Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime12th Ιούνιος 2010, 5:05 pm

αυτο το τοπικ μετα το περας της εξεταστικης πρεπει να καταστραφει , να μην υπαρχουν αποδειξεις τουλαχιστον οτι κοπηκαμε απο βαρεμαρα...μεταξυ μας αυτααααααααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime12th Ιούνιος 2010, 6:56 pm

πεγώ πιστεύω πως αν διοργανώσουμε κάτι τετοιο στο πολυτεχνείο μετά δε θα βαριόμαστε καθολου Razz.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime12th Ιούνιος 2010, 7:25 pm

ο τυπας πρεπει να ηταν αριστουχος και να του ειχα ποργανωσει παρτι-υποτροφια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime12th Ιούνιος 2010, 7:49 pm

Αν περάσω ρευστά μπορώ να έχω και εγώ ένα αντίστοιχο event? Ε, φανταστικοί admins?!? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime12th Ιούνιος 2010, 9:06 pm

το happening θα ειναι μονο για μηχανολογους αλλα οι κοπελες θα ειναι ολες ευπροσδεκτες εκτος όμως απο μηχανολογους για ευνοητους λόγους....Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime12th Ιούνιος 2010, 9:50 pm

Δεκτοί οι περιορισμοί.Πότε αρχίζουμε?!? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Ιούνιος 2010, 8:51 pm

aaaaaaa
βαριέμαι αφόρητα....
από τισ 14:30 που έχω ξυπνήσει δν έχω κάνει τπτααααααααα
έχω σηκωθεί από το κρεβάτι μόνο για να πάω τουαλέτα κ να παραλάβω το φαγητό...
κ πρέπει να διαβάσω για αύριο-δν έχω διαβάσει τπτ (δν υπάρχει περίπτωση να το κάνω)
να κάνω το εργαστήριο για τα ηλεκτρικά κυκλώματα
κ να φτιάξω βαλίτσες (ρούχα-φανέλες-εσώρουχα-μαγιό-πετσέτα θαλάσσης)
κ να αδειάσω το σπίτι από φαγητά
κ να τα μαζέψω μην ξεχάσω τπτ όπως την πολυτεκνική μου ταυτότητα-δίπλωμα-λεφτά-βιβλία κτλ
πάω επιτέλους να μπω για μπανιο για να ξεκινήσω με κάτι...
δν αντέχω άλλο shoot
νυστάζω είμαι 9μισι ολόκληρες ώρες ξύπνιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Ιούνιος 2010, 9:39 pm

giotis έγραψε:
aaaaaaa
βαριέμαι αφόρητα....
από τισ 14:30 που έχω ξυπνήσει δν έχω κάνει τπτααααααααα
έχω σηκωθεί από το κρεβάτι μόνο για να πάω τουαλέτα κ να παραλάβω το φαγητό...
κ πρέπει να διαβάσω για αύριο-δν έχω διαβάσει τπτ (δν υπάρχει περίπτωση να το κάνω)
να κάνω το εργαστήριο για τα ηλεκτρικά κυκλώματα
κ να φτιάξω βαλίτσες (ρούχα-φανέλες-εσώρουχα-μαγιό-πετσέτα θαλάσσης)
κ να αδειάσω το σπίτι από φαγητά
κ να τα μαζέψω μην ξεχάσω τπτ όπως την πολυτεκνική μου ταυτότητα-δίπλωμα-λεφτά-βιβλία κτλ
πάω επιτέλους να μπω για μπανιο για να ξεκινήσω με κάτι...
δν αντέχω άλλο shoot
νυστάζω είμαι 9μισι ολόκληρες ώρες ξύπνιος

μεταξύ του εργαστηρίου κυκλωμάτων και του φτιαξίματος βαλιτσών υπάρχει ένα χαοτικό κενό που λέγεται εξεταστική...Εσύ απλά θα το παρακάμψεις?!? Η κάτι δεν κατάλαβα καλα? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Ιούνιος 2010, 9:41 pm

xaxa όχι θα τα συνδιάσω.όλα αυτά τώρα πρέπει να γίνουν. θα κάψω φυσική(έτσι κ αλλιώς θα έκαιγα) κ φεύγω αύριο για σπίτι για μία βδομαδα Razz
δίνω τεχνικά κ την κάνω.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Ιούνιος 2010, 9:51 pm

Τσατσάκο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Ιούνιος 2010, 10:02 pm

ρε βγάζω τα καλοκαιρινά μου ρούχα τα φοράω κ τα βλέπω στον καθρέφτη να μου λένε: χαχαχα μ@λ@κ@ μου κοίτα πως είσαι? σαν μωρό που το γέννησε η μάνα του. ήθελες κ αθήνα. τέτοια εποχή είχες ήδη μαυρίσει κ είχες κ την δροσια του ιονίου. τώρα λιώνεις σαν λευκή σοκολάτα στην ζέστη.....
τα φοράω κ είναι σαν να το φοράει άλλος άνθρωπος....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 11:57 am

giotis έγραψε:
xaxa όχι θα τα συνδιάσω.όλα αυτά τώρα πρέπει να γίνουν. θα κάψω φυσική(έτσι κ αλλιώς θα έκαιγα) κ φεύγω αύριο για σπίτι για μία βδομαδα Razz
δίνω τεχνικά κ την κάνω.....

Η πολυτέλεια του να είσαι πρωτοετής..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 3:03 pm

Όταν βάζεις 3 κουταλιές καφέ στο ποτήρι καταλαβαίνεις ότι έχεις πρόβλημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 3:06 pm

γιατι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 3:29 pm

ναι έλα ντε, γιατί? εγώ τόσο βάζω και μάλιστα 2 φορές την μέρα και είμαι μια χαρά!!! ή τουλάχιστον έτσι νομίζω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 3:40 pm

γιατί καταλαβαίνεις ότι δε μπορείς να μείνεις με τίποτα ξύπνιος λόγω συνδυασμού ζέστης+διαβάσματος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 4:58 pm

εν τω μεταξύ,αυτή τη στιγμή παίζουν ολυμπιακός και πανιώνιος στον 1ο τελικά της Α1 πόλο

το ματς το'χει η nova

και αναρωτιέμαι γιατί η ερτ που πληρώνει τόσα λεφτά για τα τηλεοπτικά του 5ου στο πρωτάθλημα ολυμπιακού,δεν έδωσε ένα αστείο ποσό για τα τηλεοπτικά του πόλο

edit:για την ιστορία,κέρδισε ο ολυμπιακός με 8-6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 5:59 pm

ecatodarcus έγραψε:
ναι έλα ντε, γιατί? εγώ τόσο βάζω και μάλιστα 2 φορές την μέρα και είμαι μια χαρά!!! ή τουλάχιστον έτσι νομίζω...

Εγώ δεν έχω φτάσει στο στάδιο των παραισθήσεων ακόμα... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 10:24 pm

ecatodarcus έγραψε:
ναι έλα ντε, γιατί? εγώ τόσο βάζω και μάλιστα 2 φορές την μέρα και είμαι μια χαρά!!! ή τουλάχιστον έτσι νομίζω...

Δεν πρέπει να έχεις νευρικό σύστημα xD.Έγω άμα το κάνω αυτό δε γλυτώνω αυπνία ως τις 7...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 10:29 pm

βασικά παλαιότερα και εγώ έτσι ήμουν... πλέον όμως έχω πιεί τόσους καφέδες που η καφείνη είναι βασικό συστατικό του αίματός μου!χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 10:34 pm

ecatodarcus έγραψε:
βασικά παλαιότερα και εγώ έτσι ήμουν... πλέον όμως έχω πιεί τόσους καφέδες που η καφείνη είναι βασικό συστατικό του αίματός μου!χαχα

Καλά μόνο εμένα δεν μου κάνει τίποτα?
Και 5 καφέδες να πιω μετά μπορώ να πάω χαλαρά για ύπνο! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 10:38 pm

μλκ ή με πείραξε το πολύ pc ή ο χοτντογκ έγινε χουλκ... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 10:42 pm

χαχαχα!! όχι έγινε πρασινούλης έτσι για αλλαγή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 10:49 pm

πρώτης τάξεως χόρτο. Κάνει δουλειά.


Πλάκα έχει!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 3 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 8:35 pm

Ερώτηση: Γιατί το χρώμα του ονόματός μου είναι γκρι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Βαριέμαι να διαβάσω!!!
» Formula 1 2010
» Συνέλευση 09/03/2010
» Βασιλόπιτα 2010!
» Συνέλευση (28/4/2010)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: