Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime26th Δεκember 2009, 4:31 pm

Slevin έγραψε:
Alejandro el mecanico έγραψε:

σου άρεσε το Hangover ;
εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου

όσο για το what happens in vegas μια χαρά ήταν ...ίσος να ήταν καλύτερη αν δεν σιχαινόμουν τον Kutcher τόσο πολύ

Για τους ρολους που παιζει ειναι καλος..Και να σου πω την αληθεια επαιξε σε μια ταινια μυστηριου μια φορα το The Butterfly Effect και ηταν μια χαρα κ εκει..Οπως και ο Jim Carrey στο Number 23..
ο carey εχει παιξει και στο θεικο truman show
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Δεκember 2009, 9:37 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime27th Δεκember 2009, 3:08 pm

ecatodarcus έγραψε:
νέο Karate Kid
tsaki tsan...nise
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime1st Ιανουάριος 2010, 9:48 pm

Δεν νομίζω να το 'χει αναφέρει κάποιος και δεν είναι καινούργια αλλά την είδα σήμερα και ήταν φοβερή! Οπότε δυναμώστε ηχεία στο τέρμα και κουκουλωθείτε!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime1st Ιανουάριος 2010, 11:07 pm

astavas έγραψε:
Δεν νομίζω να το 'χει αναφέρει κάποιος και δεν είναι καινούργια αλλά την είδα σήμερα και ήταν φοβερή! Οπότε δυναμώστε ηχεία στο τέρμα και κουκουλωθείτε!


Ήθελα να το ανεβάσω και με πρόλαβες.

Είχα σταματήσει να βλέπω ταινίες τέτοιου τύπου εδώ και καιρό (παράτησα την κατάρα στην μέση απτην αηδία).

Αυτή η ταινία ήταν τέλεια ,δεν έκανε απλά τα πάντα για να σε τρομάξει.
Εξελίσεται άψογα και μέκανε να φρικάρω με κάποιες σκηνές.

10/10

edit: Mikaaaaaaaaaaaaaa.......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την liliostasi στις 2nd Ιανουάριος 2010, 1:36 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime2nd Ιανουάριος 2010, 12:36 am

έλα ρε την έχω δει και δε μου άρεσε....τελείωσε άκυρα και ήταν προβλέψιμη. Υπήραχαν 2-3 σκηνές που φρίκαρα και γω αλλα πέρα από αυτό το τέλος τα κατέστρεψε όλα...
Αν κάτι κάνει τρομακτική την ταινία αυτή είναι πως όλα συμβαίνουν σε ένα φυσιολογίκο σπίτι όπως όλων μας και αν μπεις στη θέση της πρωταγωνίστριας θα χεστείς πάνω σου...αφου πήγα να κοιμηθώ και σε κάποια φάση μου πήγε νααα....
Βέβαια μπορεί να φταίει ότι την έιδα με παρέα και κάναμε και κανένα σχόλιο ενδιάμεσα... clown

αυτα...

το ξέρω ότι είναι περισσότερο έκφραση παρά βρισιά , καλό είναι όμως να τα προσέχουμε και αυτά

θεωρώ πως είναι απλά μια άλλη έκφραση του ''λέρωσα το βρακί μου'',''τα έκανα πάνω μου'' κλπ...σίγουρα βρισιά δεν είναι....τέσπα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Antonioo στις 2nd Ιανουάριος 2010, 1:42 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime2nd Ιανουάριος 2010, 1:27 am

Antonioo έγραψε:
έλα ρε την έχω δει και δε μου άρεσε....τελείωσε άκυρα και ήταν προβλέψιμη. Υπήραχαν 2-3 σκηνές που φρίκαρα και γω αλλα πέρα από αυτό το τέλος τα κατέστρεψε όλα...
Αν κάτι κάνει τρομακτική την ταινία αυτή είναι πως όλα συμβαίνουν σε ένα φυσιολογίκο σπίτι όπως όλων μας και αν μπεις στη θέση της πρωταγωνίστριας θα χεστείς πάνω σου...αφου πήγα να κοιμηθώ και σε κάποια φάση μου πήγε νααα....
Βέβαια μπορεί να φταίει ότι την έιδα με παρέα και κάναμε και κανένα σχόλιο ενδιάμεσα... clown

αυτα...

Η αληθεια ειναι οτι σαν ιστορια δεν ελεγε κ πολλα ειναι ομως μια αρκετα καλη ταινια για το ειδος της. Εχουμε να δουμε πολλα χρονια ενα καλο θριλερ [οχι splatter]. Εγω θα εβαζα πανω απο 8/10 για αυτες τις σκηνες που αξιζουν, αν κ εγω το ειδα με παρεα κ το γαμ**με λιγο. Θεωρω οτι αν το δεις μονος σου σπιτι κ πολυ βραδυ, χωρις φωτα πουθενα [ουτε καν στο mouse] γινεται αρκετα τρομαχτικο. Παντως αυτο που απεδειξε η ταινια ειναι πως με 3 ηθοποιους κ 1 καμερα γινονται ωραια πραγματα [βλ. Rec ή The Blair Witch Project] .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime2nd Ιανουάριος 2010, 12:41 pm

Nαι ρε συ, και όπως γυρίστηκε κτλ σε έβαζε μέσα στο έργο, ένιωθες ότι ήσουν εκεί. Αν το είδες και με καλό ήχο δυνατά, οι λεπτομέρειες ήταν πολύ χ3$μ3ντέν (λες να φάω και γω mod? Very Happy)
Παράθεση :
Παντως αυτο που απεδειξε η ταινια ειναι πως με 3 ηθοποιους κ 1 καμερα γινονται ωραια πραγματα [βλ. Rec ή The Blair Witch Project]
+1

Σπόιλερ:

ecato, μήπως υπάρχει κανα feature με spoiler button? ξέρεις, αυτό που σου εμφανίζει αντί για το κείμενο ένα tab με μια επικεφαλίδα και πρέπει να το πατήσεις για να σου ανοίξει το κείμενο που θες να μείνει αρχικά κρυφό. Αν δεν κατάλαβες τι λέω πες να σ στείλω λινκ.

εσύ το ζήτησες


Έχει επεξεργασθεί από τον/την astavas στις 2nd Ιανουάριος 2010, 3:17 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime2nd Ιανουάριος 2010, 3:15 pm

νομίζω οτι λές αυτό
γράφεις
Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ecatodarcus στις 2nd Ιανουάριος 2010, 3:17 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime2nd Ιανουάριος 2010, 3:16 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Ιανουάριος 2010, 11:28 am

The Clash of Titans trailer#2

ελπίζω η ταινία να μην είναι μάπα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Ιανουάριος 2010, 11:53 am

Μερικές από τις αναμενόμενες ταινίες για φέτος εδώ

Ενδιαφέρον το συγκεκριμένο blog...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Ιανουάριος 2010, 4:17 pm

ecatodarcus έγραψε:
The Clash of Titans trailer#2

ελπίζω η ταινία να μην είναι μάπα...

ενδιαφέρον φαίνεται ...για περιπέτεια πάντα... πραγματικά και εγώ ελπίζω να μην είναι μάπα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Ιανουάριος 2010, 4:19 pm

είδε κανείς το "νηsos"?
αξίζει να δώσω 8Ε για σινεμά ή να το δώ σε dvd σε κανά 2μηνο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Ιανουάριος 2010, 5:03 pm

O bro που το είδε λέει έχει πολύ πλάκα.
Φαντάζομαι με παρέα θα αξίζει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Ιανουάριος 2010, 7:27 pm

ecatodarcus έγραψε:
είδε κανείς το "νηsos"?
αξίζει να δώσω 8Ε για σινεμά ή να το δώ σε dvd σε κανά 2μηνο?

Εγω το ειδα στην πρεμιερα [για αλλο πηγαινα ομως..]
Αρκετο γελιο ειχε..Παιζει ολο το ελληνικο καστ!!

Δες το!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime9th Ιανουάριος 2010, 7:30 pm

Εγώ δε το έχω δεί αλλά άκουσα ότι είναι κλασική ελληνική μαλακία

έλα ... σοβαρά τώρα απ' όλο το φόρουμ εδώ βρήκες να βρίσεις ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime12th Ιανουάριος 2010, 9:17 pm

Το antichrist μην το δειτε ποτε.... Πραγματικα! Απο τις χειροτερες ταινιες που εχω δει ποτε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 6:14 am

nasoulini έγραψε:
Το antichrist μην το δειτε ποτε.... Πραγματικα! Απο τις χειροτερες ταινιες που εχω δει ποτε..

Mάλλον δεν την κατάλαβες.

θεική ταινία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 5:47 pm

Παράθεση :
nasoulini έγραψε:
Το antichrist μην το δειτε ποτε.... Πραγματικα! Απο τις χειροτερες ταινιες που εχω δει ποτε..


Mάλλον δεν την κατάλαβες.

θεική ταινία

τελικά τι ταινία είναι???θεική ή antiθεική....με μπερδέψατε.... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 5:53 pm

Τίποτα από τα δύο, έχει κατάθλιψη ο Lars von Trier και τη πληρώνουν οι θεατές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 7:02 pm

tsadreas έγραψε:
Τίποτα από τα δύο, έχει κατάθλιψη ο Lars von Trier και τη πληρώνουν οι θεατές...

Lars Von Trier=Dogvile

Όντως είχε κατάθλιψη όταν την γύρισε αλλά την είχε συλάβει πιο πριν.

Αυτή τη ταινία ίσως να μην αντέχουν να την δουν κάποιοι γιατί έχει γυμνό σε διαφορετική αισθητική απότι έχουν οι holywood ταινίες και ίσως να μην ικανοποιεί και κάποιες άλλες ομάδες ανθρώπων.

Λοιπον, δεν έχει καμία σχέση με άνοδο αντιχρήστου ούτε μιλά για επικές μάχες καλού κακού και τέτοια πράγματα.Ακόμα αν είσαι καλός χριστιανός (αχ τι άλλο θα πω πια) δεν κινδυνεύεις, ούτε κάνεις αμαρτιούλα αν την δεις.

Ασχολείται με πράγματα όπως το σατανικό κομμάτι της γυναικίας φύσης, την απώλια κοντινών προσώπων, την ψυχοθεραπεία, τον σατανά στην φύση, και όλα αυτά σε μια τέλεια σκηνοθεσία με απίστευτη ερμηνία της Charlotte Gainsbourg.

Υ.Γ. όποιος έχει τα συκώτια ας το δει, αλλιώς παρακαλώ μην το λέτε μαλακία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 7:15 pm

liliostasi έγραψε:
Ακόμα αν είσαι καλός χριστιανός (αχ τι άλλο θα πω πια) δεν κινδυνεύεις, ούτε κάνεις αμαρτιούλα αν την δεις.
lol!
Παράθεση :

Ασχολείται με πράγματα όπως το σατανικό κομμάτι της γυναικίας φύσης, την απώλια κοντινών προσώπων, την ψυχοθεραπεία, τον σατανά στην φύση, και όλα αυτά σε μια τέλεια σκηνοθεσία με απίστευτη ερμηνία της Charlotte Gainsbourg.

μετά από τέτοια παρουσίαση, θα ψάξω να τη βρω σίγουρα! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 8:24 pm

liliostasi έγραψε:
αντιχρήστου

Αντιχρίστου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών   Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών - Σελίδα 3 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 8:24 pm

liliostasi έγραψε:
Λοιπον, δεν έχει καμία σχέση με άνοδο αντιχρήστου ούτε μιλά για επικές μάχες καλού κακού και τέτοια πράγματα.

Ε άμα δεν γίνει λίγο της που-μπιπ-νας με μάχες, εξορκισμούς κτλ δεν λέει!!!!


liliostasi έγραψε:
Ακόμα αν είσαι καλός χριστιανός (αχ τι άλλο θα πω πια) δεν κινδυνεύεις, ούτε κάνεις αμαρτιούλα αν την δεις.

χαχαχαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Νέες Ταινίες-Κριτική Ταινιών-Προτάσεις Ταινιών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Προτάσεις βελτίωσης
» Που μπορώ να γράψω τις προτάσεις μου για το forum?
» Προορισμοί για Διακοπές 2010!!!Προτάσεις...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά :: Ταινίες - TV - Μουσική-
Μετάβαση σε: