Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βαριέμαι να διαβάσω!!!

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 6:22 pm

Κάνει κρύο εδώ στην κορυφή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 6:35 pm

Χαχαχα!! Είμαι ακόμα 7ος και 10ος μαζί... Rob σε λίγο θα κάνουμε παρέα εκεί πάνω!! Θυμίσου το Razz
Είναι τρελό κάψιμο πάντως Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 6:39 pm

Έλα για να συνεχίσει ο ανταγωνισμός...
ήδη ο astavas εγκατέλειψε:Ρ:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 6:42 pm

παιδιά υπάρχει και κάτι άλλο για να καούμε.θέλετε να το πώ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 6:49 pm

Μίλα ρεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 6:57 pm

http://www.mybrute.com/

εύκολο.αυτόματες οι μάχες.μπορείς να την πέσεις και σε συγκεκριμένους αντιπάλους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 7:22 pm

ρε admin που είναι το καλό παράδειγμα που θα έπρεπε να μας δίνεις λόγο του έτους σου αλλά κ κυρίως λόγο της θέσης σου στο forum???.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
(δν μπορούμε κ εδώ να φτιάξουμε groupaki?)


άμα θέλετε flash game για να καείτε- με το bubble trouble έχω φάει κώλυμα για χρόνια τώρα.ειδικά το διπλό είναι όλα τα λεφτά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 7:31 pm

robjanrules έγραψε:
Κάνει κρύο εδώ στην κορυφή!
οντως, χρειαστηκε να βαλω μπουφαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 7:34 pm

giotis έγραψε:
ρε admin που είναι το καλό παράδειγμα που θα έπρεπε να μας δίνεις λόγο του έτους σου αλλά κ κυρίως λόγο της θέσης σου στο forum???.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
(δν μπορούμε κ εδώ να φτιάξουμε groupaki?)


άμα θέλετε flash game για να καείτε- με το bubble trouble έχω φάει κώλυμα για χρόνια τώρα.ειδικά το διπλό είναι όλα τα λεφτά!

χαχα το bubble trouble δεν το ακουμπάω πάλι.με έχει καταστρέψει.
δυστυχώς δεν έχει γκρουπάκι.άμα θέλετε μπορούμε να φτιάξουμε ένα topic που να γράφουμε ποιοί είναι οι χαρακτήρες μας για να κάνουμε challenge μετάξύ μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 7:47 pm

robjanrules έγραψε:
Έλα για να συνεχίσει ο ανταγωνισμός...
ήδη ο astavas εγκατέλειψε:Ρ:Ρ

θα απαντήσω στο γήπεδο...Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 7:53 pm

Με το mybrute είχα καεί το καλοκαίρι. Έχω χαρακτήρα 9 level Very Happy Δε σας συμφέρει Very Happy Be back of Very Happy Mη τα παρατάτε με το μπασκετάκι να ρίξουμε τον rob Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 303552
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 7:57 pm

ρε δν πάμε να παίξουμε κάνα κανονικό basketaki να ξεμουδιάσουμε κιόλας? αντί να λιώνουμε στο pc?

ecatodarcus μέχρι πια πίστα έχεις φτάσει? τώρα που το ξανάπαιξα πριν λίγο καιρό έφτανα με full life στη 15 κ εκεί έχανα συνέχεια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 8:00 pm

δεν θυμάμαι καθόλου.θα σου πώ ψέματα!

βασικά για μπασκετάκι έλεγα μετά την εξεταστική να κάνουμε ένα μικρο τουρνουά στο γήπεδο της σχολής που είναι και τσάμπα. αν είναι θα το οργανώσω μετά την εξεταστική.
καλό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 8:02 pm

καλό? τέλειο!!! ομάδες με άτομα μέσα από το forum η ότι ναναι?

έχω να παίξω πολύ καιρό basket πάντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 8:05 pm

εγώ να δείς πόσο καιρό έχω να παίξω.πάνε 3 χρόνια
δεν ξέρω. ίσως πάει ανάλογα με το πόσοι μαζευόμαστε
δλδ αν είμαστε λίγοι φέρνουμε και παιδιά εκτός σχολής
αν είμαστε πολλοί, δεν φέρνουμε γιατί θα γίνουν πολλές οι ομάδες και θα θέλει χρόνο μέχρι να τελειώσουμε. το βλέπουμε και τότε μην ανησυχείς Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 8:15 pm

chriszax έγραψε:
robjanrules έγραψε:
Κάνει κρύο εδώ στην κορυφή!
οντως, χρειαστηκε να βαλω μπουφαν.

ελπιζω να εχεις μπουφαν και να μην αγοράσεις!!
γρηγορα θα κατεβεις και θα το ξαναβγαλεις!



(Υ.Γ. ωραίος!!!) Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 339679
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 9:09 pm

ecatodarcus έγραψε:
http://www.mybrute.com/

εύκολο.αυτόματες οι μάχες.μπορείς να την πέσεις και σε συγκεκριμένους αντιπάλους

Πλάκα έχει..εμείς δεν κάνουμε τίποτα ε?Μόνο του κάνει την μάχη απ' ότι κατάλαβα.
Επίσης είδα ότι μόνο του αυξάνει τα strength etc, μόνο του διαλέγει abilities..εμείς κάνουμε τίποτα?? Very Happy


Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hotdog στις 20th Ιανουάριος 2010, 9:30 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 9:11 pm

ecatodarcus έγραψε:
εγώ να δείς πόσο καιρό έχω να παίξω.πάνε 3 χρόνια
δεν ξέρω. ίσως πάει ανάλογα με το πόσοι μαζευόμαστε
δλδ αν είμαστε λίγοι φέρνουμε και παιδιά εκτός σχολής
αν είμαστε πολλοί, δεν φέρνουμε γιατί θα γίνουν πολλές οι ομάδες και θα θέλει χρόνο μέχρι να τελειώσουμε. το βλέπουμε και τότε μην ανησυχείς Very Happy

εχω ετοιμη την ομαδα μου..

εγω και 2 παιδια που μοιζουν.. geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime20th Ιανουάριος 2010, 11:44 pm

μέσα για μπασκετάκι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 8:21 am

Μαγκες κι εγω μεσα ειμαι για μπασκετακι...Ειδοποιηστε οποτε ειναι...Θα μαι standby!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 12:12 pm

Κ εγώ μέσα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 6:44 pm

ρε στο mybrute έχει clans. αν πας δεξιά λέει join a clan αλλά πρέπει να είσαι min lvl 10 για να φτιάξεις δικιά σου.
Σπόιλερ:
αν και βασικά δν το κόβω να το παίζω για πολύ καιρό...
προς το παρόν καίγομαι με τα commandos. μόλις τελείωσα το 1 κ παίζω το 2. κ στη συνέχεια τα υπόλοιπα. (πλην του τελευταίου που δν έχει καμία σχέση με τα παλαιότερα).... κ με τον κλασικό ναρκαλιευτή.

παίζει να πάω το σαββατοκύριακο για basketaki οπότε θα έρθω πιο καλά προετοιμασμένος...χεχεχε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 6:57 pm

giotis έγραψε:

προς το παρόν καίγομαι με τα commandos. μόλις τελείωσα το 1 κ παίζω το 2. κ στη συνέχεια τα υπόλοιπα. (πλην του τελευταίου που δν έχει καμία σχέση με τα παλαιότερα).... κ με τον κλασικό ναρκαλιευτή.

commandos??? Shocked πεθαίνω! Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 885167
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 7:13 pm

και φυσικά έχω τερματίσει το desperandos 1 Που είναι αντιγραφή του commandos. και το 2 έχω παίξει αλλά δεν λέει τόσο.είναι θεϊκά games
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαριέμαι να διαβάσω!!!   Βαριέμαι να διαβάσω!!! - Σελίδα 3 I_icon_minitime21st Ιανουάριος 2010, 7:17 pm

Έτσι όπως μας τα λές...

Να δω πότε θα τερματίσεις τη σχολή αγαπητέ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βαριέμαι να διαβάσω!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» βαριέμαι να διαβάσω-εξεταστική ιουνίου 2010

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Κάψιμοοο!-
Μετάβαση σε: