Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Προτάσεις βελτίωσης

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 10:47 pm

ecatodarcus έγραψε:
titanomegistoterastios έγραψε:
η καλυτερα, καντο μαυρο. please?

ναι ρε και μετά σε κάποιες επιλογές σκίν δεν θα φαίνεστε...γκρί ή ρόζ τι απ τα 2??
ρε 100 τι έπαθες? έκανες το πρώτο αμάρτημα κ έβαλες πράσινο. θες κ ροζ τώρα?
εδιτ: βσκ τώρα που το ξανασκέφτομαι μην βάλεις ροζ!!! δν υπάρχει περίπτωση απο Σεπτέμβρη να είμαι ροζ!!! κ του χρόνου που θα είμαι τρίτο έτος να αλλάξεις το πράσινο. εξίσου ντροπιαστικό με το ροζ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την giotis στις 14th Ιούνιος 2010, 10:49 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 10:49 pm

καλο ειναι και το γκρι. απο το ροζουλι... thanks.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 10:49 pm

giotis έγραψε:
ecatodarcus έγραψε:
titanomegistoterastios έγραψε:
η καλυτερα, καντο μαυρο. please?

ναι ρε και μετά σε κάποιες επιλογές σκίν δεν θα φαίνεστε...γκρί ή ρόζ τι απ τα 2??
ρε 100 τι έπαθες? έκανες το πρώτο αμάρτημα κ έβαλες πράσινο. θες κ ροζ τώρα?

???
είσαι ΟΣΦΠ αν κατάλαβα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 10:52 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 10:52 pm

τοσο λαιρο δεν γκρινιαζες ομως... παντως το γκρι δε φευγει... μαλλον το σεπτεβρη τα ξαναλλαζουμε ολα και βαζουμε το πρασινο στους 1ετεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 10:53 pm

επ, τι κουβέντες είναι αυτές? γαύρος θα λες... Razz

ο άλλος κόλλησε, χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 11:01 pm

έπεσε το ίντερνετ.... ελάττωμα της Κεφαλλονιάς να κάνει συχνές μ@λ@κίες. αν κ δν είμαι σε μεγάλη απόσταση από το αργοστόλι. δίπλα στον μακρύ γιαλό είμαι.....
βσκ δν μου αρέσει αυτό το πράσινο. η αλήθεια είναι ότι μου είναι μάλλον λόγο αυτού που λες 100 θα μου έχει μείνει από παλιά.... πάντως είχα συνηθίσει με το μπορντό. δν λέει να αλλάξουμε. αλλά ούτε το γκρι μου αρέσει. μου θυμίζει τα κτήρια στην Αθήνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime14th Ιούνιος 2010, 11:10 pm

Hi γατ0παrd0s,



You receive this automatic email because your account on "Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ" - https://ntuamech.forumgreek.com has been deleted.

You can contact the administrator to know why it has been deleted.



--
ntuamech.forumgreek.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime15th Ιούνιος 2010, 9:04 am

giotis έγραψε:
έπεσε το ίντερνετ.... ελάττωμα της Κεφαλλονιάς να κάνει συχνές μ@λ@κίες. αν κ δν είμαι σε μεγάλη απόσταση από το αργοστόλι. δίπλα στον μακρύ γιαλό είμαι.....
βσκ δν μου αρέσει αυτό το πράσινο. η αλήθεια είναι ότι μου είναι μάλλον λόγο αυτού που λες 100 θα μου έχει μείνει από παλιά.... πάντως είχα συνηθίσει με το μπορντό. δν λέει να αλλάξουμε. αλλά ούτε το γκρι μου αρέσει. μου θυμίζει τα κτήρια στην Αθήνα
Τώρα αλήθεια έδωσες υλικά κι έφυγες;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime15th Ιούνιος 2010, 11:11 am

γατ0πard0s έγραψε:
giotis έγραψε:
έπεσε το ίντερνετ.... ελάττωμα της Κεφαλλονιάς να κάνει συχνές μ@λ@κίες. αν κ δν είμαι σε μεγάλη απόσταση από το αργοστόλι. δίπλα στον μακρύ γιαλό είμαι.....
βσκ δν μου αρέσει αυτό το πράσινο. η αλήθεια είναι ότι μου είναι μάλλον λόγο αυτού που λες 100 θα μου έχει μείνει από παλιά.... πάντως είχα συνηθίσει με το μπορντό. δν λέει να αλλάξουμε. αλλά ούτε το γκρι μου αρέσει. μου θυμίζει τα κτήρια στην Αθήνα
Τώρα αλήθεια έδωσες υλικά κι έφυγες;;

Πρώτο έτος είναι. Έχει αυτή την πολυτέλεια.

Γιατί μου φαίνεται ότι τα μισά topics έχουν καταντήσει trash? Αυτό και καλά είναι "Προτάσεις βελτίωσης"..πάρα πολύ ωραία!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime15th Ιούνιος 2010, 11:12 am

πολλή ζέστη λέμε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime15th Ιούνιος 2010, 11:18 am

rethymniakos asteras έγραψε:
πολλή ζέστη λέμε!!

Κάποιοι είστε τυχεροί που δεν είμαι εγώ mod!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime15th Ιούνιος 2010, 12:14 pm

hotdog έγραψε:
γατ0πard0s έγραψε:
giotis έγραψε:
έπεσε το ίντερνετ.... ελάττωμα της Κεφαλλονιάς να κάνει συχνές μ@λ@κίες. αν κ δν είμαι σε μεγάλη απόσταση από το αργοστόλι. δίπλα στον μακρύ γιαλό είμαι.....
βσκ δν μου αρέσει αυτό το πράσινο. η αλήθεια είναι ότι μου είναι μάλλον λόγο αυτού που λες 100 θα μου έχει μείνει από παλιά.... πάντως είχα συνηθίσει με το μπορντό. δν λέει να αλλάξουμε. αλλά ούτε το γκρι μου αρέσει. μου θυμίζει τα κτήρια στην Αθήνα
Τώρα αλήθεια έδωσες υλικά κι έφυγες;;

Πρώτο έτος είναι. Έχει αυτή την πολυτέλεια.

Γιατί μου φαίνεται ότι τα μισά topics έχουν καταντήσει trash? Αυτό και καλά είναι "Προτάσεις βελτίωσης"..πάρα πολύ ωραία!!

πραγματικά. μόλις γύρισα από την θάλασσα για να φάω μαμίσιο παστίτσιο κ τούρτα κ περιμένω τώρα μια φίλη μου (κ αυτή για να διαβάσει ήρθε κεφαλονιά) να έρθει να κατέβουμε μαζί για μπάνιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime15th Ιούνιος 2010, 1:13 pm

να τα μεταφέρω μια στα trash talk??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime15th Ιούνιος 2010, 2:09 pm

ecatodarcus έγραψε:
να τα μεταφέρω μια στα trash talk??

Το ρωτάς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime15th Ιούνιος 2010, 2:17 pm

Ειρωνεύεσαι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 8:08 pm

σέρνεται και σε κανάν άλλο το φορουμ ή εγώ έχω το πρόβλημα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 8:12 pm

και σε μενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 8:15 pm

me2!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 8:16 pm

σε κανάν άλλο? υποψιάζομαι χακεμα του αστέρα αν είμαστε μόνο εμείς... Very Happy

edit: άκυρο τότε...εκτός αν μπλοφάρετε όλοι μαζί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 8:16 pm

σε μένα καθόλου. όλο το ιντερνετ σέρνετε στο φόρουμ καθόλου.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime16th Ιούνιος 2010, 8:27 pm

ασταβα σε πήραν χαμπάρι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 11:18 am

έφτιαξα κάτι σαν tutorial για το πώς ανεβάζουμε αρχεία. το έκανα να είναι global announcement έτσι ώστε να είναι εύκολα προσβάσιμο ανά πάσα στιγμή. θα φαίνεται πάνω πάνω σε κάθε thread εξαμήνου κτλ...
το βρίσκετε βολικό και κατανοητό? το gif σας αρέσει? βοηθάει στο να καταλάβετε πώς γίνετε το upload με την mediafire?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:18 pm

όχι, όχι και όχι Very Happy

πάλι χρώματα αλλάξατε? ρε θα μας στείλετε στον οφθαλμίατρο τζάμπα... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις βελτίωσης   Προτάσεις βελτίωσης - Σελίδα 22 I_icon_minitime18th Ιούνιος 2010, 12:31 pm

wtf? τι ειναι αυτο ? αλλαξτε το μαεσως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προτάσεις βελτίωσης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 22 από 24Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Που μπορώ να γράψω τις προτάσεις μου για το forum?
» Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...
» Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Πληροφορίες για το forum :: Περί του forum - FAQs-
Μετάβαση σε: