bug free είναι σχετικά χρονοβόρο ...


Jerry's Trash - Σελίδα 27 Curveball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 4:27 pm

7 κι εγω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime1st Ιούλιος 2010, 4:56 pm

kollima...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 12:02 pm

8
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 1:45 pm

Mετα τα 2β θα σας κοντραρω για τα καλα,μην ανησυχειτε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Jerry's Trash - Σελίδα 27 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jerry's Trash   Jerry's Trash - Σελίδα 27 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 1:50 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Jerry's Trash
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 27 από 29Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: