Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 trash talk

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime15th Ιούνιος 2010, 2:26 pm

Όχι,απλά θέλω να προσφέρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime15th Ιούνιος 2010, 2:28 pm

γατ0πard0s έγραψε:
Όχι,απλά θέλω να προσφέρω.

Θυσιάσου για το κοινό καλό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime15th Ιούνιος 2010, 2:28 pm

Γιατί όχι;

Αν βάλεις κι ένα "1" μπροστά 11888! ΤΥΧΑΙΟ;δεν νομίζω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime15th Ιούνιος 2010, 2:31 pm

γατ0πard0s έγραψε:
Γιατί όχι;

Αν βάλεις κι ένα "1" μπροστά 11888! ΤΥΧΑΙΟ;δεν νομίζω!

Τα πέρασες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 11:39 am

δεν πιστεύω να δυσκολευτήκατε ... δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτό το μάθημα δεν ακυρώνεται( όπως τα άλλα τρία ) με κάποιο βασικό πτυχίο αγγλικών .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 11:42 am

Alejandro el mecanico έγραψε:
δεν πιστεύω να δυσκολευτήκατε ... δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτό το μάθημα δεν ακυρώνεται( όπως τα άλλα τρία ) με κάποιο βασικό πτυχίο αγγλικών .

Γιατί έχει ορολογία..
Θεωρητικά στα 3 πρώτα μαθαίνουμε λίγα αγγλικά γενικά και μετά σε αυτό μαθαίνουμε μηχανολογικές λεξούλες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 11:51 am

ουουουου ορολογία ... άσε με ρε φίλε που χρειαζόμαστε και ολόκληρο μάθημα για την ορολογία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 12:14 pm

jimis έγραψε:
Και ναι ο Τζιβανιδης αλλαξε τα θεματα στην ψυξη.Μας εδωσε και διαγραμμα για το ψυκτικο μεσο που ουτε μια φορα δε το ειχαμε δει πριν

Πουλί ε? Περαστικά!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 1:40 pm

Alejandro el mecanico έγραψε:
ουουουου ορολογία ... άσε με ρε φίλε που χρειαζόμαστε και ολόκληρο μάθημα για την ορολογία

ΣΣΣΣΣΣ...Μην μας ακούσει κανείς...Είναι τσάμπα βαθμός...Μεταξύ μας Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 1:42 pm

7 είχα πάρει

σιγά το βαθμό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 1:47 pm

rethymniakos asteras έγραψε:
7 είχα πάρει

σιγά το βαθμό

Εγώ 9 μετά από 2 ώρες εξαντλητικού διαβάσματος! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 1:54 pm

αυτό που λέτε τσάμπα βαθμός στα άχρηστα μαθήματα έχει πολύ πλάκα ... ρε και 10 να πάρετε και πάλι θα ήταν χάσιμο χρόνου γιατί αν δεν υπήρχε (το μάθημα) το gpa σας θα ήταν μεγαλύτερο .
Ο μόνος τρόπος να μην μεταβληθεί το gpa είναι να πάρετε 10 αλλά και πάλι θα έχετε χάσει πολύτιμη ενέργεια και χρόνο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 1:56 pm

τι λες ρε άμπαλε?

αφού το gpa είναι ο μέσος όρος

ο μόνος τρόπος να μη μεταβληθεί με ένα 10αρι είναι να έχεις σε όλα τα μαθήματα 10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 1:58 pm

γιατί αν δεν υπήρχε θα είχες μικρότερο παρονομαστή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 1:59 pm

κοίτα...Αν το πτυχίο έχει 10 μαθήματα και πάρω σε όλα 6, ο Μ.Ο. μου θα είναι 6. Αν τα μαθήματα γίνουν 11 και στο 11ο πάρω 8 ο Μ.Ο. μου θα είναι (10*6+1*8 )/11=6,18

Έχετε πρόβλημα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 2:04 pm

οκ οκ ... οπότε σε συμφέρει να γράψεις επιπλέον μόνο με την προοπτική πως θα πάρεις μεγαλύτερο βαθμό από το gpa σου οκ ... αν πιστεύεις πως αξίζει , καλώς .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 2:09 pm

Alejandro el mecanico έγραψε:
οκ οκ ... οπότε σε συμφέρει να γράψεις επιπλέον μόνο με την προοπτική πως θα πάρεις μεγαλύτερο βαθμό από το gpa σου οκ ... αν πιστεύεις πως αξίζει , καλώς .

Εσύ τι άλλες προοπτικές έχεις όταν πας να δώσεις ένα μάθημα?Και στο κάτω κάτω,ένα μισάωρο σου παίρνει να κάνεις την εργασία,προφανώς δεν διαβάζεις τίποτα και πας και γράφεις.Οκ, το 2ωρο που χάνεις απ τον καφέ...Think about it Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 2:14 pm

γατ0πard0s έγραψε:
Σε μένα θα το γράψει ρε το φόρουμ!!

θα το γράψει...

χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 2:29 pm

ξέρεις κάτι ; 30-60 λεπτά για την εργασία 30-45 λεπτά να πάω (με 40 βαθμούς ζέστη μέσα στην κίνηση ) 90 - 120 λεπτά για να γράψω (στην καλύτερή , σε άλλα μαθήματα είναι περισσότερο) , μπορεί να πω και καμία μ@λ@κ!@ με τους φίλους μου για κάνα μισάωρο όταν τελειώσω ( μην μου πεις ότι δεν το κάνεις ) και άλλα 45-60 λεπτά ( γιατί μεσημέριασε και έχει κίνηση ) . καταλήγουμε : 3 ώρες και 45 λεπτά με 5 ώρες και 15 λεπτά χαμένα στην καλύτερη . Συγνώμη αλλά θα προτιμούσα να έχω αυτές τις 4-5 ώρες για να διαβάσω ένα σοβαρό μάθημα μπας και πάρω εκεί έναν καλύτερο βαθμό..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 2:32 pm

liliostasi έγραψε:
γατ0πard0s έγραψε:
Σε μένα θα το γράψει ρε το φόρουμ!!

θα το γράψει...

χαχαχα

να το χαίρεσαι ρε ... όλο δικό σου χαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 2:33 pm

Alejandro el mecanico έγραψε:
ξέρεις κάτι ; 30-60 λεπτά για την εργασία 30-45 λεπτά να πάω (με 40 βαθμούς ζέστη μέσα στην κίνηση ) 90 - 120 λεπτά για να γράψω (στην καλύτερή , σε άλλα μαθήματα είναι περισσότερο) , μπορεί να πω και καμία μ@λ@κ!@ με τους φίλους μου για κάνα μισάωρο όταν τελειώσω ( μην μου πεις ότι δεν το κάνεις ) και άλλα 45-60 λεπτά ( γιατί μεσημέριασε και έχει κίνηση ) . καταλήγουμε : 3 ώρες και 45 λεπτά με 5 ώρες και 15 λεπτά χαμένα στην καλύτερη . Συγνώμη αλλά θα προτιμούσα να έχω αυτές τις 4-5 ώρες για να διαβάσω ένα σοβαρό μάθημα μπας και πάρω εκεί έναν καλύτερο βαθμό..

τώρα είπες μια σαχλαμάρα και προσπαθείς να τη διορθώσεις με μεγαλύτερες σαχλαμάρες

μου θυμίζεις τους κάγκουρες που τους σβήνει το αμάξι και όταν γυρίζουν πάλι τη μίζα,το τελικιάζουν μέσα στο πάρκιν


Έχει επεξεργασθεί από τον/την rethymniakos asteras στις 16th Ιούνιος 2010, 2:44 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 2:44 pm

τα μετέφερα γιατί έγινε κώλος η γλώσσα .

γιατί ρε φιλε είναι σαχλαμάρα που πρέπει να την διορθώσω κιόλας ;

άσε είμαι μεγάλος κάγκουρας ... Razz

εντάξει δεν ήταν και πολύ σωστό αυτό που είπα με τα δεκάρια ...( το παραδέχτηκα διακριτικά) ... αλλά στην τελική πιστεύω αυτό που λέω στην αρχή αρχή...θα έπρεπε να σου δίνουν το μάθημα μαζί με τα άλλα τρία αν έχεις ένα βασικό χαρτί αγγλικών ... αυτό ... τώρα για ο gpa το σκέφτηκα λάθος , θα έπρεπε να πω πως αξίζει να λες ότι πας να γράψεις βαθμό μόνο αν υπάρχει πιθανότητα να γράψεις πάνω από το gpa σου ...οκ ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 2:45 pm

τς

κάγκουρα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 2:54 pm

εγώ φταίω που ασχολούμαι με την πάρτη σας ...
από εδώ και πέρα θα λιώνω κάθε φορά τα λάστιχα στο πάρκινγκ ( έσβησε δεν έσβησε ) , και αν πετύχω κανέναν ηλεκτρολόγο πρόβλημα του ... να πάρκαρε στην δικιά του σχολή ... άμα πια


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alejandro el mecanico στις 16th Ιούνιος 2010, 2:57 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




trash talk - Σελίδα 33 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: trash talk   trash talk - Σελίδα 33 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 2:55 pm

καγκουρονιτζακι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
trash talk
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 33 από 42Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Jerry's Trash
» οι 4 γιγαντες του trash στο forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: