Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Συνέλευσή 15/12/2009

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 9:18 pm

Antonioo έγραψε:
Παράθεση :
με την ιδια λογικη μη ψηφιζεις , αφου η ψηφος σου δεν κανει τη διαφορα...

Όχι ρε μαν αυτό ακριβώς σου λέει...πως κανένας μας δε ψήφισε και η απόφαση βγήκε από τη δσ....
το αν ειναι σωστη η λαθος μια αποφαση δεν εξαρταται απο το ποιος το αποφασισε.
το αν ειναι νομιμη η οχι μια αποφαση εξαρταται απο το ποιος το αποφασισε.
ο ecatodarcus σχολιασε την ορθοτητα της αποφασης.
Antonioo έγραψε:

Η ψήφος σου κάνει τη διαφορά.....Εγω δσ έμαθα πρόσφατα τι είναι,δεν έχω ιδέα ποιοί την απαρτίζουν και σίγουρα δε με εκπροσωπούν...η απόφαση που πήραν για μενα είναι αφθαίρετη....
την απαρτιζουν 9 μελη που εκλεγονται αναλογικα απο τους φοιτητες στις εκλογες.
σιγουρα , λοιπον , σε εκπροσωπουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 9:20 pm

[quote=chriszax]
ecatodarcus έγραψε:
Τέλος, δεν θεωρώ ότι η κατάληψη θα σταματήσει τον πόλεμο. Αν ήταν τόσο απλό θα είχαμε κάνει εμείς κατάληψη το '40 στη Ακρόπολη, οι Γάλλοι στο πύργο του Άιφελ κτλ και δεν θα είχε γίνει ο Β παγκόσμιος πόλεμος.
με την ιδια λογικη μη ψηφιζεις , αφου η ψηφος σου δεν κανει τη διαφορα...[/quote]

η κατάληψη, ως τρόπος πίεσης δεν έχει νόημα, όχι ο η άσκηση πίεσης για εφαρμογή του δικαίου. Και μη μου πείς οτι πιστεύεις ότι με το που γίνεται κατάληψη στο ΕΜΠ αμέσως σταματά ο πόλεμος στις χώρες του κόσμου. Να μου έλεγες μια πορεία στη πρεσβεία των ΗΠΑ να πώ οκ, ασκεί κάποια μικρή έστω πίεση, αλλά για μένα η κατάληψη είναι απλά για λέμε ότι κάτι κάναμε. Εν ολίγοις το να ασκείσουμε πίεση για να σταματήσουν οι πολέμοι, η πείνα, η αδικία, η κλιματική αλλάγη κτλ είναι λογικό και ηθικό. Το να την ασκείσουμε με κατάληψη του ΕΜΠ είναι ανώφελο.
Όσο για την ψήφο έχει το μεγαλύτερο νόημα. Με αυτήν συμμετέχω στις αποφάσεις που αφορούν εμένα.
Επίσης το καταστατικό δεν μπορεί να ορίσει στο κάθε άτομο τι θα το απασχολεί και τι όχι. Αλλά αν θές να ακολουθήσουμε το καταστατικό, χωρίς να το έχω διαβάσει, λογικά θα γράφει μέσα οτι δεν χρειάζονται 3 υπογραφές για να κλείσει μια σχολή, όπως και πώς στη συνέλευση δεν θα πέφτει ξύλο.
Γενικά για να μην πολυλογώ ας κοιτάξουμε να στερεώσουμε την δικιά μας δημοκρατία και στη συνέχεια ας πάμε να σώσουμε τις άλλες.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ecatodarcus στις 14th Δεκember 2009, 9:26 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 9:22 pm

chriszax έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:

και εμένα με ενδιαφέρει αν γίνεται πόλεμος σε κάποιο μέρος της γής. Με ενδιαφέρει όμως σαν άνθρωπο όχι σαν μηχανολόγο. Επίσης θεωρώ οτι η συνέλευση πρέπει να έχει να κάνει με θέματα της σχολής και με τπτ άλλο.
συμφωνα με ενα καταστατικο φ.σ. που ειχε ανεβει στο polytexneio.gr (επιφυλασσομαι για την αυθεντικοτητα του) διεθνη ζητηματα αφορουν και τους μηχανολογους.
αλλωστε
δεν ξερω ποιος έγραψε:

Ήρθαν στην αρχή για τους κομμουνιστές

Δεν αντέδρασα, δεν ήμουν κομμουνιστής.
Μετά ήρθαν για τους Εβραίους

Δεν αντέδρασα, δεν ήμουν Εβραίος.

Μετά ήρθαν για τους συνδικαλιστές

Δεν αντέδρασα, δεν ήμουν συνδικαλιστής.

Μετά ήρθαν να πάρουν εμένα αλλά δεν είχε απομείνει κανείς για να αντιδράσει.

ecatodarcus έγραψε:
Τέλος, δεν θεωρώ ότι η κατάληψη θα σταματήσει τον πόλεμο. Αν ήταν τόσο απλό θα είχαμε κάνει εμείς κατάληψη το '40 στη Ακρόπολη, οι Γάλλοι στο πύργο του Άιφελ κτλ και δεν θα είχε γίνει ο Β παγκόσμιος πόλεμος.
με την ιδια λογικη μη ψηφιζεις , αφου η ψηφος σου δεν κανει τη διαφορα...
edit:
stefanos έγραψε:
ρε παιδιά τι συζητάμε τώρα?? το καταστατικό του δ.σ.
δεν αναφερει πουθενά στις αρμοδιοτητες του πως μπορει με αποφαση του να
κλεισει η σχολη..το μονο αρμοδιο όργανο για αυτο ειναι η γ.σ.
αν εχεις το καταστατικο, σε παρακαλω να μου το στειλεις.
edit2: ecatodarcus, εχεις pm.

δυστυχώς δεν το έχω..ειχε πεσει πριν κανα χρονο στα χερια μου και το διαβασα ολο απο περιεργεια...για να δω τιε αρμοδιοτητες του δ.σ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 9:25 pm

ecatodarcus έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
Τέλος, δεν θεωρώ ότι η κατάληψη θα σταματήσει τον πόλεμο. Αν ήταν τόσο απλό θα είχαμε κάνει εμείς κατάληψη το '40 στη Ακρόπολη, οι Γάλλοι στο πύργο του Άιφελ κτλ και δεν θα είχε γίνει ο Β παγκόσμιος πόλεμος.
με την ιδια λογικη μη ψηφιζεις , αφου η ψηφος σου δεν κανει τη διαφορα...

η κατάληψη, ως τρόπος πίεσης δεν έχει νόημα, όχι ο η άσκηση πίεσης για εφαρμογή του δικαίου. Και μη μου πείς οτι πιστεύεις ότι με το που γίνεται κατάληψη στο ΕΜΠ αμέσως σταματά ο πόλεμος στις χώρες του κόσμου. Να μου έλεγες μια πορεία στη πρεσβεία των ΗΠΑ να πώ οκ, ασκεί κάποια μικρή έστω πίεση, αλλά για μένα η κατάληψη είναι απλά για λέμε ότι κάτι κάναμε. Εν ολίγοις το να ασκείσουμε πίεση για να σταματήσουν οι πολέμοι, η πείνα, η αδικία, η κλιματική αλλάγη κτλ είναι λογικό και ηθικό. Το να την ασκείσουμε με κατάληψη του ΕΜΠ είναι ανώφελο.
Όσο για την ψήφο έχει το μεγαλύτερο νόημα. Με αυτήν συμμετέχω στις αποφάσεις που αφορούν εμένα.
Επίσης το καταστατικό δεν μπορεί να ορίσει στο κάθε άτομο τι θα το απασχολεί και τι όχι. Αλλά αν θές να ακολουθήσουμε το καταστατικό, χωρίς να το έχω διαβάσει, λογικά θα γράφει μέσα οτι δεν χρειάζονται 3 υπογραφές για να κλείσει μια σχολή, όπως και πώς στη συνέλευση δεν θα πέφτει ξύλο.
Γενικά για να μην πολυλογώ ας κοιτάξουμε να στερεώσουμε την δικιά μας δημοκρατία και στη συνέχεια ας πάμε να σώσουμε τις άλλες.[/quote]
συγγνωμη, παρερμηνευσα το post σου και σου απαντησα λαθος.
παντως, αν ισχυει οτι το νατο κανει ερευνες στο εμπ, δεν ειναι και μηδενικη η πιεση που ασκουμε με καθε καταληψη Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Icon_wink
[b]stefanos[/b] έγραψε:

δυστυχώς δεν το έχω..ειχε πεσει πριν κανα χρονο
στα χερια μου και το διαβασα ολο απο περιεργεια...για να δω τιε
αρμοδιοτητες του δ.σ.
αν ξερεις που μπορω να το βρω pm me. ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 9:26 pm

ecatodarcus έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
Τέλος, δεν θεωρώ ότι η κατάληψη θα σταματήσει τον πόλεμο. Αν ήταν τόσο απλό θα είχαμε κάνει εμείς κατάληψη το '40 στη Ακρόπολη, οι Γάλλοι στο πύργο του Άιφελ κτλ και δεν θα είχε γίνει ο Β παγκόσμιος πόλεμος.
με την ιδια λογικη μη ψηφιζεις , αφου η ψηφος σου δεν κανει τη διαφορα...

η κατάληψη, ως τρόπος πίεσης δεν έχει νόημα, όχι ο η άσκηση πίεσης για εφαρμογή του δικαίου. Και μη μου πείς οτι πιστεύεις ότι με το που γίνεται κατάληψη στο ΕΜΠ αμέσως σταματά ο πόλεμος στις χώρες του κόσμου. Να μου έλεγες μια πορεία στη πρεσβεία των ΗΠΑ να πώ οκ, ασκεί κάποια μικρή έστω πίεση, αλλά για μένα η κατάληψη είναι απλά για λέμε ότι κάτι κάναμε. Εν ολίγοις το να ασκείσουμε πίεση για να σταματήσουν οι πολέμοι, η πείνα, η αδικία, η κλιματική αλλάγη κτλ είναι λογικό και ηθικό. Το να την ασκείσουμε με κατάληψη του ΕΜΠ είναι ανώφελο.
Όσο για την ψήφο έχει το μεγαλύτερο νόημα. Με αυτήν συμμετέχω στις αποφάσεις που αφορούν εμένα.
Επίσης το καταστατικό δεν μπορεί να ορίσει στο κάθε άτομο τι θα το απασχολεί και τι όχι. Αλλά αν θές να ακολουθήσουμε το καταστατικό, χωρίς να το έχω διαβάσει, λογικά θα γράφει μέσα οτι δεν χρειάζονται 3 υπογραφές για να κλείσει μια σχολή, όπως και πώς στη συνέλευση δεν θα πέφτει ξύλο.
Γενικά για να μην πολυλογώ ας κοιτάξουμε να στερεώσουμε την δικιά μας δημοκρατία και στη συνέχεια ας πάμε να σώσουμε τις άλλες.[/quote]

φιλε μου ειμαι σίγουρος πως το καταστατικό αναφερει πως το ανωτατο οργανο για ληψη αποφάσεων ειναι η γ.σ.
επε'ισης συμφωνώ με ολα οσα λες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 9:28 pm

Παράθεση :
την απαρτιζουν 9 μελη που εκλεγονται αναλογικα απο τους φοιτητες στις εκλογες.
σιγουρα , λοιπον , σε εκπροσωπουν...

δεν ήρθε κανένας να με ρωτήσει τι θέλω...δε ψήφισα κανέναν από αυτούς και δε με εκπροσωπούν το ξαναλέω.....
Αν εσύ νιώθεις πως η απόφαση που πήρε η δσ σε εκφράζει και συμφωνείς είσαι από την άλλη πλευρά...εγώ που θέλω να κάνω μάθημα δυστυχώς δεν εκπροσωπούμε από κανέναν.....και μην πεις δαπ γτ καλά φρούτα είναι και αυτοί.....

το ίδιο ισχύει και με το μεγάλα κόμματα...

Βρες μου κάποιον που κοιτάει το συμφέρον της σχολής και των φοιτητών να αποκτήσω και εγώ εκπρόσωπο να πηγαίνει στις δσ να πολεμάει για τα δικαιώματά μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 9:32 pm

Antonioo έγραψε:
Παράθεση :
την απαρτιζουν 9 μελη που εκλεγονται αναλογικα απο τους φοιτητες στις εκλογες.
σιγουρα , λοιπον , σε εκπροσωπουν...

δεν ήρθε κανένας να με ρωτήσει τι θέλω...δε ψήφισα κανέναν από αυτούς και δε με εκπροσωπούν το ξαναλέω.....
Αν εσύ νιώθεις πως η απόφαση που πήρε η δσ σε εκφράζει και συμφωνείς είσαι από την άλλη πλευρά...εγώ που θέλω να κάνω μάθημα δυστυχώς δεν εκπροσωπούμε από κανέναν.....και μην πεις δαπ γτ καλά φρούτα είναι και αυτοί.....

το ίδιο ισχύει και με το μεγάλα κόμματα...

Βρες μου κάποιον που κοιτάει το συμφέρον της σχολής και των φοιτητών να αποκτήσω και εγώ εκπρόσωπο να πηγαίνει στις δσ να πολεμάει για τα δικαιώματά μου...
εφοσον θεωρεις οτι κανενα μελος του δ.σ. δεν πολεμα για τα δικαιωματα των φοιτητων, βαλε υποψηφιοτητα στις εκλογες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 9:37 pm

σωστό αυτό αλλα αν ήταν έτσι απλά θα ήμουν πρωθυπουργός τώρα.....Τα προβλήματα δε γίνονται μόνα τους αλλά δημιουργούνται από τους ίδιους τους συμφοιτητές μου...Για αυτό από το να ακολουθίσω πολιτική καρριέρα που δε με ενδιαφέρει προσπαθώ να θέσω το πρόβλημα υπό συζήτηση ώστε να κινητοποιηθούν και άλλοι...καλώς κακώς εγώ τα ψιλοέφαγα τα χρόνια μου στη σχολή....τους επόμενους ενδιαφέρει.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 10:17 pm

Ρε παιδιά μήπως το σκοτώνετε το θέμα με τους πολέμους? Ναι πέρσυ σε κάποια συνέλευση πήγαινε γύρω γύρω το θέμα με τους πολέμους. Αλλά δεν θυμάμαι να κάναμε καταλήψεις διαρκείας γι'αυτό το θέμα.. Αν κάναμε κατάληψη λογικά θα ήταν μονοήμερη σε κάποια πορεία(και μάλλον όχι γι' αυτό το θέμα μόνο..). Υποτίθεται πέρσυ πως το θέμα των συνελεύσεων ήταν τα γνωστά σε όλους μας ιδιωτικά πανεπιστήμια-κεσ-νόμος πλαίσιο που θα ξαναάνοιγαν τον ιανουάριο..Βέβαια προηγήθηκε η δολοφονία του παιδιού(μάλιστα μία μέρα πριν, την παρασκευή κάναμε πανεκπαιδευτική πορεία με αρκετό κόσμο..) και έτσι δεν τόλμησαν να τα ανοίξουν.

Στο θέμα με το δ.σ. Εγώ προσωπικά προτιμώ τις γ.σ. για διάφορους λόγους. Πάντως το προηγούμενο δ.σ έγινε επειδή δεν προλαβαίναμε να καλέσουμε συνέλευση οπότε με απόφαση τριών παρατάξων(υποτίθεται ότι εκφράζουν τα κουκιά τους) είχαμε την γνωστή απόφαση. Γιατί δεν καλούσαμε από πριν? Τι να σου πω..λογικά δεν τον είχαν προβλέψει. Το συντονιστικό γενικών συνελεύσεων και καταλήψεων Αθήνας που είπαν ότι τελικά θα συμμετάσχουν στις επερχόμενες κινητοποιήσεις έγινε την δευτέρα. Παρόλαυτα συμφωνώ ότι θα μπορούσαν να το είχαν προβλέψει και να γινόταν γ.σ. .

Για αύριο ούτε και εγώ ξέρω. Πάντως το πιο λογικό είναι να προταθεί κλειστά την πέμπτη. Από δράσεις αν σας ενδιαφέρει (που αμφιβάλλω tongue ) συμμετοχή στην πορεία, καμία παράσταση διαμαρτυρίας.

Αυτά.. chickendance
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 10:26 pm

Παράθεση :
Πάντως το προηγούμενο δ.σ έγινε επειδή δεν προλαβαίναμε να καλέσουμε συνέλευση οπότε με απόφαση τριών παρατάξων(υποτίθεται ότι εκφράζουν τα κουκιά τους) είχαμε την γνωστή απόφαση. Γιατί δεν καλούσαμε από πριν? Τι να σου πω..λογικά δεν τον είχαν προβλέψει. Το συντονιστικό γενικών συνελεύσεων και καταλήψεων Αθήνας που είπαν ότι τελικά θα συμμετάσχουν στις επερχόμενες κινητοποιήσεις έγινε την δευτέρα. Παρόλαυτα συμφωνώ ότι θα μπορούσαν να το είχαν προβλέψει και να γινόταν γ.σ. .

Δηλαδή η επιλογή να είναι ανοιχτή η σχολή και όποιος γουστάρει να κατεβαίνει στις πορείες δεν υπάρχει?Γτ άλλες σχολές δε κλείσανε και μόνο μερικές?? Δεν είναι μόνο ο πόλεμος αλλά γενικά τα άκυρα θέματα που συζητάνε στις συνελεύσεις...Άσε που όσες φορές έχω πάει ανάθεμα αν έμαθα τπτ για τα ''άκυρα αυτα θέματα'' αφού το μόνο που κάνουνε είναι να τσακώνονται ποιος την έχει μεγαλύτερη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 11:49 pm

Έχω το καταστατικό..όποιος θέλει πμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 3:22 pm

Τελικά τι έγινε ρε παιδιά τελικά? θα έχουμε μάθημα αύριο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 3:40 pm

Άκουσα ότι δεν είχε απαρτία οπότε δεν πάρθηκε απόφαση. Καλύτερα ας το επιβεβαιώσει κάποιος που πήγε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 4:10 pm

επιβεβαιωνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 4:47 pm

και τώρα τι θα γίνει???
θα είμαστε ανοιχτά την πεμπτη ή όχι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 4:52 pm

νομιζω πως θα εξαρτηθει απο το δ.σ. που θα γινει μαλλον αυριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 4:58 pm

chriszax έγραψε:
νομιζω πως θα εξαρτηθει απο το δ.σ. που θα γινει μαλλον αυριο.

ok!!! thanx!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 6:26 pm

Gia to 2o etos o k.Giannakoglou exei pei pws to mathima tis Pemptis metaferetai gia tin Paraskeui stis 15:00
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 6:56 pm

την πεμπτη δηλαδη δεν θα γινει μαθημα?ας απαντησει καποιος που βρισκοταν στη συνελευση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 7:25 pm

Αύριο θα έχει κανονικά μάθημα(έτσι κι αλλιώς κανείς δεν είπε τίποτα για την τετάρτη).
Επίσης αύριο όπως κατάλαβα θα γίνει δ.σ. και θα αποφασιστεί ότι είναι να αποφασιστεί.(μάλλον το κλασσικό κλειστά τις ώρες της πορείας.Αυτό φυσικά είναι δική μου εκτίμηση και τίποτα παραπάνω.Για να μην παρεξηγηθώ το λέω..)
Η συνέλευση δεν είχε απαρτία. Είμασταν καμιά 100 άτομα(ίσως και παραπάνω γιατί στο τέλος έφυγαν αρκετοί). Βέβαια η απαρτία είναι περίπου στα 200 άτομα οπότε δεν υπήρχε νόημα να κάνουμε καταμέτρηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 7:27 pm

hotdog έγραψε:
Αύριο θα έχει κανονικά μάθημα(έτσι κι αλλιώς κανείς δεν είπε τίποτα για την τετάρτη).
Επίσης αύριο όπως κατάλαβα θα γίνει δ.σ. και θα αποφασιστεί ότι είναι να αποφασιστεί.(μάλλον το κλασσικό κλειστά τις ώρες της πορείας.Αυτό φυσικά είναι δική μου εκτίμηση και τίποτα παραπάνω.Για να μην παρεξηγηθώ το λέω..)
Η συνέλευση δεν είχε απαρτία. Είμασταν καμιά 100 άτομα(ίσως και παραπάνω γιατί στο τέλος έφυγαν αρκετοί). Βέβαια η απαρτία είναι περίπου στα 200 άτομα οπότε δεν υπήρχε νόημα να κάνουμε καταμέτρηση.
οκ.ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime16th Δεκember 2009, 2:51 pm

Άκουσα ότι τελικά θα γίνουν μαθήματα και αύριο πέμπτη κανονικά..Επιβεβαιώνει κανείς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime16th Δεκember 2009, 2:53 pm

Σήμερα γενικά ακουγόταν ότι θα γίνει δσ αλλά μέχρι περίπου τις 15:00 δεν είδα κάποια ανακοίνωση για αύριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime16th Δεκember 2009, 5:27 pm

Τελικα γνωριζει κανεις τι εχει αποφασιστει για αυριο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέλευσή 15/12/2009   Συνέλευσή 15/12/2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitime16th Δεκember 2009, 6:22 pm

Αύριο κανονικά μαθήματα και εργαστήρια...τουλάχιστον μέχρι τις 4 που ήμουν σχολή δεν είχε γίνει Δ Σ !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνέλευσή 15/12/2009
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Συνέλευση 03/12/2009
» trash talk
» Συνέλευση (20/4/2010)
» Συνέλευση 09/03/2010
» Συνέλευση (28/4/2010)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Αρχείο ...-
Μετάβαση σε: