Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Mundial-South Africa 2010

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 4:41 pm

άσε ρε

1-2 θα φάμε μόνο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 4:41 pm

Όπως και να χει ένα ώραιο αποτέλεσμα για την εθνίκη μας....Αφού φτάσαμε Ιούνιου και πανηγύριζουμε γκολάκια ακόμα τι άλλο θέλουμε???Από κούπα και πάνω...? =S
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 6:31 pm

Ακόμα και εγώ οφείλω να ομολογήσω ότι χάρηκα το ματς ,έστω κι αν όχι για ποδοσφαιρικούς λόγους...Γυρίζοντας όμως σπίτι αντίκρυσα στην τηλεόρασή μου πλάνα από το ματς, ηχητική επένδυση "Το χειροκρότημα" (Κι είμαστε ακόμα ζωντανοί στη σκηνή...) και ένα μεγάλο τίτλο "Ηρωική Νίκη" η κάτι τέτοιο...Γι αυτό δεν θέλω να νικάει η Ελλάδα...

p.s. ας πυροβολήσει κάποιος τον Παπαδημητρίου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 1:31 pm

Επικότατο σχόλιο στο φατσοβιβλίο για το πορτογαλία-β.κορέα


"Μόλις υπογράφτηκαν 14 θανατικές ποινές και μια ισόβια κάθειρξη για τον προπονητή"

χαχαχαχαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 1:43 pm

δεν απεχει και πολυ απο την πραγματητα ,σε μια χωρα οπου δεν δειχνει τιποτα απο μουντιαλ και επιλεγμενες φασεις (καλες) της ομαδας της ,ολα να τα περιμενεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 1:56 pm

Ρελαξ πλάκα κάνουμε..
Τώρα για το άλλο δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει. Νομίζω ότι από τροκτικό διαδώθηκε αυτό οπότε who knows.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 2:19 pm

και στη ΝΕΤ το είπαν

μη θεοποιείς τον κομμουνισμό

αν ήταν τόσο γαμάτος,κομμουνισμό θα είχαν παντού

ή μήπως δεν υπήρξε λογοκρισία στη ρωσία επί στάλιν που σκότωσε και 20 εκατομμύρια ρώσους,υπήρξε-υπάρχει ανθρώπινη εξαθλίωση στην κίνα,δολοφονία κομμουνιστή ηγέτη στη ρουμανία που τους είχε αλλάξει τα πετρέλαια και μαζοποίηση του στυλ ''όλοι το ίδιο σαλάμι τρώμε σήμερα'' στην άλλοτε ΕΣΣΔ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 2:54 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
και στη ΝΕΤ το είπαν

μη θεοποιείς τον κομμουνισμό

αν ήταν τόσο γαμάτος,κομμουνισμό θα είχαν παντού

ή μήπως δεν υπήρξε λογοκρισία στη ρωσία επί στάλιν που σκότωσε και 20 εκατομμύρια ρώσους,υπήρξε-υπάρχει ανθρώπινη εξαθλίωση στην κίνα,δολοφονία κομμουνιστή ηγέτη στη ρουμανία που τους είχε αλλάξει τα πετρέλαια και μαζοποίηση του στυλ ''όλοι το ίδιο σαλάμι τρώμε σήμερα'' στην άλλοτε ΕΣΣΔ?

Μεγάλο θέμα αυτό. Προσωπικά όπως και πάρα πολλοί άλλα δεν θεωρώ πως είχαν ή έχουν κομμουνισμό στην ρωσία, στην κίνα ή στην β.κορέα...Αν θες τέτοια συζήτηση σε άλλο θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 2:56 pm

η γνωστή καραμέλα

ή δεν είχαν κομμουνισμό ή έκαναν λάθη

ρε ,δε μας γαμάτε?

όλες οι πολιτικές ιδεολογίες καλές είναι στα χαρτιά
όταν γίνονται πράξη,γίνονται λάθη-υπάρχουν αποκλίσεις και υπάρχουν παρατράγουδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 3:01 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
η γνωστή καραμέλα

ή δεν είχαν κομμουνισμό ή έκαναν λάθη

ρε ,δε μας γαμάτε?

όλα τα πολιτεύματα στα χαρτιά καλά είναι
όταν γίνονται πράξη,γίνονται λάθη-υπάρχουν αποκλίσεις και υπάρχουν παρατράγουδα

Γιατί σώνει και καλά είναι καραμέλα? Δηλαδή ότι δηλώσει είσαι? Αν δηλώσει αύριο ότι στην Αμερική έχουν κομμουνισμό, θα έχουν? Οι πράξεις δηλώνουν το τι είναι κάποιος/κάτι. Αν αυτές δεν έχουν σχέση με το αντικείμενο γιατί τότε να έχουν εφόσον απλά υπάρχει στο όνομα?
Είχαν κομμουνισμό όσο σοσιαλισμό έχουμε και εμείς στην Ελλάδα..δηλαδή καθόλου. Μπορώ να σου αναφέρω παραδείγματα κομμουνιστικού-αναρχικού μοντέλου χωριών,κοινοτήτων, διάφορων επιχειρήσεων-εργοστασίων κτλ που υπάρχουν διάσπαρτα στον κόσμο. Αυτά μάλιστα..

Πάω να συνεχίσω το διάβασμα μου. Όπως σου είπα αν θες αλλού επειδή είμαστε οφφτοπικ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 3:05 pm

και εγω αλλα τοσα νεοφιλελευθερων που περναν καλυτερα.(εκαλη)
το θεμα ειναι νε εφαρμοσθει κατι ευρυτερα.
και πρεπει να εφαρμοσθει κατι που υποστηριζεις οτι ειναι καλυτερο, για να το δειξεις και σε μας τους δυσπιστους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 3:10 pm

hotdog έγραψε:
Είχαν κομμουνισμό όσο σοσιαλισμό έχουμε και εμείς στην Ελλάδα..

θεωρείς πως είχαν σοσιαλισμό?
επίσης μία καραμέλα των κομμουνιστών

hotdog έγραψε:
παραδείγματα κομμουνιστικού-αναρχικού μοντέλου


άλλο κομμουνισμός,άλλο αναρχία

μην τα μπερδεύεις,δεν έχουν καμία σχέση

hotdog έγραψε:
Πάω να συνεχίσω το διάβασμα μου. Όπως σου είπα αν θες αλλού επειδή είμαστε οφφτοπικ.

όχι,είμαστε απολύτως μέσα στο θέμα

μιλούσαμε για τη Β.Κορέα

μην ξεχνάς ότι ο αθλητισμός υπήρξε προπύργιο ολοκληρωτικών καθεστώτων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 3:15 pm

rethymniakos asteras έγραψε:


hotdog έγραψε:
παραδείγματα κομμουνιστικού-αναρχικού μοντέλου


άλλο κομμουνισμός,άλλο αναρχία

μην τα μπερδεύεις,δεν έχουν καμία σχέση

δεν εχεις δικιο. η μονη εναλακτικη αυτη τη στιγμη , ο ανρχο-καπιταλισμος(sic) δεν ειναι ουτε επαρκως θεμελιωμενος θεωρητικα , ουτε και αποδεκτος απο τους υπολοιπους αναρχικους σαν αναρχικη θεωρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 3:20 pm

για μένα,η αναρχία δεν είναι ούτε καπιταλιστική ούτε κομμουνιστική

ο αναρχο-καπιταλισμός είναι α άκρατος φιλελευθερισμός,άλλο το αν οι γιάπηδες θέλουν να λέγονται και αναρχικοί lol!

όμως,ο κομμουνισμός έχει πολλά κέντρα εξουσίας-αποφάσεων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 3:25 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
για μένα,η αναρχία δεν είναι ούτε καπιταλιστική ούτε κομμουνιστική
καπως πρεπει να παραγονται αγαθα...

rethymniakos asteras έγραψε:
ο αναρχο-καπιταλισμός είναι α άκρατος φιλελευθερισμός,άλλο το αν οι γιάπηδες θέλουν να λέγονται και αναρχικοί lol!
ασχετος
καμια σχεση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 3:28 pm

ρε παιδια για μια στιγμη ,στην κινα εχουν (οτι και στην τουρκια) κατι μεταξυ κουμουνισμου και δικτατοριας.
ειναι αντιστοιχο με την δημοκρατια που μας λεν πως εχουμε σημερα ,μπορεις να διεκδικεις και να εχεις δικαιωματα αλλα δεν στα εγκρινουμε Razz

επισης στην βορεια κορεα εχουν ολοκληρωτικο καθεστως.δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο κατω απο τον μανδυα ενος πολιτικου συστηματος κριβονται εννοιες οπως η δικτατορία ,αυτο γινεται για τα ματια του κοσμου ,και απορω για ποιο λογο δεν υπαρχουν αντιδρασεις.

στην κινα ολος ο κοσμος ελεγχεται απο το τι θα φαει μεχρι ποσες φορες θα π!@#ξει,απογορευονται τα τηλεοπτικα συνεργεια να βγαινουν στους δρομους και υπαρχουν και οι απροκαλυπτες επιθεσεις τυπου google απο την κυβερνηση ,για ποιο κουμουνισμο μιλαμε?

λαικη δημοκρατια της κινας--->παπαρια λαικη δημοκρατια


εκει εχουν ενα καλο ομως ,αμα βγει στην δημοσιοτητα σκανδαλο ,οι εμπλεκομενοι κανουν χαρακιρι επιτοπου,τουλαχιστουν εχουν τα κοτσια...οχι σας τους δικους μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 3:32 pm

τι αντιδρασεις να υπαρξουν? να μπουμε με το στρατο μας να επιβαλλουμε τη δημοκρατια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 3:43 pm

οχι ,αλλα αντι να χαριετιζονται στις καμερες πρωθυπουργοι των ευρωπαικων χωρων μαζι τους θα ηταν καλυτερο να τιρησουν μια πιο τιμια σταση.

και υπαρχει και ενας ΟΗΕ που για ολα αυτα εχει λογο ,βεβαια ποιος τον ακουει αλλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 3:44 pm

χαχα, να συμπληρώσω (και on-topic για να μη μου την πει ο hotdog ! Razz) ότι ένας φίλος μου έλεγε την περασμένη τρίτη ' Ρε συ, παίζει η Βραζιλία με τους συντρόφους σήμερα και θα το χάσω ρε γμτ!' lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 4:01 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
hotdog έγραψε:
Είχαν κομμουνισμό όσο σοσιαλισμό έχουμε και εμείς στην Ελλάδα..

θεωρείς πως είχαν σοσιαλισμό?
επίσης μία καραμέλα των κομμουνιστών

Έλα? Ρε διάβαζε τι σου γράφω και μη λες μλκιες απογευματιάτικα.

Αυτό με την καραμέλα πολύ εύκολα μπορώ να στο αντιστρέψω. Δηλαδή η καραμέλα ότι κομμουνισμός=κακό,ανεφάρμοστο επειδή "είχαν" στην εσσδ, στην κίνα και στον άρη..κατάλαβες?

ιστορικός mech-eng έγραψε:
....

Μα δεν έχουν κομμουνισμό όπως τελικά διαπιστώνεις και εσύ..

rethymniakos asteras έγραψε:
για μένα,η αναρχία δεν είναι ούτε καπιταλιστική ούτε κομμουνιστική

ο αναρχο-καπιταλισμός είναι α άκρατος φιλελευθερισμός,άλλο το αν οι γιάπηδες θέλουν να λέγονται και αναρχικοί lol!

όμως,ο κομμουνισμός έχει πολλά κέντρα εξουσίας-αποφάσεων

Που κολλάει η αναρχία με τον καπιταλισμό..Είναι 2 τελείως διαφορετικά πράγματα. Άλλο αναρχία, άλλο αναρχο-καπιταλισμός. Επειδή έχει μπροστά τη λέξη "αναρχο", τα έβαλες στο ίδιο καζάνι!!!
Δεν είναι τελείως διαφορετικά πράγματα. Για μένα μεταξύ αναρχίας και κομμουνισμού διαφέρει ο τρόπος μετάβασης σε ένα άλλο σύστημα γι' αυτό και οι 2 ιδεολογίας προέκυψαν από τις ίδιες βάσεις και γινόντουσαν κοινές διεθνής(αρχικά τουλάχιστον).

ιστορικός mech-eng έγραψε:
οχι ,αλλα αντι να χαριετιζονται στις καμερες πρωθυπουργοι των ευρωπαικων χωρων μαζι τους θα ηταν καλυτερο να τιρησουν μια πιο τιμια σταση.

και υπαρχει και ενας ΟΗΕ που για ολα αυτα εχει λογο ,βεβαια ποιος τον ακουει αλλα...

ΟΗΕ, πρωθυπουργοί, "πολιτισμένες" χώρες κτλ. Παιχνίδι του ίδιου συστήματος..
Η μεγαλύτερη παρωδία που λέγεται ΟΗΕ και ελέγχεται από τις ΗΠΑ να κάνει τι?
Κανείς δεν πρόκειται να ακουμπήσει την κίνα γιατί ξέρουν πολύ καλά ότι θα καταρρεύσουν όλες οι χώρες οικονομικά.

astavas έγραψε:
χαχα, να συμπληρώσω (και on-topic για να μη μου την πει ο hotdog ! Razz) ότι ένας φίλος μου έλεγε την περασμένη τρίτη ' Ρε συ, παίζει η Βραζιλία με τους συντρόφους σήμερα και θα το χάσω ρε γμτ!' lol!

Χαχαχα! Αυτό το λέω και εγώ! Laughing

Τώρα τι οντοπικ μου λες..αφού θεωρεί ο asteras ότι τα περί πολιτικών-κοινωνικών συστημάτων έχουν σχέση με αυτό το θέμα no problem. Το μόνο που είπα είναι να μεταφερθεί σε άλλο τοπικ αλλιώς δεν με πειράζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 4:04 pm

λοιπον τι λετε παμε να καψουμε την κινα?
προσφερομαι εγω ,μην σας αποσπω απο τα μαθηματα σας,τα εισητηρια μου πληρωνετε και εχω φυγει ,για το καλο ολων μας θα παω ,αλιμονο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 4:07 pm

ιστορικός mech-eng έγραψε:
λοιπον τι λετε παμε να καψουμε την κινα?
προσφερομαι εγω ,μην σας αποσπω απο τα μαθηματα σας,τα εισητηρια μου πληρωνετε και εχω φυγει ,για το καλο ολων μας θα παω ,αλιμονο

Καλή εκτέλεση. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 4:13 pm

σιγα ,εκει δεν εκτελουν ρε,πιο πολλοι εκτελουνται στις ηπα παρα στην κινα...


για να επιστρεψουμε πισω στα του ποδοσφαιρου,χθες απηλαυσα το ματσ με την βραζιλια και περιμενα να πεσει πιο πολυ ξυλο αλλα στο τσακ τελειωσε το ματσ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 4:19 pm

ιστορικός mech-eng έγραψε:
σιγα ,εκει δεν εκτελουν ρε,πιο πολλοι εκτελουνται στις ηπα παρα στην κινα...

Σωστό και αυτό αλλά εκεί τους εκτελούν πολιτισμένα. Laughing

ιστορικός mech-eng έγραψε:
για να επιστρεψουμε πισω στα του ποδοσφαιρου,χθες απηλαυσα το ματσ με την βραζιλια και περιμενα να πεσει πιο πολυ ξυλο αλλα στο τσακ τελειωσε το ματσ...

Εγώ δεν το είδα..είχα αναλωθεί σε κάτι τανγκα...... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mundial-South Africa 2010   Mundial-South Africa 2010 - Σελίδα 5 I_icon_minitime21st Ιούνιος 2010, 4:22 pm

Arrow ουδεν σχολιον Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Mundial-South Africa 2010
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Formula 1 2010
» Αθλητικά Νέα (2009-2010)
» Euroleague's Final Four 2010
» Συνέλευση (28/4/2010)
» Συνέλευση (20/4/2010)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Sports - Αυτοκίνητα-
Μετάβαση σε: