Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 H πτώση του polytexneio.gr

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 9:46 am

Και όλα αυτά για το ποστ που είχα γράψει στο οποίο τόνισα ότι νοιάζομαι περισσότερο για τα tips/sos που υπήρχαν σε κάθε χρονιά μαθημάτων παρά για τις εργασίες..Και περισσότερο από τα 2 προηγούμενα μου άρεσε το polytexneio.gr γιατί ενώ δεν πάταγα σχολή, δεν έμπαινα ούτε σε ένα μάθημα και πάλι μπορούσα να ενημερωθώ..ήξερα πότε δίνονται τα βιβλία, ήξερα πότε δίναμε την εργασία τάδε, τι είπε ο καθηγητής κτλ..Και μου την έσπασε ότι έκλεισε έτσι σε μια περιόδο που έχουμε να παραδώσουμε εργασίες αλλά δεν μας έχουν πει πότε!!!Αυτό με πείραξε και όχι η μπουρδελοεργασία του καθενός.

Αν το θες έτσι ναι "μου λείπει η φάση".

Δικαίωμα του να το κλείσει. Όμως το να το ρίξει σε μια νύχτα χωρίς να πει τουλάχιστον "παιδιά βαρέθηκα", "έχω ξενερώσει" κτλ είναι λίγο ανεύθυνο όταν ξέρει ότι πολλοί είναι αυτοί που στηρίζονται σε αυτό.Αν το έλεγε τουλάχιστον θα το ξέραμε και δεν θα αναρωτιόμασταν.

Κατά τα άλλα ένα φόρουμ για να λειτουργήσει τους χρειάζεται όλους. Ναι καλώς ή κακώς υπάρχουν περισσότεροι leechers αλλά αυτό δεν συμβαίνει μόνο στο polytexneio.gr . Έτσι γίνεται παντού. Μου φαίνεται ότι είμαστε λίγο υποκριτές και δεν θέλουμε να το παραδεχτούμε. Τέλος πάντων δεν θέλω να το συνεχίσω και εκτός των άλλων πρέπει να ανεβώ σχολή τώρα να παραδώσω εργασία..


Υ.Γ Ο Eny είπε ότι θα το σηκώσει πάλι μόλις γυρίσει αθήνα..να δούμε ποιο θα μείνει up στο τέλος..

"Sorry paides pou den apantouse kaneis. Hmoun Tripolh kai twra eimai Samo. O Cybermage den exw idea pou brisketai kai ti kanei, ki egw sthn idia kathgoria me sas eimai, apla xwris prosvash sto internet.. Molis ksanagyrisw a8hna 8a ksanasth8ei oloklhro to community. To palio yliko, 8emata ergasies klp, yparxei a8ikto mhn... agxwneste. Opoios goustarei na boh8hsei poly eyxaristws na prosferei th boh8eia tou. ~eNy "
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 11:43 am

Διαβάστε πίσω από τις λέξεις και τις πράξεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 5:51 pm

Παράθεση :
"Sorry paides pou den apantouse kaneis. Hmoun Tripolh kai twra eimai Samo. O Cybermage den exw idea pou brisketai kai ti kanei, ki egw sthn idia kathgoria me sas eimai, apla xwris prosvash sto internet.. Molis ksanagyrisw a8hna 8a ksanasth8ei oloklhro to community. To palio yliko, 8emata ergasies klp, yparxei a8ikto mhn... agxwneste. Opoios goustarei na boh8hsei poly eyxaristws na prosferei th boh8eia tou. ~eNy "

Ναι και θα κρεμόμαστε εμείς από τα αρχίδια του ΕΝΥ πότε θα μπορεί να έχει Internet και καύλες για να μπούμε στο forum ΤΟΥ να μάθουμε για τη σχολή....ας μη το βάλουμε το παιδί σε κόπο...ας μας δώσει απλά το database με τα ποστ των χρηστών και τα παλιά θέματα που δε του ανήκουν (τις εργασίες του ας τις βάλει όπου θέλει) και να μην νιώθουμε και εμείς τύψεις που το παιδί ''πλήρωνε και κουραζόταν'' τόσο καιρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 6:01 pm

Νταξ ρε παιδιά, ό,τι έγινε έγινε. Αυτό τώρα με το database που λες είναι του ματς, δε νομίζεις? Δε νομίζω ότι έχει και πολύ νόημα να υπάρχουν τέτοιες ανησυχίες, τα θέματα κτλ θα βρεθούν, οι προηγούμενοι από που τα πήραν δηλαδή? Απλά ίσως πάρει λίγο χρόνο κάποιος να τα ξανακάνει μόνος του ή αυτός που τα είχε ανεβάσει παλιά να τα ξανανεβάσει. Δεν χάθηκε και ο κόσμος βρε παιδί μου (πατ - πατ).

Υ.Γ. πες τα ρε iliostasi rabbit
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 6:07 pm

Antonioo έγραψε:

Ναι και θα κρεμόμαστε εμείς από τα αρχίδια του ΕΝΥ πότε θα μπορεί να έχει Internet και καύλες για να μπούμε στο forum ΤΟΥ να μάθουμε για τη σχολή....ας μη το βάλουμε το παιδί σε κόπο...ας μας δώσει απλά το database με τα ποστ των χρηστών και τα παλιά θέματα που δε του ανήκουν (τις εργασίες του ας τις βάλει όπου θέλει) και να μην νιώθουμε και εμείς τύψεις που το παιδί ''πλήρωνε και κουραζόταν'' τόσο καιρο...

Ότι υπήρχε στο site του...του ανήκει!
Οπότε...bad luck... Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 6:09 pm

Btw...το site δεν ήτανε μόνο του Enyaliou...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 6:32 pm

Don Molina έγραψε:
lvdt έγραψε:
το κομπλεξικος το παραβλεπω.το αλλο με την ανωνυμια δεν το πιασα ρε don.τι εννοεις οτι δεν εχω το θαρρος της γνωμης μου? η μηπως η ταυοτητα σου γραφει don molina?μηπως να εγραφα με το ονοματεπωνυμο μου σε φορουμ με ψευδονυμα?αμα θες τεσπα να με γνωρισεις ελα μια μερα στα ησμε 2-3η σειρα θα καθομαι.α και δωστε ολοι λιγο χρονο στο φορουμ.ειναι σε πολυ ικανοποιητικο σταδιο για το χρονο ποου υπαρχει.

Καλώς ή κακώς εμένα στο ΕΜΠ περισσότεροι με ξέρουν και με φωνάζουν Don παρά με το κανονικό μου όνομα. Very Happy
μουαχαχααχαχαχααχαχαχαχαχαχχααχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 6:56 pm

Καθόλου too much

Eirina,Μέχρι τώρα λέγανε πως το φορουμ είναι μια κοινωνία που μπαίνουν μηχανολόγοι,φίλοι και αδερφές .Πως ο ένας βοηθάει τον άλλο και οι 2 τον π**** μου.Πως?Πως? Πως μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο αν ταυτόχρονα ισχύει αυτό που είπες???
Παράθεση :
Ότι υπήρχε στο site του...του ανήκει!

Μπορεί ο τεχνικά να του ανήκει καθώς αυτός έχει το δίσκο με τα data αλλά ελπίζω πως δεν ισχύει το όποιος έχει το όπλο κάνει ότι θέλει..τουλάχιστον όχι ακόμα στη φάση που είμαστε.....Θεωρώ ηθική υποχρέωση των moderators (αδιαφορώ ποιοι ήταν) να δώσουν στους χρήστες αυτά που οι ίδιοι δημιούργησαν....τουλάχιστον έτσι θα ένιωθα άν ήμουν εγώ admin.

Σε καποια σελίδα σε αυτό το φόρουμ κάποιος έυχεται αυτό το φορουμ να φτάσει αυτό των ηλεκτρολόγων...Το φόρουμ των ηλεκτρολόγων είναι εκέι που είναι γτ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....κανένας φοιτητης δε πληρώνει...ο server,τα data,το domain τα πάντα είναι στο πολυτεχνείο και οι φοιτητές κάνουν το moderiliki...
Αυτό το forum, που έχει έτοιμα template,περιορισμένες δυνατότητες και άλλα πολλά έχει δυνατότητα να εξελιχθεί σε κάτι παρόμοιο των ηλεκτρολόγων ενω το polytexneio.gr ήταν ,κατά τη γνώμη, καταδικασμένο γτ τα μέλη του είχαν ακριβώς αυτή τη λογική του εμείς πληρώνουμε εμείς αποφασίζουμε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Δεκember 2009, 11:48 pm

Συ είπας...
+ πολλές άλλες καταχρήσεις που μπορεί να έγιναν.

Είπα κ πιο πάνω..."πίσω από τα λόγια κ τις πράξεις"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 4:31 pm

αγαπητε don (αφου γουσταρεις να ταυτιστεις με ενα nick),

τα οσα λες δεν πολυστεκουν..

το polytexneio δεν εκλεισε σε περιοδο που ολοι το ειχαν γραψει στον πούτσο τους και κανενας δεν ανέβαζε εργασίες,αλλά ακριβως το αντίθετο..

εκλεισε τη στιγμη που γινοταν οργασμος απο εργασιες..
αν κανω λαθος,διεψευσε με..

οπως το βλεπω εγω,ανεβηκαν ποσες εργασιες για να μπορουμε να ειμαστε μελη μιας κοινοτητας και να αλληλοβοηθουμαστε και ο φιλος σου ο eny,απλα ακυρωσε αυτη την προσπαθεια..

πιστευω πως το db του polytexneio δεν το χρειαζομαστε..
θα φτιαξουμε καινουριο εδω,απλα επειδη γουσταρουμε αυτο το forum..
στο οποιο forum ειμαστε οι ιδιοι οι φοιτητες..

ο eny εκδηλωσε τον ακρατο φασισμο του για τον οποιο μας ειχε πρηξει και τα @@..
για μενα,τη db του ας τη βαλει στον καδο ανακυκλωσης του..

ο ecatodarcus να'ναι καλα..(που μεταξυ μας ειναι και γαμω τα παιδια και δεν πιστευω πως θα μας κρεμασει)..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 5:30 pm

jeronimo έγραψε:
ο ecatodarcus να'ναι καλα..(που μεταξυ μας ειναι και γαμω τα παιδια και δεν πιστευω πως θα μας κρεμασει)..


Δε διαφωνώ με τα όσα λες παραπάνω, αλλά όπως και να το κάνεις, αυτή η πρόταση μου γαργαλάει το μυαλό
Laughing Laughing
Γλυψ γλυψ Very Happy (Πλάκα κάνω ε, μην παρεξηγηθώ!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 8:31 pm

Ερχομαι λοιπον και εγω ως ακυρος, να εκφερω την γνωμη μου , γιατι εκλεισε το polytexneio.gr ...μαλλον γιατι δεν ειχε απηχηση.
Αυτη ειναι η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.
Και δεν ειχε απηχηση επειδη δεν σε εκανε να νιωσεις ανετα ωστε να εκφερεις και εσυ την γνωμη σου πανω σε οποιοδηποτε θεμα.Δεν σου εδινε τον ενθουσιαμο να νιωσεις οτι συμμετεχεις και εσυ σε μια ωραια παρεα...Γιατι η παρεα ΔΕΝ ηταν ωραια.Ηταν απαισια.
Ξεκινησε πολυ καλα το πραγμα...συμμετειχαν στις συζητησεις πολλα αξιολογα παιδια.Με γνωμη ...με παθος και με χιουμορ.Σιγα σιγα ομως αυτα τα παιδια αρχισαν να υποσκελιζονται απο κατι ...ΑΠΟΛΥΤΟΥΣ...με μεγαλο ΕΓΩ(που αμα γουσταραν σου εσβηναν και το ποστ σε ακυρα θεματα επειδη απλως δεν τους αρεσε!!!-οχι επειδη προσεβαλλες καποιον ή εβριζες!!!!).
Απο που και ως που να παω να εκθεσω την δικη μου αποψη σε ενα site στο οποιο απλως δεν με ενδιαφερει καν ο αντιλογος-η αλλη αποψη.
Οχι πως δεν γραφανε αξιολογα ατομα και ακριβως πριν κλεισει.Απεναντιας.
Τουλαχιστον πολλα παιδια απο το ετος μου(τωρα ειμαι στο 5ο) που αρχικα ειχαν δει με ενθουσιαμο το site...σταματησαν να γραφουν ακριβως για αυτον τον λογο.
Ταπεινη μου γνωμη.
Δεν ηθελα να γινω κακος σε αυτο το 1ο μου post.Και γα αυτο ζηταω συγγνωμη.
Ευχομαι καλη αρχη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 9:12 pm

Θα γραψω πρωτη και τελευταια φορα στο forum καθοτι πλεον δεν ασχολουμαι:

η καταληξη του polytexneio.gr ηταν απολυτως φυσιολογικη σε οσους ηξεραν πραγματα και καταστασεις απο κει μεσα.
Αν δειτε με ποια ατομα ξεκινησε ,πως ηταν κατασταση τα προηγουμενα χρονια πχ 2006 ποσα ατομα γραφουν και ποσα κατεληξαν να γραφουν ,τιποτα δεν αποτελει εκπληξη.
Να σημειωσω τα εξης:

1)μια εβδομαδα πριν πεσει το site ο γρηγορης το ειχε μεταφερει σε ταχυτερο και ακριβοτερο server επομενως η επισημη δικαιολογια περι "βαρεθηκα" δεν παιζει.
2)Το πως θα σηκωσει υλικο απο πεσμενο site ενας αδμιν που δεν εχει τους κωδικους διαχειρισης(Α ΧΑΧΑΧΑ ΑΔΜΙΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ
lol! chickendance ) ειναι μεγαλη ιστορια.
3)Ευχομαι ο,τι καλυτερο στη νεα προσπαθεια.Παλαιοτερα εγραφα πως το forum ηταν κατι μεγαλυτερο απο εμας και ερχομουν σε διαφωνια με εναν αδμιν.Χαιρομαι που τωρα με αυτη την προσπαθεια επιβεβαιωνομαι.
4)Σιγα ρε Don που δεν εβγαινε χρημα απο το polytexneio.gr. Μην τρελαθουμε τελειως.Εβγαινε και πολυ.Απλα το χρημα το επαιρνε ο ενας αδμιν , ενω ο αλλος(γρηγορης)ο,τι έκανε το εκανε για την ΚΑΥΛΑ ΤΟΥ.
5)Οσο για το τι ηταν το φορουμ και ποιος φταιει μεγαλη ιστορια.
6)Προφανως καποιοι δεν θυμουνται τις εποχες που ενας αδμιν εγραφε στο profile site owner(sic).Ετσι γιατι λεμε πως τα παιδια ο,τι κανανε το κανανε για την καυλα τους...
7)Το βασικο για να γραφει ο κοσμος επισης φιλτατε Dοn ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΟΝΟΜΙΑ.Κατι που παραβιαστηκε απειρως στο προηγουμενο site οπου τα ΤΣΙΡΑΚΙΑ του ενος αδμιν μπορουσαν να κανουν ο,τι θελουν ενω αλλοι ειχαν αυστηροτατες κυρωσεις για τα ιδια ζητηματα.
Δεν μπορει να ισχυει το "Ολα τα ζωα ειναι ισα αλλα μερικα πιο ισα"!
CoolΘα επισημανω επισης πως το site ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΜΑΤΙΣΤΟ κατι το οποίο δεν ίσχυε για το προηγούμενο forum.
9)Ευελπιστω να δω λιγοτερα ποστ τυπου" Ζητειται ατομο που να ξερει καλα κατεργασιες.Αμειβεται" με ο,τι συνεπαγεται(ειναι γνωστα αρκετα εις τους παρεικουντες εις την Ιερουσαλημ).




Θα ξαναευχηθω ο,τι καλυτερο σε αυτη την προσπαθεια και ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΧΘΟΥΝ ΛΑΘΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ forum(ΠΧ ΤΑ ΠΛΕΟΝ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΑΤΟΜΑ ΣΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΘΕΣΗ).

Ευχαριστώ θερμά για την προσοχή σας,

Αλέξανδρος.


ΥΓ.Και μην ξεχνάτε: Fighting over internet is like winning the Special Olympics:Even if you win,YOU ARE STILL RETARDED!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 9:48 pm

+1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime15th Δεκember 2009, 10:41 pm

velazquez απλα τα συγχαρητηρια μου.το post σου ειπε πραγματα που εχουνε ουσια.εξεφρασες καθαρα επιχειρηματα χωρις να κατηγορεις προσωπα και καταστασεις,απλως παραθετοντας ΓΕΓΟΝΟΤΑ.ακριβως οπως εκανε και ο nameless.τα λογια σας με εκφραζουν 100%
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime16th Δεκember 2009, 2:19 am

εγώ πάντως, ως lurker του polytexneio.gr έχω να δηλώσω ότι στο φόρουμ αυτό νιώθω κάπως πιο άνετα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 5:35 pm

εκατσα και σκεπτηκα ορισμενα πραγματα και αναθεωρησα τις αποψεις που καποτε ειχα εκφρασει σε αυτο το θεμα.κατ αρχας να ξεκινησω λεγοντας οτι μου λειψε η φαση του πολυτεχνειο.γκρ. ολη η φαση.με τις συναντησεις, τους καβγαδες, τις ατελειες του αμα θελετε.στηριζω το καινουριο φορουμ,απλα ενιωσα οτι επρεπε να το πω.επισης οσον αφορα την αντιπαραθεση με τον don molina, απλα το ξεκινησα αυτο διοτι με ενοχλησε το υφος του ποστ του και οχι τοσο αυτα που εγραψε ,σε πολλα απο τα οποια ειχε δικιο.οσον αφορα ορισμενους χαρακτηρισμους ως προσ τον eny, ειδα οτι μερικοι τον αποκαλειται φασιστα.παιδια chill out, ο eny μια χαρα τυπας ειναι, και πολυ Large κιολας.τετοιοι ακραιοι χαρακτηρισμοι δεν πρεπει να χρησιμοποιουνται.νταξει ειχε βαλει καποτε owner στο προφιλ του, αλλα ειμαι σιγουρος οτι το χε κανει απο χιουμοριστικη διαθεση και μονο.χαβαλε, πως το λενε?απο οσο ξερω μαλιστα δεν εριξε εκεινος το site οποτε μην τον κατηγορουμε και για πραγματα που δεν εκανε.αυτα ειχα να πω για να κλεισω το θεμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 6:55 pm

αυτο που βγαινει απ'τα posts του ενυαλιου ειναι απολυτος φασισμος και μεγαλομανια..

για το ποιος εριξε το site,στα @@ μου..

το μονο που δεν εχει το τωρινο σαιτ σε σχεση με το polytexneio.gr ειναι οι μεγαλοπρεπεις κορωνες του eny,που προσωπικα δε μου λειπουν..
αν σου λειπει τοσο ο eny,παρ'τον τηλεφωνο..

η ειδηση ειναι μια:
το polytexneio.gr πεθανε
ζητω το ntuamech..

τελος,αν ειναι τοσο large οσο υποστηριζεις,περιμενω να μας δωσει τη database του polytexneio.gr ενοψει και της εξεταστικης..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 7:04 pm

jeronimo έγραψε:
αυτο που βγαινει απ'τα posts του ενυαλιου ειναι απολυτος φασισμος και μεγαλομανια..

για το ποιος εριξε το site,στα @@ μου..

το μονο που δεν εχει το τωρινο σαιτ σε σχεση με το polytexneio.gr ειναι οι μεγαλοπρεπεις κορωνες του eny,που προσωπικα δε μου λειπουν..
αν σου λειπει τοσο ο eny,παρ'τον τηλεφωνο..

η ειδηση ειναι μια:
το polytexneio.gr πεθανε
ζητω το ntuamech..

τελος,αν ειναι τοσο large οσο υποστηριζεις,περιμενω να μας δωσει τη database του polytexneio.gr ενοψει και της εξεταστικης..

το πιο ωραίο σου ποστ μέχρι τώρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 7:59 pm

jeronimo έγραψε:
αυτο που βγαινει απ'τα posts του ενυαλιου ειναι απολυτος φασισμος και μεγαλομανια..

για το ποιος εριξε το site,στα @@ μου..

το μονο που δεν εχει το τωρινο σαιτ σε σχεση με το polytexneio.gr ειναι οι μεγαλοπρεπεις κορωνες του eny,που προσωπικα δε μου λειπουν..
αν σου λειπει τοσο ο eny,παρ'τον τηλεφωνο..

η ειδηση ειναι μια:
το polytexneio.gr πεθανε
ζητω το ntuamech..

τελος,αν ειναι τοσο large οσο υποστηριζεις,περιμενω να μας δωσει τη database του polytexneio.gr ενοψει και της εξεταστικης..
συμφωνώ θέλουμε την db..... Arrow Arrow asap!!! Exclamation Exclamation

(σημειωτέον το polytexneio.gr το πρόλαβα στα τέλη του οπότε δν ξέρω την κατάσταση που περιγράφετε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 8:33 pm

Αρχή είναι ακόμα..όλα θα γίνουν!
Για την database συμφωνώ και εγώ(το είχα πει και σε προηγούμενο ποστ).

Τώρα για τις συναντήσεις κτλ..αρχή είναι ακόμα.1 μήνα ζωή έχει και ακόμα διαμορφώνεται.Οπότε όλα θα γίνουν. Θέλω να πιστεύω ότι με τη βοήθεια όλων θα πάει πολύ καλά το φόρουμ και θα γίνει το "επίσημο" των Μηχ. Μηχ...

Για τον eny δεν έχω να πω κάτι..δεν τον ξέρω και στο κάτω κάτω δεν μου πέφτει λόγος(άσχετα αν διαφωνούσα-συμφωνούσα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 9:24 pm

και αυτο το topic πιστευω πως δε χρειαζεται πλεον να ειναι ενεργο..

το polytexneio.gr επεσε..
πλεον,τουλαχιστον εγω ουτε που το θυμαμαι..

αν θελει να βοηθησει σε κατι ο ενυ,ας μας δωσει τη db του η ας εγγραφει εδω να μας λεει την αποψη του..

ισως εχει μια ευκαιρια ακομα να μας δειξει κατα ποσο νοιαζεται για τους φοιτητες κι οχι μονο για την παρτη του..

καλο κουραγιο ecato!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 10:55 pm

jeronimo έγραψε:

η ειδηση ειναι μια:
το polytexneio.gr πεθανε
ζητω το ntuamech..

cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime13th Ιανουάριος 2010, 11:20 pm

Απλά σεβασμός στο post του Vel.

Ας μείνει ένα και μοναδικό, να θυμίζει στους παλιούς την πραγματική εικόνα του παρελθόντος.

Μιας και δεν τό 'χω γράψει αλλού -και δεν είναι τελείως offtopic εδώ- πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά που πήραν την πρωτοβουλία να στήσουν αυτό το forum απ' το μηδέν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 2 I_icon_minitime14th Ιανουάριος 2010, 6:50 am

οποιοσδηποτε που διαμαρτυρεται για το αποτομο κλεισιμο του φορουμ ειναι δικαιολογημενος.αλλα ρε παιδια ο ενυ ειναι φανταρος απο οσο ξερω αυτην την περιοδο και το πολυτεχνειο κατεβασμενο.που να τα βρει τα δεδομενα να τα δωσει?επισης θεωρω λαθος να τον λενε μερικοι φασιστα.αυτοι ειναι ακραιοι χαρακτηρισμοι για να χρησιμοποιουνται στην εποχη μας για τον οποιοδηποτε.αμα τον θεωρουσατε φασιστα γιατι δεν του το λεγατε τοτε?προτιματε τη safe λυση να τον βριζετε καπου που πιθανως δεν το βλεπει η που δεν θα σας αποδοκιμασει κανενας?τελος παντων δεν ειναι εκει το θεμα.απλως διαφωνω με τετοιες τακτικες.και οπως ξαναλεω, δικαιολογω οποιον διαμαρτυρεται για το κλεισιμο του σιτε οπως εκανα και εγω στην αρχη.επισης στηριζω 200% την νεα προσπαθεια των παιδιων.απλα το διευκρινιζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
H πτώση του polytexneio.gr
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η επιστροφή του polytexneio.gr
» Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Πληροφορίες για το forum :: Περί του forum - FAQs :: Αρχείο ...-
Μετάβαση σε: