Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βαριέμαι να διαβάσω!!!

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime5th Φεβρουάριος 2010, 6:39 pm

εχασα 2 σουτ. αρα, υπαρχει περιθωριο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime5th Φεβρουάριος 2010, 6:50 pm

Ρε αλλάξτε τον τίτλο του τόπικ σε κάτι τελείως άσχετο.
Πάνω που λες, τώρα θα διαβάσω, κάτσε να μπω στο φόρουμ να δω τι παίζει με το μάθημα...
βλέπεις αυτό και πάει όλη η διάθεση για διάβασμα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime5th Φεβρουάριος 2010, 6:55 pm

220volt έγραψε:
Ρε αλλάξτε τον τίτλο του τόπικ σε κάτι τελείως άσχετο.
Πάνω που λες, τώρα θα διαβάσω, κάτσε να μπω στο φόρουμ να δω τι παίζει με το μάθημα...
=
220volt έγραψε:
θα επρεπε να διαβασω τωρα, αλλα κάτσε να μπω στο φόρουμ να δω τι παίζει με το μάθημα να περασει λιγο η ωρα χωρις να διαβαζω...
ωπ κατσε να δω εδω! βαριεμαι να διαβασω λεει... εδω θα μπω, να δω που καιγονται οι αλλοι οι τεμπεληδες!
?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime5th Φεβρουάριος 2010, 9:00 pm

titanomegistoterastios έγραψε:
εχασα 2 σουτ. αρα, υπαρχει περιθωριο...


Εν μέσω εξεταστικής απελπίστηκα αλλά υπάρχει πάντα ο astavas που ετοιμάζει ρομποτάκι (φυσικά προγραμματισμένο σε Fortan) )για το συγκεκριμένο μπασκετάκι (real life) οπότε περιμένω την βοήθειά του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime5th Φεβρουάριος 2010, 9:11 pm

Cool βασικά τώρα που μου το θύμησες, κάπου είχαν ποστάρει για μια εργασία που γίνεται κ παίρνεις κ λεφτά... μωρέ λες να κατέβουμε με τπτ τέτοιο? Τα λεφτά τα κρατάω όμως εγώ γιατί τα θέλω για κάτι επείγον! Very Happy

Παράθεση :
(φυσικά προγραμματισμένο σε Fortan)
no comment!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime5th Φεβρουάριος 2010, 9:14 pm

εγω μόνο να περάσω τον τιτανομεγιστοτεράστιο (αλλά λίγο) θέλω...τα λεφτά δικά σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime6th Φεβρουάριος 2010, 2:33 pm

νομιζετε οτι μονο ο ασταβας ξερει fortran εδω μεσα??? Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime7th Φεβρουάριος 2010, 6:15 pm

Πάλι τα έπαιξε το "new posts"..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime7th Φεβρουάριος 2010, 6:26 pm

hotdog έγραψε:
Πάλι τα έπαιξε το "new posts"..!
δώσε του λίγο χρόνο ...το φορτώνει από america
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 3:08 am



Έχει επεξεργασθεί από τον/την aqualung στις 8th Φεβρουάριος 2010, 3:33 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime8th Φεβρουάριος 2010, 10:15 am

Φιλε και γαμώ τα παιχνίδια αυτό με τις γέφυρες, αν και μου θυμίζει την μηχανική και φέρνει κακές αναμνήσεις!! Πάντως πολύ καψιμο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 7:39 pm

έχεις ολοκληρώσει κανένα επίπεδο; το 2ο παίζει να είναι αρκετά παλουκάκι σε σχέση με τα άλλα 2..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 7:41 pm

aqualung έγραψε:
έχεις ολοκληρώσει κανένα επίπεδο; το 2ο παίζει να είναι αρκετά παλουκάκι σε σχέση με τα άλλα 2..

Λίγο το έπαιξα..μόνο την μισή γέφυρα έβγαλα!Η άλλη μισή όλο μου έπεφτε(έστω και οριακά..!)!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 7:47 pm

κι εμένα, στο 2 κατευθείαν μου γκρεμίζεται! ή αλλιώς δε φτάνουν οι ράβδοι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 7:49 pm

aqualung έγραψε:
κι εμένα, στο 2 κατευθείαν μου γκρεμίζεται! ή αλλιώς δε φτάνουν οι ράβδοι..

Βάλε unlimited $$$... βέβαια είναι λίγο τσατσιά αλλά θα πρέπει να καταστραφεί κάποιος για να το βγάλει αλλιώς!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hotdog στις 9th Φεβρουάριος 2010, 7:58 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 7:57 pm

χαχαχα θα το δοκιμάσω (το κάψιμο εννοώ! Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 8:15 pm

Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 37957743

Τώρα μπορείτε να διαβάσετε με την ηρεμία σας... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 8:16 pm

χαχαχα! Η παραποίηση η ίδια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 8:17 pm

hotdog έγραψε:
χαχαχα! Η παραποίηση η ίδια!

Σε παρακαλώ με προσβάλεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 8:20 pm

Μενελάειον έγραψε:
hotdog έγραψε:
χαχαχα! Η παραποίηση η ίδια!

Σε παρακαλώ με προσβάλεις...

Ε συγνώμη τότε!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 8:22 pm

hotdog έγραψε:
Μενελάειον έγραψε:
hotdog έγραψε:
χαχαχα! Η παραποίηση η ίδια!

Σε παρακαλώ με προσβάλεις...

Ε συγνώμη τότε!! Laughing

Παρακαλώ! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 8:30 pm

να πω την αλήθεια και εγώ τη γεφυρα με unlimited χρήμα την εφτιαξα στο 2ο και το 3ο...

Αλλα για την χάρη των τερατακίων!! Δεν λέει τα καιμένα να σκοτώνονται! Ασε που με άπειρο χρήμα φτιάχνεις οτι σχήμα σου γκαβ**σει!
Εντομεταξύ πολύ ύποπτο μου φαίνεται αυτό το μαγικό τρίγωνο που ισορροπεί τη γεφυρα.Θέλω να το ερευνήσω λίγο στην πραγματικότητα, γιατι καλά στη μηχανική , ιστοτατικότητα σταθερό στερεο κτλ...
Πάντως πολύ κάψιμο!! Αν ξέρει κανείς κανένα τετοιο άλλο καψιμέεικο, να το ποστάρει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 8:36 pm

μόλις έκανα το 2ο και το 3ο,το 2ο με 2000 αχρησιμοποίητα,το 3ο με 3700! κάψημο βέβαια είναι στο τσακ να πέσουν,αλλά τα τερατάκια περνάνε όλα...
γιατί σου φαίνεται ύποπτο το τρίγωνο;(τις αρθρώσεις δεν εννοείς; )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 8:38 pm

Ναι!! Δλδ δν καταλαβαίν στην πραγματικότητα πως είναι τόσο σταθερό...Πρέπει να κάνω πειραμα μου φαίνεται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 6 I_icon_minitime9th Φεβρουάριος 2010, 8:45 pm

άμα τα σχήματα που φτιάχνεις είναι στερεά και τα συνδέεις κατάλληλα, γιατί να μην είναι;

αυτή τη στιγμή νιώθω πραγματικά καμμένος

affraid ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βαριέμαι να διαβάσω!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: