Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μου τη σπάει...

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 8:44 pm

Ο τίτλος νομίζω τα λέει όλα! Razz

Ένα που μου ήρθε τώρα:

Tο να μιλάει ο δίπλα στη γκόμενα/κοπέλα/σχέση του στο κινητό και να μωρουδίζει σε γελοιό βαθμό, με τα:
'ιέλα βρε (κάτι)+άκι μου',

'άχου το (κάτι) μου',

'κλείσε - όχι εσύ πρώτη - όχι εσύ κτλ...΄'

εσάς τι σας τη σπάει? Smile

edit: extra μπονους παιρνουν τα φαγητα (τυροκροκετίνι μου) και ζώα (βατραχούλη μου) Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την astavas στις 18th Ιούνιος 2010, 1:16 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 8:57 pm

Έμπειρο thread Cool

"Γιατί μπορώ"

Και σταματάω εδώ...
(για αρχή) Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 9:29 pm

ένα παλιό:
-τι είναι αυτό?
-μανιτάρι μαγικό!!!!

Razz:P:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 9:36 pm

astavas έγραψε:

edit: extra μπονους παιρνουν τα φαγητα (τυροκροκετίνι μου) και ζώα (βατραχούλη μου) Very Happy

Εμένα ιδιαίτερα μου άρεσε όταν άκουσα το "θυσαυρουλίνι" Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 9:55 pm

Αυτό που κάνει τα ερωτικά υποκοριστικά ακόμα πιο εκνευριστικά είναι η χροιά της φωνής των συζευγμένων.Ακούγοντε σαν τη Βουγιουκλάκη. Και το θυληκό και το αρσενικό!...αψυχολόγητο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:09 pm

κυρίως αυτή η ατάκα αφορά γυναίκες αλλά κ όχι μόνο...
(μετά από μάθημα...)
-έλα ρε πώς πήγες??εγραψες τπτ??.....ρωτάω εγώ...
-μπααα άσε ρε ήταν πολύ δύσκολα και δεν είχα διαβάσει κιόλας!άστα!σκ@τ@!

μετά από λίγες εβδομάδες που έχουν βγει τ αποτελέσματα, ο βαθμός αυτού του ατόμου είναι ή 7 ή 8....δεν ξέρω γιατί αλλά μου τη δίνει πολύ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:20 pm

Πολύ νέκρα ρε φίλε σήμερα στο φόρουμ...Τους έριξαν κάτω όλους τα ρευστά φαίνεται...Την κάνω και γω..νύχταα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:49 pm

fakek έγραψε:
κυρίως αυτή η ατάκα αφορά γυναίκες αλλά κ όχι μόνο...
(μετά από μάθημα...)
-έλα ρε πώς πήγες??εγραψες τπτ??.....ρωτάω εγώ...
-μπααα άσε ρε ήταν πολύ δύσκολα και δεν είχα διαβάσει κιόλας!άστα!σκ@τ@!

μετά από λίγες εβδομάδες που έχουν βγει τ αποτελέσματα, ο βαθμός αυτού του ατόμου είναι ή 7 ή 8....δεν ξέρω γιατί αλλά μου τη δίνει πολύ!!

τελικά μοιάζουμε εμείς οι δύο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:01 pm

Παράθεση :
κυρίως αυτή η ατάκα αφορά γυναίκες αλλά κ όχι μόνο...
(μετά από
μάθημα...)
-έλα ρε πώς πήγες??εγραψες τπτ??.....ρωτάω εγώ...
-μπααα
άσε ρε ήταν πολύ δύσκολα και δεν είχα διαβάσει κιόλας!άστα!σκ@τ@!

μετά
από λίγες εβδομάδες που έχουν βγει τ αποτελέσματα, ο βαθμός αυτού του
ατόμου είναι ή 7 ή 8....δεν ξέρω γιατί αλλά μου τη δίνει πολύ!!

δυσκολευομαι πολυ να βρω κατι αντιστοιχα πετυχημενο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:06 pm

Ναι ισχύει...Δεν γίνεται όλοι να είναι πάρτυ-άνιμαλς,κουλ,να μην αγγίζουν βιβλίο και να πηγαίνουν να δίνουν μάθημα καπάκι μετά από μπουζούκια και ρειβ-πάρτι ολόχιστοι και να περνάνε.Κάτι δεν πάει καλά,δεν νομίζετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:08 pm

Vallian έγραψε:
Ναι ισχύει...Δεν γίνεται όλοι να είναι πάρτυ-άνιμαλς,κουλ,να μην αγγίζουν βιβλίο και να πηγαίνουν να δίνουν μάθημα καπάκι μετά από μπουζούκια και ρειβ-πάρτι ολόχιστοι και να περνάνε.Κάτι δεν πάει καλά,δεν νομίζετε?
τυχαίο? δν νομίζω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:09 pm

οχι ρε, εδω μαζευτηκανε ολοι οι ιδιοφυες της Ελλαδος

Ομολογω ΔΙΑΒΑΖΑ σαν τρελος 5 μερες ΣΤΟΙΧΕΙΑ 1 και κοπηκα σαν μαλακας
ειμαι ΧΑΖΟΣ επρεπε να παω στα μπουζουκια και γω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:12 pm

κ κάτι άλλο που μου τι σπάει.
ΝΑΙ η Ελλάδα νίκησε την Νιγηρία. είναι θεοί η καλύτερη ομάδα του Μουντιάλ ναι κ προ απομνημονεύστων χρόνων κέρδισε κ το Μουντιάλ! Euro ! ΝΑΙ είναι εθνικοί ήρωες. γράφουν την ελληνική ιστορία


Έχει επεξεργασθεί από τον/την giotis στις 17th Ιούνιος 2010, 11:17 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:15 pm

Aααα, θυμήθηκα ποια φράση μου την σπάει:

'δημοκρατία έχουμε, ο καθένας εκφράζει ελεύθερα την άποψή του...'

πολύ κλισέ και συνήθως βγαίνει απτο στόμα πλέον γραφικών ατόμων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:16 pm

giotis έγραψε:
κ κάτι άλλο που μου τι σπάει.
ΝΑΙ η Ελλάδα νίκησε την Νιγηρία. είναι θεοί η καλύτερη ομάδα του Μουντιάλ ναι κ προ απομνημονεύστων χρόνων κέρδισε κ το Μουντιάλ! ΝΑΙ είναι εθνικοί ήρωες. γράφουν την ελληνική ιστορία

Ρε...Σε αγαπάω...Σοβαρα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:18 pm

kounamoutas7 έγραψε:
οχι ρε, εδω μαζευτηκανε ολοι οι ιδιοφυες της Ελλαδος

Ομολογω ΔΙΑΒΑΖΑ σαν τρελος 5 μερες ΣΤΟΙΧΕΙΑ 1 και κοπηκα σαν μαλακας
ειμαι ΧΑΖΟΣ επρεπε να παω στα μπουζουκια και γω...

όχι ρε,δεν είσαι σοβαρός...Ένα 2ωράκι το πρωί πριν δώσεις στο χαλαρό και πας και για βαθμό...Άσε που έχει και Γκαρούτσο Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:24 pm

Vallian έγραψε:
giotis έγραψε:
κ κάτι άλλο που μου τι σπάει.
ΝΑΙ η Ελλάδα νίκησε την Νιγηρία. είναι θεοί η καλύτερη ομάδα του Μουντιάλ ναι κ προ απομνημονεύστων χρόνων κέρδισε κ το Μουντιάλ! ΝΑΙ είναι εθνικοί ήρωες. γράφουν την ελληνική ιστορία

Ρε...Σε αγαπάω...Σοβαρα Very Happy
xaxaxa μπες στο sport24 κ δες το
Η Εθνική πραγματοποίησε τρομερή εμφάνιση κόντρα στην Νιγηρία και έγραψε ιστορία.
είναι άθλιο.
ειδικά σήμερα που πήγα στο χωριό (για αλλαγή) για μπάνιο συναντάω μια συγχωριανή κ μου λέει ο Δημήτρης(ο γιος της) δν ήρθε σήμερα για μπάνιο για να δει την εθνική που παίζει στο μουντιάλ...καμένο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:25 pm

πολύ εκνευριστική ατάκα ατόμων μεγαλύτερης ηλικίας:
"αχχ νεολαίρα... εμείς στην ηλικίας σας ξέρεις τι είχαμε κάνει?"

επίσης η φράση : " ρε ξέρεις ποιός είμαι εγώ?"

βασικά είναι πολλές αλλά τι να πρωτοθυμηθείς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:27 pm

"Ρε,ξέρεις πόσο χρονών είμαι εγώ?"
Φουσέκης

Γιώτη...Δες το ποστ μου το απόγευμα για το ματσ στο θρεντ του μουντιάλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:37 pm

πραγματικά δν είχα διαβάσει τι είχες γράψει. πρώτη φορά μπήκα σε αυτό το topic. πραγματικά. δν ήξερα ότι είχες προλάβει να τους τα "χώσεις"....
αυτή είναι η αποβλάκωση των MME.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:40 pm

Πιστεύω ότι δεν υπάρχει σε κανενός το μυαλό ότι απλά καταφέραμε να κερδίσουμε την Νιγηρία ,και αυτό με 1 παίκτη παραπάνω...Αλλά αυτό γίνεται όταν δεν σταματάς να τραγουδάς ποτέ... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:43 pm

ααα η Νιγηρία έπαιζε με έναν παίκτη λιγότερο? νόμιζα ότι εμείς παίζαμε με παίχτη λιγότερο. κ μιλάνε κ για ανατροπή???
(πάλι είμαστε σε λάθος τοπικ....πάντως είναι λίγο σχετικό)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:50 pm

ναι και κάποτε θα πρέπει να σταματήσει αυτό Razz Για να επανέλθουμε, μου την σπάει να με φωνάζουν "ψηλέ!" ενώ είμαι 1,73 και μου τη σπάει και η έκφραση "επαγγελματική νίκη" που δεν αναφέρεται σε τίποτε άλλο παρά σε μία τυχάρπαστη νίκη με φτωχό ποιοτικά ποοδόσφαιρο και ανικανότητα για "μη-επαγγελματική νίκη"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:22 am

σειρά i (iphone, ipod, idonitis της apple). τώρα βγήκε το iphone 4 k κάνουν λες κ βγήκε ξέρω κ γω τι. μόλις διάβασα άρθρο ναι το iphone 4 βγαίνει κ σε λευκό!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μου τη σπάει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου τη σπάει...   Μου τη σπάει... I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:26 am

Σε πορτοκαλι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μου τη σπάει...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: