Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Tug of War IV

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:29 pm

προτεινω τα εξης
αν καποιος πιστευει πως εχει γινει λαθος
1) ποσταρει '0΄. κανεις αλλος δεν ποσταρει μεχρι να συννενοηθουν οι ομαδες και να γινουν τα απαραιτητα edit
2) βαλτε ειδοποιηση για νεα ποστ ολοι, για να περιοριστουν τα λαθη. αν δεν ξερετε πως, πειτε μου να ασς εξηγησω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:30 pm

741
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:31 pm

δε χρειάζεται να μπουν κανόνες, απλά να μην κλέβεις... στα 3 προηγούμενα δεν υπήρχε πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:31 pm

740
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:32 pm

ναι αλλα τωρα υπαρχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:32 pm

739

έχει δίκιο ο τιτανας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:34 pm

σωστό αυτό με το 0,δε χρειάζεται να γίνονται edit πιστεύω
απλά,μια συμφωνία σε ένα νούμερο
επίσης,να μη γίνεται για ψύλλου πήδημα πχ πριν που 2 δικοί μου πόσταραν το ίδιο νούμερο και κατέβασα 2

ειδοποίηση για νέα ποστ έχω
νομίζω ότι δε βολεύει όμως

πολλές φορές,έκανα και 2 και 3 modifications για να στείλω και πάλι λάθος νούμερο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:35 pm

χαχα, με τσιγκλάς να το αναλύσουμε εις βάθος το θέμα του... tug of war! Very Happy

αν κάποιος δεν σέβεται το πολύ απλό κανόνα του παιχνιδιού να προσθαφαιρεί μονάδα, τι θα τον αναγκάσει να σταματάει στο 0?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:37 pm

ωραια, μεχρι να συννενοηθουμε πηγε 740 απο 780. απο που αρχιζουμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:40 pm

740 φυσικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:41 pm

741
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:41 pm

το θέμα είναι πως πολλές φορές χρειάζεται να κάνεις και να ξανακάνεις modify γιατίι γράφεις πολύ γρήγορα και μαζί μ'εσένα γράφουν κι άλλοι

εκεί γίνονται τα λάθη

στα μεγάλα fora,όπως αυτό που ανέφερες τιτάνα,τι γίνεται?
όπου μπορεί πχ να γράφουν από κάθε μεριά 10-20-30 άτομα?

πάντως,λυπάμαι που βλέπω να δημιουργούνται προβλήματα από κάτι τέτοιο
προφανώς,δεν ήθελα να κλέψω νούμερα
εξάλλου,άρχισα να σας κοντράρω στο 850 και με την ομάδα καταφέραμε σε λίγες ώρες να κατεβάσουμε 100 νούμερα

είμαι νέος στο forum,λυπάμαι που βλέπω τόση οργή για το αν έκανα ένα νούμερο λάθος

τιτάνα συγνώμη αν προσβλήθηκες,astavas επίσης-και είσαι πολύ επιθετικός για ένα παιχνίδι που θεωρώ gtpk

δεν ξαναποστάρω σε tug αν συνεχιστεί αυτή η ατμόσφαιρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:45 pm

740
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:48 pm

devil is in the details που λέει και ένας φίλος...

τι να κάνουμε, για να γυρίσει ο ήλιος...θέλει δουλειά πολύ.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 6:56 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
το θέμα είναι πως πολλές φορές χρειάζεται να κάνεις και να ξανακάνεις modify γιατίι γράφεις πολύ γρήγορα και μαζί μ'εσένα γράφουν κι άλλοι

εκεί γίνονται τα λάθη
κανενα λαθος . οταν εχεις την ειδοποιηση, σου βγαινει αυτοματα το τελευταιο ποστ

rethymniakos asteras έγραψε:
στα μεγάλα fora,όπως αυτό που ανέφερες τιτάνα,τι γίνεται?
όπου μπορεί πχ να γράφουν από κάθε μεριά 10-20-30 άτομα?
τοσα λαθη, οσα κανατε εσυ και ο/η mnkplus δεν εχω δει ποτε. αρχιζω να υποπτευομαι οτι τα κανεις/ετε επιτηδες.
γι αυτο και η επιθετικοτητα εμενα και του astavas.

δεν ειναι θεμα αν σε θελουμε η οχι. εμπιστευεσαι τον εαυτο να προσθετεις η να αφαιρεις σωστα το 1? τοτε μπορεις να παιξεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 7:04 pm

and then came a shot in the night...

741! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 7:09 pm

ενίσταμαι ως προς τον αριθμό των λαθών
πιστεύω πως δεν ήταν τόσο πολλά και τόσο μεγάλα που να προσκολλούν το παιχνίδι
μέχρι τη στιγμή που το γμσς μόνος σου
που ότι και να γράφαμε προσέθετες

επίσης,η mnkplus είναι νέα στο παιχνίδι και μέχρι σήμερα είχε κάπου 40 posts
δε νομίζω πως είχε δόλο να κάνει λάθη

το ότι με κατηγορείς πως κλέβω νούμερα ηθελημένα είναι τουλάχιστον αστείο

νομίζω πως αυτό που σας πείραξη περισσότερο ήταν το ότι θεωρούσατε τελειωμένο το παιχνίδι
νομίζατε πως απο'δω και πέρα,θα πάτε για πλάκα μέχρι το τέλος

κι εγώ έτσι νόμιζα νωρίς το απόγευμα όταν ήσασταν 3 και ήμουν μόνος μου
τελικά,όμως,με την mnkplus καταφέραμε να κατεβάσουμε 100 νούμερα,να ξαναβάλουμε την ομάδα μας στο παιχνίδι και να έρθει τελικά και τρίτο μέλος μας,o hotdog

σε κάθε περίπτωση,έχω χαλαστεί τρομερά με κάτι γελοίο όπως το tug
και σε κάθε περίπτωση,η αντιδρασή σας ήταν υπερβολική

καταλαβαίνω ότι η ζέστη ενισχύει τον εκνευρισμό

εύχομαι να γράψεις καλά αύριο στα ρευστά

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 7:16 pm

ελα ρε αστερα..που εισαι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 7:17 pm

με στεναχώρεσαν mknplus Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 7:20 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
ενίσταμαι ως προς τον αριθμό των λαθών
πιστεύω πως δεν ήταν τόσο πολλά και τόσο μεγάλα που να προσκολλούν το παιχνίδι
μέχρι τη στιγμή που το γμσς μόνος σου
που ότι και να γράφαμε προσέθετες
πιστεψε με κανατε το ιδιο. σε καποια φαση ειπα ωπα και αφαιρεσες αλλο 1 απο το προηγουμενο ποστ σου. καπου εκει εκνευριστηκα, και , απλα εκανα το ιδιο

rethymniakos asteras έγραψε:
επίσης,η mnkplus είναι νέα στο παιχνίδι και μέχρι σήμερα είχε κάπου 40 posts
δε νομίζω πως είχε δόλο να κάνει λάθη

απο ποτεη ικανοτητα στην αφαιρεση εχει να κανει με την παλαιοτητα στο φορουμ?
rethymniakos asteras έγραψε:
το ότι με κατηγορείς πως κλέβω νούμερα ηθελημένα είναι τουλάχιστον αστείο

νομίζω πως αυτό που σας πείραξη περισσότερο ήταν το ότι θεωρούσατε τελειωμένο το παιχνίδι
νομίζατε πως απο'δω και πέρα,θα πάτε για πλάκα μέχρι το τέλος

κι εγώ έτσι νόμιζα νωρίς το απόγευμα όταν ήσασταν 3 και ήμουν μόνος μου
τελικά,όμως,με την mnkplus καταφέραμε να κατεβάσουμε 100 νούμερα,να ξαναβάλουμε την ομάδα μας στο παιχνίδι και να έρθει τελικά και τρίτο μέλος μας,o hotdog
δεν εχω προβλημα με αυτο, ξερω να χανω, ασε που αν παιξεις κανονικα, σε εχω ανετα Razz

rethymniakos asteras έγραψε:

εύχομαι να γράψεις καλά αύριο στα ρευστά

Σπόιλερ:

και εγω το ιδιο. η διαφωνια μας στο tug δεν εχει να κανει με οτιδηποτε αλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 7:24 pm

είσαι καινούργιος όπως λες γι αυτό μας παρεξήγησες μάλλον (εμείς είμαστε παλιοί - και καλά), δεν μας πείραξε το ότι μειώσατε (αν μπορώ να μιλήσω και για τον τιτάνα)...

και ο jerry (τον οποίο νομίζω γνωρίζεις?) κάτι αντίστοιχες ενστάσεις είχε κάποτε αλλά τελικά πείστηκε... αν μιλήσετε ίσως σου πει, μην τα ξαναλέμε. Καλό παιχνίδι από δω και μπρος εύχομαι! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 7:27 pm

740

Παλικάρι ο jerry.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 7:28 pm

741
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 7:33 pm

Η ειδοποιηση πως γινεται?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Tug of War IV - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tug of War IV   Tug of War IV - Σελίδα 18 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 7:35 pm

740
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Tug of War IV
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 18 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Παιχνίδια - Χιούμορ :: Tug of War-
Μετάβαση σε: