Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 4 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 10:06 am

Μου φαίνεται ότι κάποιος δεν έκανε αρκετά banια.... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 36
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 4 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 10:08 am

το topic κλειδώνει
γιατί κάποιοι το παράκαναν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...   ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό... - Σελίδα 4 I_icon_minitime27th Αυγουστός 2010, 12:02 pm

Ferb έγραψε:
φαντάσου τι λεφτά θα παίζονται για να μπορεί να πληρωθεί και ρώσος χάκερ
Τον πλήρωσαν σε είδος.. Wink

Antonioo έγραψε:
λολ αναίρεσες τον eca....σου αξίζει γκιλοτίνα.
Χιχιχιχι,γκιλοτίνα;;

ιστορικός mech-eng έγραψε:
γατ0πard0s έγραψε:
Εγώ όμως που είμαι αναρχικό πνεύμα και πάω κόντρα στον φασιστικό τρόπο που συμπεριφέρεται ο αδμιν ξεκλειδώνω το θέμα,βριστείτε όσο θέλετε παίδες θα έχουμε και περισσότερο κόσμο! (λολ).

Ούτως ή άλλως ξέρουμε όλοι πως έγινε και δεν σηκώνω κουβέντα..εγώ το έκανα! Twisted Evil Twisted Evil


καλα γατε εισαι gtp

σ αρεσει να γινομαστε ρεζιλι ?
γιατι μονο αυτο καταφερνουμε εδω με οσα λεγονται.
Δεν θα σου απαντήσω..
Όσο για το ρεζίλι νομίζω πως δεν έχεις καταλάβει καλά..


Alejandro el mecanico έγραψε:
giotis έγραψε:
κλείδωσε ξανά το τόπικ ασάπ - γάτε έκανες μεγάλη μαλακία που το ξανάνοιξες - βάλε κανόνα ότι οποιοδήποτε ποστ θεωρείτε προσβλητικό θα διαγράφετε χωρίς προειδοποίηση αλλά κ οποιαδήποτε αναφορά στο άλλο φόρουμ κ ότι είναι γραμμένο σε αυτό το τόπικ επίσης διέγραψε το εκτός από την αναφορά στην πρώτη σελίδα. το θέμα το έχετε ξεχέσει.
κ βσκ κατά την γνώμη μου ήρθε η ώρα για το πρώτο ban...
eca κάνε κάτι
...
Δεν εννοείς εμένα..εεε;

ιστορικός mech-eng έγραψε:
ο εκα πιθανον κοιμαται ,γιατι χθες ξενυχτησε για το καλο ολων μας πανω στο πισι προσπαθωντας να κανει κατι που πιθανον δεν ειχε ξανακανει αλλα προσπαθουσε για να ειμαστε εμεις καλυτερα εδω.


προσωπικα θεωρω ντροπη απο τους φιλους του να υποβαθμισζουν με τετοιο τροπο το φορουμ βλεπωντας ποσο προσωπικο χρονο εχει διαθεσει ο βασιλης που στο κατω κατω σε λιγο τελειωνει .


ντροπη μονο αυτο
...


Για να πω όμως και τη δική μου άποψη για το θέμα..εγώ πίστευα ότι το νόημα ενός φόρουμ είναι πιο πολύ για την παρέα και τον χαβαλέ..για καμιά μλκια να περνάει η ώρα και τα σχετικά γι'αυτό και ξεκλείδωσα το θέμα.
Από κει και πέρα άδραξαν πάλι κάποιοι την ευκαιρία να πουν τα δικά τους.
Όσο για το πολυσυζητημένο "hack" αυτοί που το έκανα γνωρίζουν πολύ καλά και ποιος και πως το έκανε και θα πρέπει να ντρέπονται.
Δηλαδή ξεφτίλα πια,πόσο χαμηλά μπορούν να πέσουν ακόμα κάποια άτομα..πόσο!
Δεν μπορώ να λέω άλλο τα ίδια και τα ίδια,βαρέθηκα..και μόλις ξύπνησα και δεν είμαι και πολύ νηφάλιος.

Το θέμα ξανακλειδώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ntuamech hacked?? ε ναι το ζήσαμε και αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: