Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Προτάσεις βελτίωσης

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime25th Μάρτιος 2010, 11:00 am

γιατι δεν το βαζεις λινκ, αλλα βιντεο για να βγει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime25th Μάρτιος 2010, 11:04 am

ναι αυτό έκανα, αυτό το εικονίδιο με το φιλμ... όπως το κάνω τόσο καιρό, δεν ξέρω γιατί σκάλωσε τώρα όμως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime25th Μάρτιος 2010, 11:23 am


test
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime25th Μάρτιος 2010, 11:26 am

φαινεται πως λειτουργει. ισως στο δικο σου να απογορευεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime25th Μάρτιος 2010, 11:28 am

test

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime25th Μάρτιος 2010, 11:29 am

δεν μπορω να καταλαβω... ισως εχει να κανει με το συγκεκριμενο βιντεο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime25th Μάρτιος 2010, 11:49 am

μερικοι youtybres to απαγορευουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime25th Μάρτιος 2010, 3:09 pm

καμιά φορά κολλάει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime29th Μάρτιος 2010, 11:12 am

γιατί υπάρχει ένα lol ( ο τύπος που κουνάει την ταμπέλα με το μαλλί αλά dragonball) εκεί που πρέπει να είναι το url (στον πίνακα με τα buttons για επεξεργασία κειμένου)?

βασικά βλέπω ότι δεν υπάρχει πλέον στα emoticons και είναι άκυρα στο url... Shocked

υγ: τι θα γίνει επιτέλους με αυτό το φόρουμ?? όλο προβλήματα βγάζει, ούτε μεταχειρισμένο να το παίρνατε! θα φύγουμε, θα πάμε αλλού! χαχα (δεν βρίσκω το lol όπως λέω κ παραπάνω για να το βάλω...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime29th Μάρτιος 2010, 11:15 am

εμένα το βγάζει κανονικά...
πάτα κανά f5 γιατί μπορεί να το φόρτωσε λάθος στην αρχή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime29th Μάρτιος 2010, 11:21 am

μπααα... δεν στρώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime29th Μάρτιος 2010, 11:24 am

δλδ για να καταλάβω
πατάς add reply και δεν στο βγάζει στα αριστερά μαζί με τα υπόλοιπα emoticons αλλά στο εικονίδιο με την αλυσίδα με το οποίο κανονικά πρόσθετες κάποιο url??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime29th Μάρτιος 2010, 11:26 am

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 56773822
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime29th Μάρτιος 2010, 11:29 am

ναι κατάλαβα. από οτι φαίνεται δεν στο φορτώνει κανονικά γιατί λείπουν κάτι εικονίτσες. αν το πούν και άλλοι θα το κοιτάξω. λογικά δεν φταίει ο κώδικας του φόρουμ αλλά η σύνδεση και εγώ το παθαίνω καμιά φορά αλλά μετά διορθώνει από μόνο του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime30th Μάρτιος 2010, 10:53 am

Το πρόγραμμα (schedule) όταν μπαίνω με Internet Explorer δεν το εμφανίζει ενώ με Firefox εμφανίζεται κανονικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime30th Μάρτιος 2010, 1:22 pm

Παίζει κάποιο πρόβλημα με τα spoiler;γιατί σε κάτι παλιά topic που μπαίνω είναι ανοιχτά από μόνα τους..δεν ξέρω!


Σπόιλερ:
Αχά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime30th Μάρτιος 2010, 1:35 pm

mechanic1 έγραψε:
Το πρόγραμμα (schedule) όταν μπαίνω με Internet Explorer δεν το εμφανίζει ενώ με Firefox εμφανίζεται κανονικά.
το φόρουμ είναι συμβατό με internet explorer από έκδοση 7 και πάνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime30th Μάρτιος 2010, 1:35 pm

Google Chrome χρησιμοποιώ και μέχρι χθες,νομίζω,προχθές το πολύ(!) λειτουργούσε μια χαρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime30th Μάρτιος 2010, 2:05 pm

Εγώ έχω Internet Explorer 8. Εντάξει, αφού με το Firefox εμφανίζεται, δεν έχω πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime30th Μάρτιος 2010, 6:13 pm

mechanic1 έγραψε:
Εγώ έχω Internet Explorer 8. Εντάξει, αφού με το Firefox εμφανίζεται, δεν έχω πρόβλημα.

αυτό υπήρχε από παλιά ή τώρα εμφανίστηκε?? πολλές φορές τρώνε και οι browser κολλήματα, άλλες φορές μπορεί να φάει κανά κόλλημα ο σέρβερ και άλλοτε η σύνδεση.

εμένα το schedule το εμφανίζει καλά και με τον chrome και με το mozilla.με explorer δεν ξέρω γιατί είμαι σε ubuntu.


τώρα για το spoiler μάλλον φταίει κάτι από τα 3 παραπάνω που είπα. μπορεί να κάνουν και καμία αναβάθμιση στους σερβερ και γι αυτό να συμβαίνει. αν συνεχίσει πείτε μου για να ενημερώσω την εταιρεία. έχουν πολύ καλό support
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime30th Μάρτιος 2010, 6:17 pm

οκ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime30th Μάρτιος 2010, 8:03 pm

astavas έγραψε:
Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 56773822



Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 919982


Που και που το schelude τραβάει κάτι κολλήματα ειδικά με explorer..

Για το spoiler δεν ξέρω τι λέτε αλλά εμένα κανονικά κλειστά είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime1st Απρίλιος 2010, 10:33 am

Τώρα λειτουργεί κανονικά το spoiler και σε μένα!δεν ξέρω αν αλλάξατε κάτι αλλά δουλεύει μια χαρά.


Σπόιλερ:
Τέλεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime2nd Απρίλιος 2010, 9:24 am

astavas έγραψε:
'Μέλη που έχουν τα γένεθλεία τους σήμερα'

νομίζω θέλει μια διορθωσούλα αυτό... είναι 'τα γενέθλιά', έτσι?

Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την astavas στις 2nd Απρίλιος 2010, 9:42 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 I_icon_minitime2nd Απρίλιος 2010, 9:32 am

σε λαθος τοπικ εισαι,συναδελφε..

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 17 664621
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προτάσεις βελτίωσης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 17 από 24Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Που μπορώ να γράψω τις προτάσεις μου για το forum?
» Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...
» Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Πληροφορίες για το forum :: Περί του forum - FAQs-
Μετάβαση σε: