Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 this is Athens

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 3 I_icon_minitime7th Ιούλιος 2010, 12:31 pm

Αδικία μας λες κακά παιδιά!!Τι να κάνουμε για να σε μεταπίσουμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 3 I_icon_minitime7th Ιούλιος 2010, 6:11 pm

μα καλά πόσο μ@λ@κες μπορεί να είναι κάποιοι. σήμερα πήγα με κάτι φίλους για μπάνιο στα λιμανάκια κ μετά Βάρκιζα.
το θέμα είναι ότι πήγαμε στο πρώτο λιμανάκι που είχε μία καντίνα κ κάνανε κάτι καταδύσεις. τέσπα. η θάλασσα ήταν υπέροχη. η καλύτερη που έχω πάει στην Αθήνα. πολύ καθαρή. βουτήξαμε κτλ κ κολυμπήσαμε. λίγο πιο κάτω νιώθω κάτι στο χέρι μου κ ήταν μια σακούλα πλαστική. μετά από λίγο βρήκαμε ένα πλαστικό ποτήρι καφέ. μετά κάτι άλλο. δλδ ψιλοβλακείες που είχαν ρίξει από την καντίνα. δλδ πόσο μ@λ@κ@$ πρέπει να είσαι για να κάθεσαι στην καντίνα να απολαμβάνεις μία τόσο ωραία θάλασσα κ να πετάς σαν π0ύστ$ς τα σκουπίδια σου μέσα στην θάλασσα. κ μάλιστα σκουπίδια που ούτε καν θα μπεις στο κόπο εσύ να τα μαζέψεις. όταν σηκωθείς να φύγεις θα τα μαζέψει η σερβιτόρα. δλδ πόσο γκευ πρέπει να είναι αυτοί οι άνθρωποι???? κ μετά όταν θα βρομίσει κ η συγκεκριμένη παραλία θα κλαίγονται ότι δν έχει καθαρές παραλίες η Αθήνα!!! ιεροσυλία.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 3 I_icon_minitime7th Ιούλιος 2010, 6:24 pm

+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 7:52 am

giotis έγραψε:
μα καλά πόσο μ@λ@κες μπορεί να είναι κάποιοι. σήμερα πήγα με κάτι φίλους για μπάνιο στα λιμανάκια κ μετά Βάρκιζα.
το θέμα είναι ότι πήγαμε στο πρώτο λιμανάκι που είχε μία καντίνα κ κάνανε κάτι καταδύσεις. τέσπα. η θάλασσα ήταν υπέροχη. η καλύτερη που έχω πάει στην Αθήνα. πολύ καθαρή. βουτήξαμε κτλ κ κολυμπήσαμε. λίγο πιο κάτω νιώθω κάτι στο χέρι μου κ ήταν μια σακούλα πλαστική. μετά από λίγο βρήκαμε ένα πλαστικό ποτήρι καφέ. μετά κάτι άλλο. δλδ ψιλοβλακείες που είχαν ρίξει από την καντίνα. δλδ πόσο μ@λ@κ@$ πρέπει να είσαι για να κάθεσαι στην καντίνα να απολαμβάνεις μία τόσο ωραία θάλασσα κ να πετάς σαν π0ύστ$ς τα σκουπίδια σου μέσα στην θάλασσα. κ μάλιστα σκουπίδια που ούτε καν θα μπεις στο κόπο εσύ να τα μαζέψεις. όταν σηκωθείς να φύγεις θα τα μαζέψει η σερβιτόρα. δλδ πόσο γκευ πρέπει να είναι αυτοί οι άνθρωποι???? κ μετά όταν θα βρομίσει κ η συγκεκριμένη παραλία θα κλαίγονται ότι δν έχει καθαρές παραλίες η Αθήνα!!! ιεροσυλία.....

ασε φιλε δεν παμε καλα , ολοι ειναι για την παρτυ τους χωρις ηθικους προβηματισμους.
Οσο για τις παραλιες πιστευω πως εχουμε αυτο που μας αξιζει... τετοια ζωα που ειμαστε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




this is Athens - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: this is Athens   this is Athens - Σελίδα 3 I_icon_minitime8th Ιούλιος 2010, 11:25 am

μιας και ειπατε για βαρκιζα..

εχω μια γνωστη που κανει aqua aeribic εκει..

καθε φορα που παει,τα μαλλια της φουντωνουν απιστευτα..

παιδι της ζουγκλας.. lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
this is Athens
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Το ATHENS MOTORSHOW LIVE! 2010 έρχεται

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Συζητήσεις :: Γενικά-
Μετάβαση σε: