Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Δεν έχω λόγια.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Δεν έχω λόγια. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δεν έχω λόγια.   Δεν έχω λόγια. I_icon_minitime26th Σεπτέμβριος 2010, 9:01 pm

Σπόιλερ:

Θα ευχόμουν να μην είναι αλήθεια..τι να πω πραγματικά έχω πάθει σοκ. τσιμπήστε να μου πείτε πως δεν είναι αλήθεια..έναν ψυχίατρο σας παρακαλώ..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ferb στις 26th Σεπτέμβριος 2010, 9:06 pm, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : είναι ακατάλληλο,καλύτερα σε spoiler sry)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Δεν έχω λόγια. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν έχω λόγια.   Δεν έχω λόγια. I_icon_minitime26th Σεπτέμβριος 2010, 9:58 pm

το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να την καταραστώ με όλη μου την ψυχή! αν την είχα κοντά μου θα πέρναγε χειρότερα! απλά άρρωστο! απορώ γαμώ την κοινωνία μέσα...

edit: αυτό δεν θα έπρεπε να διώκεται ποινικά?! η τύπισαα έχει ανέβασει άρρωστες φοτό που έχουν και την σκατόφατσά της μέσα!!τι άλλο θέλει η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος δλδ?? σίγουρα θα έχει γίνει κάποιο σχετικό report προς τους admin του fb!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Δεν έχω λόγια. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν έχω λόγια.   Δεν έχω λόγια. I_icon_minitime26th Σεπτέμβριος 2010, 10:44 pm

FUCKKKK!!!!!!!!!!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Δεν έχω λόγια. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν έχω λόγια.   Δεν έχω λόγια. I_icon_minitime26th Σεπτέμβριος 2010, 11:12 pm

ελεος.θανατος στην καριολα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Δεν έχω λόγια. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν έχω λόγια.   Δεν έχω λόγια. I_icon_minitime26th Σεπτέμβριος 2010, 11:15 pm

μπορει να μην εχουμε λογια εμεις.αλλα τα ειπε αυτος ο σοφος.
https://www.youtube.com/watch?v=Qzb5_PQ9xmo

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δεν έχω λόγια.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά-
Μετάβαση σε: