Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 this is Athens

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 2:59 pm

έχει έρθει ο μάλαμας στο χωριό μου κοντα??? αναδουλειές θα είχε!!!!χαχα

εσύ alpie??από εκεί κοντά είσαι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 3:06 pm

Έχει παίξει Ελάτεια Σεπτέμβριο 2008 με Χαΐνηδες μαζί.. εγώ είμαι κανα 20λεπτάκι μακριά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 5:59 pm

οξυμωρο να κραζουν την αθηνα,οσοι μενουν στην αθηνα..

και τα επαρχιακα μερη (και ο απολλωνας απ'οπου ειναι ο jerry.) εχουν προβληματα..

ειδικα το χειμωνα..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 6:55 pm

το θεμα ειναι οτι οι περισσοτεροι μενουν λογω δουλειας υποχρεωσεων εδω.
παντου υπαρχουν προβληματα ,αλλα σε καποια μερη υπαρχει και ομορφια ηρεμια που λειτουργει ως αντισταθμισμα.


αν ρωτησεις αυτους που μενουν στα χωρια με πολλα προβληματα που αντιμετωπιζουν σε πραγματα που οσοι ζουν στην πολη θεωρουν δεδομενα,θα σου πουν οτι δεν θελουν να φυγουν ,πιστευω το αντιθετο συμβαινει με τους αθηναιους και την πολη τους,προσωπικες αποψεις ειναι παντα ,το δεχομαι ,αλλα ειλικρινα δεν μου ταιριαζει αυτος οτροπος ζωης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 7:08 pm

στα προαστια ειμαστε καλυτερα..

οι επαρχιακες κοινωνιες ειναι και κλειστες κοινωνιες..

εχω φιλη στη βονιτσα,που μου'χει πει ''ελα το καλοκαιρι να παμε διακοπες στη λευκαδα''
''γτ λευκαδα?''
''γτ στη βονιτσα σχολιαζουν πολυ''

επισης,συνδυαζει βουνο με θαλασσα,καυσαεριο και αλση,ησυχια και φασαρια..

εχει τα παντα ολα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 7:25 pm

δν ξέρω τι λέτε αλλά το καλύτερο το κάνουν 2 φίλοι μου (κ πολλοί άλλοι εκτός αυτών των 2). ο ένας μένει Γλυφάδα κ ο άλλος Βούλα. Το Πάσχα κ το καλοκαίρι εδώ κ κάτι χρόνια τα περνάμε μαζί Κεφαλλονιά (έχουν δικό τους σπίτι πολύ κοντά σε μένα) κ τα Χριστούγεννα τους ερχόμουν εγώ Αθήνα(έμενα στην Γιαγιά μου που μένει Άνω Γλυφάδα κατά σατανική σύμπτωση πάλι κοντά Razz (τώρα πλέον δν χρειάζεται Razz).

βέβαια έχω μια θεία που τους σπάει. Περνάει το καλοκαίρι της στην Κεφαλονιά κ όταν αρχίζει να μπαίνει ο χειμώνας φεύγει για Σίδνεϊ να περάσει εκεί ξανά καλοκαίρι. κ μετά πάλι Ελλάδα για καλοκαίρι. την ζηλεύω όλο τον χρόνο καλοκαίρι. αυτά είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 7:26 pm

δε δουλευει η θεια σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 8:39 pm

Καλά ολόκληρη η Αττική αλλάζει το πράγμα.Τα προάστια είναι όντως πολύ καλύτερα αρκεί να μην είναι τα Βόρεια όπου μένω οπού η ψευτομαγκιά πια ξεχυλίζει από τα αυτιά ολονών.Δεν είναι για ανθρώπους πολιτισμένους αλλά για καραγκιόζηδες.Και από κει και πέρα προτιμήσεις Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 9:00 pm

λεγοντας ΒΠ,ανοιγεις τεραστιο ζητημα..

νεοπλουτοι ειναι οι περισσοτεροι..

εξου και τα καραγκιοζιλικια..

προσωπικα,ειμαι στα ορια ΒΠ-ΔΠ οποτε τα'χω δει και τα 2..

περισσοτερο,ΔΠ βεβαια..

παντως,ακομα κι αυτη η gtp ''διαμαχη'' ΔΠ-ΒΠ καταδεικνυει τη μεγαλη ποικιλια ανθρωπων που ζουν στην αθηνα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime2nd Ιούλιος 2010, 10:33 pm

jerry έγραψε:
δε δουλευει η θεια σου?
είναι γύρω στα 70+. όσα χρόνια την θυμάμαι αυτό κάνει. οπότε θα έχει σύνταξη τώρα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 1:06 am

jerry έγραψε:
λεγοντας ΒΠ,ανοιγεις τεραστιο ζητημα..

νεοπλουτοι ειναι οι περισσοτεροι..

εξου και τα καραγκιοζιλικια..

προσωπικα,ειμαι στα ορια ΒΠ-ΔΠ οποτε τα'χω δει και τα 2..

περισσοτερο,ΔΠ βεβαια..

παντως,ακομα κι αυτη η gtp ''διαμαχη'' ΔΠ-ΒΠ καταδεικνυει τη μεγαλη ποικιλια ανθρωπων που ζουν στην αθηνα..

This is Athens όπως λέει και ο τίτλος.Όλα τα κάλα και τα σκ@τ@ μαζί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 10:13 am

επιμενω ολη η αθηνα ειναι σκατα........ lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime3rd Ιούλιος 2010, 11:01 am

ρέθυμνο ρε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime5th Ιούλιος 2010, 8:02 am

ιστορικός mech-eng έγραψε:
επιμενω ολη η αθηνα ειναι σκατα........ lol!

Μη γίνεσε κακός Suspect Razz Razz Razz Κερνάω καφεδάκι να δεις τουλάχιστον οτί όμορφες πολείς υπάρχουν αλλά ο κόσμος άλλο θέμα Razz Εσύ κερνάς Νάξο? Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime5th Ιούλιος 2010, 9:08 am

ti 8a ginei telika ti pempti 8/7 me to sxedio 2 ? alazei ka8olou t programa??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime5th Ιούλιος 2010, 9:16 am

δεν εχει υπαρξει ακομα επισημη ενημερωση..

εισαι offtopic ομως..

https://ntuamech.forumgreek.com/forum-f92/topic-t420-330.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime5th Ιούλιος 2010, 7:06 pm

γαμω την αθηνα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime5th Ιούλιος 2010, 7:38 pm

χαχα, κόλλησες με την Αθήνα ε?

Το αστείο θα είναι που σε λίγο καιρό θα αρχίσει να σου αρέσει... εκτός πια αν είσαι τόσο αντιδραστικός ! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime5th Ιούλιος 2010, 8:00 pm

οχι φιλε ,δεν μ αρεσει και δεν θα μου αρεσει ποτε .-


το μονο που αρεσει εδω ειναι οτι εχει περισσοτερο κοσμο και το εμπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime6th Ιούλιος 2010, 8:55 am

και πολλοι gay ρε φιλε...
θα σπουδάσουμε και θα φυγουμε, και θα έχουμε πάρει μονο τα θετικά της αθήνας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime6th Ιούλιος 2010, 12:34 pm

σε καθε κατασταση,υπαρχουν θετικα κι αρνητικα..

παντα και παντου..

κρατηστε τα πρωτα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime6th Ιούλιος 2010, 6:23 pm

ομως ρε φιλε οταν υπερτερουν τα ανητικα?
γιατι να κατσω σε μια πολη που 150/365 εχει ποσοστα αιωρουνων σωματιδιων τριπλασια απο το οριο?
γιατι να κατσω σε μια πολη βρωμικη και τοσο σκατα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime6th Ιούλιος 2010, 6:24 pm

εδω υπαρχουν τα καλυτερα παιδια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime6th Ιούλιος 2010, 6:26 pm

ποια ειναι?
εγω αυριο φευγω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 2 I_icon_minitime6th Ιούλιος 2010, 6:28 pm

δε γινεται να ρωτας εμενα ποια ειναι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
this is Athens
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το ATHENS MOTORSHOW LIVE! 2010 έρχεται

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά-
Μετάβαση σε: