Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 8:38 pm

γιατί είσαι στην ομάδα του 2ου έτους... το άλλαξαν τα παιδιά πριν κάτι μέρες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 8:51 pm

και μας έβαλαν γκρι?!? ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΣΟΒΑΡΟΙ?ΧΑΘΗΚΑΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΧΡΩΜΑΤΑ? ΚΑΜΜΙΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΠΙΑ?

απαιτώ να γίνει ψηφοφορία μεταξύ των μελών του δεύτερου έτους για το χρωματάκι. Κάποιος να ανοίξει ένα σχετικό thread όπου θα ψηφίσουμε.Συνοπτικές διαδικασίες.Δεκτό το αίτημα?

(φυσικά πάντα μπορεί να βρεθεί μία μέση λύση κάτω απο το τραπέζι και να συμφωνήσουμε στο πορτοκαλί, με αντάλλαγμα να πάω στην ομάδα που αφαιρεί στο tug ...Τι λες Εκατό ?Twisted Evil ,)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 9:32 pm

ρε εαν γίνει ψηφορορία να γίνει ανάμεσα στους πρωτοετής!!!
εσείς τελειώσατε πλέον. εμείς θα είμαστε τώρα όπου νάναι 2έτος άρα εμείς πρέπει να ψηφίσουμε.
αν κ το πορτοκαλί δν είναι καθόλου άσχημη ιδέα....
προτείνω να ψηφίσουμε οι πρωτοετείς κ ο vallian
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 9:35 pm

Εγώ θα ήθελα ένα μαυράκι του χρόνου..όσο για τώρα,καληνύχτα guys!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 9:40 pm

giotis έγραψε:
ρε εαν γίνει ψηφορορία να γίνει ανάμεσα στους πρωτοετής!!!
εσείς τελειώσατε πλέον. εμείς θα είμαστε τώρα όπου νάναι 2έτος άρα εμείς πρέπει να ψηφίσουμε.

Σωστό!

giotis έγραψε:
αν κ το πορτοκαλί δν είναι καθόλου άσχημη ιδέα....

Εννοείται!

giotis έγραψε:

προτείνω να ψηφίσουμε οι πρωτοετείς κ ο vallian

Επίσης σωστό! Βασικά ρίξε μου πορτοκαλι
Wink

σε ποιό χρωματάκι θα υπάγομαι σαν τριτοετής?Μπλε?
Μέχρι να έρθει η επόμενη χρονιά θα διαλέξω το γκρουπ με το πιο τρέντι χρωματάκι και θα μπω...Ναι...Αποφασίστηκε Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:26 pm

το πιο ωραίο χρωματάκι το έχουν οι κατασκευαστές κ οι παραγωγής Razz
βσκ θα ήθελα κ ένα μοβάκι αλλά έχουμε ήδη αεροναυπηγούς που μωβίζουν κάπως....
βσκ να γίνουν οι παραγωγής ανιοκτό γαλάζιο οι αευροναπηγοί μπλε της θάλασσας κ οι 3ετής μοβ σαν αυτό που υπάρχει στην φωτό που έχω για εικόνα κ οι 2ετής πορτοκαλί
τι λέτε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:29 pm

giotis έγραψε:

βσκ θα ήθελα κ ένα μοβάκι αλλά έχουμε ήδη αεροναυπηγούς που μωβίζουν κάπως....

Δεν γίνεται να είσαι τόσο μέσα στο μυαλό μου cheers

p.s.το μωβάκι θα φορεθεί πολύ φέτος Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:34 pm

είναι πολύ ωραίο χρώμα αλλά όχι σε όλες τις αποχρώσεις. κ βσκ θα έλεγα ότι είναι φθινοπωρινό χρώμα. καλά έτσι κ αλλιώς το καλοκαίρι με 2-3 μαγιό είμαι όλη την μέρα κ τις σαγιονάρες μου οπότε...

πάντως να βάλουμε το μωβάκι για να είμαστε το πιο in foroum της πόληςRazz .πως λέμε το πιο in club? καμία σχέση αλλά δν πειράζει


Έχει επεξεργασθεί από τον/την giotis στις 17th Ιούνιος 2010, 11:01 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:41 pm

giotis έγραψε:
είναι πολύ ωραίο χρώμα αλλά όχι σε όλες τις αποχρώσεις. κ βσκ θα έλεγα ότι είναι φθηνοπορινό χρώμα.

εσυ το έχεις πάει πολύ μακριάα Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 10:57 pm

βσκ σκεφτόμουν ότι πρέπει να αγοράσω καινούργιο μαγιό. τώρα έχω ένα κοκκινοπορτοκαλό μαγιό κ ένα μπλε με μάυρα λουλούδια πάνω κ σκεφτόμουν πως να είναι το καινούργιο. αυτό είναι το ένα δίλημμα της ημέρας. το μωβ δν ξέρω άμα πάει σε μαγιό. καλά θα δείξει. κάτσε να μαυρίσω πρώτα κ μετά πάω κ αγοράζω. προς το παρόν βολεύομαι με αυτά που έχω ήδη.

το άλλο σοβαρό φιλοσοφικό δίλημμα. 3 ώρες τώρα δν μπορώ να αποφασίσω
να διαβάσω ιια ή ηλεκτρικά?
ιια έχω μόνο αύριο κ μεθαύριο (την κυριακή γυρνάω Αθήνα με παρέα οπότε αποκλείεται να διαβάσω) οπότε το κόβω να μην προλαβαίνω. (εκτός άμα θυσιάσω το μπάνιο αλλά δν λέει..)
ή να διαβάσω ηλεκτρικά που έχω διαβάσει μέχρι κ το 6 +φασιδείκτες +3φασικά. οπότε είμαι ήδη αρκετά μπροστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:18 pm

και εγώ έχψ δίλημμα:

ΜΕΚ1 ή μαθηματικά ΙΙα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:20 pm

giotis έγραψε:
βσκ σκεφτόμουν ότι πρέπει να αγοράσω καινούργιο μαγιό. τώρα έχω ένα κοκκινοπορτοκαλό μαγιό κ ένα μπλε με μάυρα λουλούδια πάνω κ σκεφτόμουν πως να είναι το καινούργιο. αυτό είναι το ένα δίλημμα της ημέρας. το μωβ δν ξέρω άμα πάει σε μαγιό. καλά θα δείξει. κάτσε να μαυρίσω πρώτα κ μετά πάω κ αγοράζω. προς το παρόν βολεύομαι με αυτά που έχω ήδη.

το άλλο σοβαρό φιλοσοφικό δίλημμα. 3 ώρες τώρα δν μπορώ να αποφασίσω
να διαβάσω ιια ή ηλεκτρικά?
ιια έχω μόνο αύριο κ μεθαύριο (την κυριακή γυρνάω Αθήνα με παρέα οπότε αποκλείεται να διαβάσω) οπότε το κόβω να μην προλαβαίνω. (εκτός άμα θυσιάσω το μπάνιο αλλά δν λέει..)
ή να διαβάσω ηλεκτρικά που έχω διαβάσει μέχρι κ το 6 +φασιδείκτες +3φασικά. οπότε είμαι ήδη αρκετά μπροστα.

Ναι στο μωβ, και ναι στα κυκλώματα...Πιστεύω ξεκάθαρες περιπτώσεις και τα 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:30 pm

το χρώμα του 2ου έτους σας αρέσει τώρα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:32 pm

πιστεύω ότι θα σε ακούσω. αλλά για το μωβ μου βάζεις δύσκολα θα πρέπει να το ψάξω γτ είναι δύσκολο χρωματάκι. όταν έρθει πάντως η ώρα θα σε θυμηθω

@100
θα έλεγα ότι τα 3 μωβ-μπλε δν ξεχωρίζουν άνετα μεταξύ τους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:34 pm

για πείτε κανά άλλο χρώμα...
το γκρί μπερδεύει με τα άτομα που δεν έχουν μπεί σε κάποια ομάδα γι αυτό ίσως είναι καλό να το αλλάξουμε τι λέτε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:37 pm

Vallian έγραψε:
και μας έβαλαν γκρι?!? ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΣΟΒΑΡΟΙ?ΧΑΘΗΚΑΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΧΡΩΜΑΤΑ? ΚΑΜΜΙΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΠΙΑ?

απαιτώ να γίνει ψηφοφορία μεταξύ των μελών του δεύτερου έτους για το χρωματάκι. Κάποιος να ανοίξει ένα σχετικό thread όπου θα ψηφίσουμε.Συνοπτικές διαδικασίες.Δεκτό το αίτημα?

(φυσικά πάντα μπορεί να βρεθεί μία μέση λύση κάτω απο το τραπέζι και να συμφωνήσουμε στο πορτοκαλί, με αντάλλαγμα να πάω στην ομάδα που αφαιρεί στο tug ...Τι λες Εκατό ?Twisted Evil ,)

Από αυτό,κράτα ότι σοβαρό περιλαμβάνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:41 pm

βασικά άμα διαβάσεις την άποψή μας την είπαμε. αν όχι ψηφοφορία όπως γράψαμε από κάτω το πορτοκαλί είναι πολύ ωραίο χρώμα.
πάντως μια ψηφοφορία που θα διαλέγαμε 8 χρώματα για όλες τις ομάδες δν θα ήταν κακή ιδέα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:45 pm

giotis έγραψε:
βασικά άμα διαβάσεις την άποψή μας την είπαμε. αν όχι ψηφοφορία όπως γράψαμε από κάτω το πορτοκαλί είναι πολύ ωραίο χρώμα.
πάντως μια ψηφοφορία που θα διαλέγαμε 8 χρώματα για όλες τις ομάδες δν θα ήταν κακή ιδέα


Υπάρχει κι αυτή η προοπτική,απλά θα γινόταν χαμός με τα χρώματα...όλοι θα ήθελαν το πορτοκαλί...Οπότε το καβατζώνω από τώρα για το 3ο έτος Razz

Πέρα απ την πλάκα, θα μπορούσε απλά να αλλάξει αυτό το γκρι που και άψυχο είναι και σε κάνει να μοιάζεις με ανένταχτους κοινούς θνητούς...Θέλω να νιώθω ότι ανήκω σε μια ομάδα που να την χαρακτηρίζει ένα δυναμικό χρώμα, ανάλογο του στάτους της στην φορουμική κοινωνία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:46 pm

ρε οι 2ετής έγιναν πορτοκαλί κ εσύ ακομά γκρι είσαι...είσαι σίγουρος ότι έχεις μπει στους 2ετής?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:51 pm

τελικά 3ετής είσαι από ότι βλέπω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime17th Ιούνιος 2010, 11:54 pm

βασικά έκανα αυτό που σου είπα...μπήκα σε ένα γκρουπ στην τύχη με ωραίο χρωματάκι(πράσινο) μέχρι να αλλάξει των δευτεροετών...Και τώρα βγήκα κ έκανα αίτηση για να γυρίσω εκεί όπου ανήκω...Εκατό περιμένω την έγκριση Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:02 am

ααχχα κοίτα μια ωραία φωτο
http://www.digital-camera.gr/index.php?option=photos&action=view&photo_id=38224
κ διάβασε το σχόλιο κάτω από την φωτό για το πορτοκαλί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:08 am

έχεις αρχίσει και με τρομάζεις! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:12 am

γτ? α καμία σχέση δν είναι το αγαπημένο μου χρώμα. το έβαλα επειδή άμα κατάλαβα καλά είναι το δικό σου αγαπημένο
_______________________________________________
κ επειδή βαριέμαι τώρα να ψάχνω που ταιριάζει

http://www.smartgadget.gr/node/733
εντελώς καμένοοοο-λέει πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010   βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010 - Σελίδα 4 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:14 am

πλάκα σου κάνω ρε άραξε.Και ναι,είναι...ίσως να το κοντράρει το μωβ αλλά βαθιά μέσα μου ξέρω ότι είναι το πορτοκαλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Βαριέμαι να διαβάσω!!!
» Formula 1 2010
» Συνέλευση 09/03/2010
» Βασιλόπιτα 2010!
» Συνέλευση (28/4/2010)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: