Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ξανθιες vs μελαχρινες

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

προτιματε
ξανθιες
ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_vote_lcap25%ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 25% [ 10 ]
μελαχρινες
ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_vote_lcap75%ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_vote_rcap
 75% [ 30 ]
Σύνολο Ψήφων : 40
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 11:55 am

πλακα με κανεις?

δεν εχεις δει λατερνες στη σχολη?

ειμαστε ομως offtopic..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 11:56 am

οι εξαιρέσεις αγόρι μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 11:59 am

μου τη σπανε..θρεφουν τη ματαιοδοξια τους..

ποια κοπελα ξυπναει 6 το πρωι,φοραει 12ποντο και βαφεται σαν να πηγαινει στον κιαμο,
προκειμενου ν'ανεβει στη σχολη να γραψει ρευστα?

ουτε το τελυταιο original σκυλι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 12:29 pm

έλα μην γίνεστε κακοί Very Happy Έχουμε και ωραία κοριτσάκια
Ναι μπορώ να πω ότι εκνευρίζομαι εξίσου με τα τσόκαρα Τζέρι, αλλά σε άλλες σχολές αποτελούν πλειοψηφία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 12:31 pm

Ερωτευμένος με ΠΚΣίτισσα 1ο ή 2ο ετής...Καστανή και υπέροχη!Άντε μετά να γράψεις 2β όταν κάθεται δίπλα σου...Πφφφφ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 12:34 pm

φαντάζομαι λες αυτή που έχουν όλοι σταμπάρει...αν και είσαι offtopic, δεν πειράζει πες μας τον πόνο σ πονεμένε μηχανολόγε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 12:41 pm

για ποια λετε?

πειτε και σ'εμας τους μεγαλυτερους..

ποια να ειναι η επομενη ψηφοφορια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 12:47 pm

bafman_1 έγραψε:
Ερωτευμένος με ΠΚΣίτισσα 1ο ή 2ο ετής...Καστανή και υπέροχη!Άντε μετά να γράψεις 2β όταν κάθεται δίπλα σου...Πφφφφ.....

fakek έγραψε:
φαντάζομαι λες αυτή που έχουν όλοι σταμπάρει...αν και είσαι offtopic, δεν πειράζει πες μας τον πόνο σ πονεμένε μηχανολόγε..

Η μισή σχολή την ξέρει πλέον...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 12:48 pm

βυζια, φάτσα ή κώλος? αυτη να ειναι λεω η επομενη ψηφοφορια


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Am_Gonna_Git_You_Sucka στις 8th Ιούλιος 2010, 12:49 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 12:49 pm

Am_Gonna_Git_You_Sucka έγραψε:
βυζια, φάτσα ή κώλος? αυτη να ειναι λεω

Μην είστε τελείως κάφροι...έχει δίκιο ο αλεχαντρο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 12:50 pm

δεν ξέρω υπάρχει κάτι που με χαλάει πάνω της...Μην αρχίσετε το φλέιμινγκ υποκειμενικό είναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 12:53 pm

hotdog έγραψε:
Am_Gonna_Git_You_Sucka έγραψε:
βυζια, φάτσα ή κώλος? αυτη να ειναι λεω

Μην είστε τελείως κάφροι...έχει δίκιο ο αλεχαντρο..

ναι ρε παιδιά μην μας έρθουν report abuse. υπάρχουν και κοπέλες στο φόρουμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 1:08 pm

καλα σορρυSadSad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 1:15 pm

ασε ρε που θα ερθουν και report abuse..

λεω οι ψηφοφοριες να ειναι σε στυλ ''πρασινα,καστανα η μπλε ματια?'' για να φτιαχτει το transformer..

ποιος μπορει να το φτιαξει αληθεια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 4:25 pm

Οτι υπάρχουν κοπέλες στο forum είναι γεγονός...Και επειδή ως τώρα καμία δεν έχει μιλήσει, λέω να κάνω τη θαρραλέα και να μας υπερασπιστώ! Razz
Τα τελευταία χρόνια τουλάχιστον, το επίπεδο γυναικών της σχολής μας έχει ανέβει κατά πολύ! Και μιλώ ως παλιά καραβάνα που είμαι...Γι' αυτό μην παραπονιέστε και μην τις βάζετε όλες σε ένα τσουβάλι....
Φυσικά δεν θέλω να παρέξηγήσετε τα λεγομενά μου...Δεν με κατατάσσω σε καμία κατηγορία , γιατί απλούστατα δεν μπορώ να μιλήσω για τον εαυτό μου, κάτι τέτοιο θα ήταν υποκειμενικό Laughing
Αυτά.........Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία με την κατασκευή του transformer! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 4:33 pm

helmax έγραψε:
Τα τελευταία χρόνια τουλάχιστον, το επίπεδο γυναικών της σχολής μας έχει ανέβει κατά πολύ!

πάλι καλά που το λες και συ που είσαι κοπέλα γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ ότι έπεφταν τα στάνταρ μου και των υπολοίπων... Very Happy

και εννοείται πως ό,τι και να πει τώρα ο jerry απλά θα τον αγνοήσω Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 4:33 pm

helmax έγραψε:
Οτι υπάρχουν κοπέλες στο forum είναι γεγονός...Και επειδή ως τώρα καμία δεν έχει μιλήσει, λέω να κάνω τη θαρραλέα και να μας υπερασπιστώ! Razz
Τα τελευταία χρόνια τουλάχιστον, το επίπεδο γυναικών της σχολής μας έχει ανέβει κατά πολύ! Και μιλώ ως παλιά καραβάνα που είμαι...Γι' αυτό μην παραπονιέστε και μην τις βάζετε όλες σε ένα τσουβάλι....
Φυσικά δεν θέλω να παρέξηγήσετε τα λεγομενά μου...Δεν με κατατάσσω σε καμία κατηγορία , γιατί απλούστατα δεν μπορώ να μιλήσω για τον εαυτό μου, κάτι τέτοιο θα ήταν υποκειμενικό Laughing
Αυτά.........Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία με την κατασκευή του transformer! Very Happy
μπορώ να πω άνετα ότι ανήκεις στις εξαιρέσεις Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 4:34 pm

ενταξει ετσι οπως διατυπωθηκε δεν ειναι πρεπον. Αλλα απο τη στιγμη που οοοοοοοοολοι ενα απο αυτα κοιταμε τοτε το να μην μπει τετοια ψηφοφορια ειναι σαν να απαρνουμαστε την πραγματικοτητα.
Φυσικα με πιο ηθικο τιτλο. Του στυλ τι κοιτατε πρωτα σε μια γυναικα (και μπαναρετε οσους δεν μιλουν σωστα:Ρ)
Καθε μερος του σωματος εχει και τη χαριτωμενη ονομασια του.:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 4:38 pm

εισαι offtopic..ξανθιες η μελαχρινες?

πλακα κανω..

εχεις δικιο σ'αυτο που λες,υπαρχουν εξαιρεσεις και στα μεγαλυτερα ετη..

ανεφερα 2 ''είδη'' συμφοιτητριων,κανοντας χρηση του σχηματος της υπερβολης..

θεωρεις οτι εχει ειπωθει κατι σε αυτο το topic που προσβαλλει τις γυναικες?
γτ οι admins το εχουν αγχος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 4:42 pm

υποκειμενικο το τι προσβαλει τον αλλο. Υπαρχει ενα μεσο οριο ομως , κατ εμε (πως μιλαω ο ποΥστη$) δεν εχει περαστει ακομα

Αν και οι γυναικες σε μια γυναικοπαρεα μιλουν ορισμενες φορες πολυ ''χειροτερα'' απο εμας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 4:44 pm

ασε..

ξερεις τι καφροι ειναι?

μην τα γραψω εδω μεσα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 4:44 pm

Παρακαλώ τον 'am_gonna_get_you_sucker' να ποστάρει πιο συχνά σε αυτό το θέμα, μου φτιάχνει τη μέρα με τα ποστ του----Θεός!!!


πεθαίνω με το πως τα πετάς βασικά, ντουπ-τέλος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 4:46 pm

Παιδιά μην αγχώνεστε! Τουλάχιστον εγώ δεν έχω προσβληθεί από κανένα σχόλιο μέχρι στιγμής. Τόσα χρόνια συναναστρέφομαι με μηχανολόγους και καλώς ή κακώς έχω πάθει την απαραίτητη ανοσία! Very Happy

Φίλε gioti θα σε πληρώσω με την πρώτη ευκαιρία για τα καλά σου λόγια!Χαχαχαχαχαχαχαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 4:56 pm

συναδελφισσα,σ'ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις..

το αφιερωνω στον alejandro και το φοβητσιαρη τον eca..

επισης,εντυπωση μου'χει κανει πως σε αλλες σχολες εχουμε αρκετη ζητηση..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ξανθιες vs μελαχρινες   ξανθιες vs μελαχρινες - Σελίδα 4 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 5:05 pm

Παρακαλώ jerry!
Μα γιατί σου κάνει εντύπωση? Πρόκειται για απλά μαθηματικά...Όσο μεγαλύτερο είναι το δείγμα, τόσο περισσότερες είναι και οι πιθανότητες να περιέχει κάτι "καλό"....Και νομίζω οι μηχανολόγοι είναι η πλέον ανδροκρατούμενη σχολή.
Το ανάποδο ισχύει για τις γυναίκες μηχανολόγους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ξανθιες vs μελαχρινες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: