Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Το μακρύ μας και το κοντό μας ...

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime2nd Σεπτέμβριος 2010, 4:54 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime2nd Σεπτέμβριος 2010, 5:14 pm

καλα και τι να κανω τωρα? Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime2nd Σεπτέμβριος 2010, 5:30 pm

jimis έγραψε:
Τη θυμαστε αυτη??


http://sport24.gr/Paraxena/h_larisa_twra_kai_sto_playboy.504094.html
αχχχ την είδα κάποια στιγμή το απόγευμα αλλά είπα να μην ποστάρω για να μην σας χαλάσω την αυτοσυγκέντρωση!!

ιστορικός mech-eng έγραψε:
καλα και τι να κανω τωρα? Question

για το μάθημα που σου έβαλαν υποχρεωτικό??
ερώτηση: πάτησες στις οδηγίες εγγραφής και το είδες αυτό??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime2nd Σεπτέμβριος 2010, 5:35 pm

ναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime2nd Σεπτέμβριος 2010, 5:38 pm

α οκ τότε. μην ανησυχείς. είναι εικόνα βρέ!!
αν δείς και λίγο πιο πάνω γράφει "παραδείγματα".

Very Happy

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime2nd Σεπτέμβριος 2010, 5:46 pm

xaxa


βλακεια δικη μου τοτε σορρυ!
....


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime2nd Σεπτέμβριος 2010, 11:01 pm

τι φάση είναι αυτή ? είναι δύο άτομα που ποστάρουν και οι άλλοι leecharoun? μυστήριο φόρουμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime2nd Σεπτέμβριος 2010, 11:25 pm

athan έγραψε:
τι φάση είναι αυτή ? είναι δύο άτομα που ποστάρουν και οι άλλοι leecharoun? μυστήριο φόρουμ...

Razz

Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Mylittlepony
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime2nd Σεπτέμβριος 2010, 11:41 pm

δινω αυριο φορτραν και οπδε...λες να το παω σερι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime3rd Σεπτέμβριος 2010, 8:19 am

ξέρετε πότε απονέμονται τα πτυχία; (όχι δεν πρόκειται να το παραλάβω άμεσα.. απλά ρωτάω..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime3rd Σεπτέμβριος 2010, 8:44 am

Λυθηκε το προβλημα με την ηλ.γραμματεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime3rd Σεπτέμβριος 2010, 10:22 am

nikoslev έγραψε:
ξέρετε πότε απονέμονται τα πτυχία; (όχι δεν πρόκειται να το παραλάβω άμεσα.. απλά ρωτάω..)

Τον Μάιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime3rd Σεπτέμβριος 2010, 5:50 pm

πώς βλέπετε σήμερα την εθνική??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime4th Σεπτέμβριος 2010, 5:12 pm

[άσχετο]

ααααΑΑΑΑΑ ΡΕ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ! ! !

με τις υγείες μας... Laughing

[/άσχετο]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime4th Σεπτέμβριος 2010, 6:23 pm

θα τον πιουμεεεεεεεεεεεεε cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime5th Σεπτέμβριος 2010, 1:49 am

ο Spyros που έφτιαξε το τόπικ γιατί λέγεται πλέον επισκέπτης;

Άλλαξε το nick του, ή έφαγε κοκομπλοκο το ακαουντ του;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime5th Σεπτέμβριος 2010, 9:11 am

κάτι άλλο που θέλω να θίξω.οι στρατιωτικοί βαθμοί που συνοδεύουν τα ονόματα μας είναι τουλάχιστον κακή ιδέα.αν έχει κάποιος από εσας πάει στρατό θα καταλάβει αμέσως τι εννοώ....
θα πρότεινα κάτι ανάλογο με την ιεραρχία της σχολής,λέκτορας,αναπληρωτής καθηγητής,πρύτανης κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime5th Σεπτέμβριος 2010, 9:31 am

κανα search δεν κανουμε?
το χουμε συζητησει εδω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime5th Σεπτέμβριος 2010, 12:55 pm

επισης απο ποτε admin και eca ειναι διαφορετικα accounts?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime5th Σεπτέμβριος 2010, 12:56 pm

πωπωπω!!! πότε πρόλαβες και το είδες??λολ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime5th Σεπτέμβριος 2010, 12:57 pm

γιατι ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime5th Σεπτέμβριος 2010, 1:16 pm

Nameless49532 έγραψε:
ο Spyros που έφτιαξε το τόπικ γιατί λέγεται πλέον επισκέπτης;

Άλλαξε το nick του, ή έφαγε κοκομπλοκο το ακαουντ του;

Ο Σπυράκος ζήτησε ο ίδιος να διαγραφεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime5th Σεπτέμβριος 2010, 1:19 pm

βασικά έλεγα να το πώ σε άλλο τόπικ αλλά ας το πώ εδώ και αν είναι το λέω και σε άλλο μετά.

αποφάσισα (τουλάχιστον προσωρινά) να σταματήσω να είμαι admin γιατί χρωστώ πολλά (το ξέρετε Very Happy ) και θέλω φέτος να τελειώσω. Ως εκ τούτου δεν θα έχω χρόνο να κάνω σωστά την διαχείρηση του φόρουμ. Έδωσα λοιπόν τον λογαριασμό μου στον alejandro και σιγά σιγά θα υπάρξει μια διάδοχη κατάσταση όπου νέα παιδιά θα μπούν στο staff για να συνεχίσουν να τρέχουν το φόρουμ. Το είχα πεί εξ άλλου από τις αρχές οτι αν ξενερώσω ή δεν μπορώ να συνεχίσω θα το δώσω αλλού και δεν θα το κλείσω γιατί δεν μου ανήκει. Είναι το φόρουμ της σχολής και ανήκει σε όλους.
Εκτός όμως του παραπάνω έχω στενοχωρηθει από καιρό με διάφορα σχόλια που έχουν πεί για μένα.
Πιστεύω οτι δεν είναι λογικό να παραμείνω από την στιγμή που δεν μπορώ να το κάνω σωστά και από την στιγμή που κάποια στιγμή θα έπρεπε να πάρει άλλος την θέση μου μιας και κάποια στιγμή θα τελειώσω.
Εννοείτε οτι θα συνεχίσω να είμαι σε αυτό το φόρουμ και μόνο και οτι θα γράφω κανονικά απλά πλέον δεν θα είμαι admin απλά μέλος.
Αν υπάρξει πρόβλημα είμαι εδώ για να βοηθήσω.

Ελπίζω όσο ήμουν admin να ήμουν καλός και να μην αδίκησα κάποιον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime5th Σεπτέμβριος 2010, 1:23 pm

σεβομαι την αποφαση σου και περιμενω να δω τη νεα γενια...
α, και nameless, δεν ειναι εδω το φορουμ που σε διαγραφουν χωρις λογο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το μακρύ μας και το κοντό μας ...   Το μακρύ μας και το κοντό μας ... - Σελίδα 18 I_icon_minitime5th Σεπτέμβριος 2010, 1:25 pm

Τα μαθήματα και ο φόρτος εργασίας είναι και για εμένα ο λόγος που σταμάτησα να είμαι admin
(όχι ότι ήμουν ενεργός, αλλά anyway), εάν το πρόσεξε κανείς. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το μακρύ μας και το κοντό μας ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 18 από 22Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: