Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ

Το forum των φοιτητών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
 
ΦόρουμΠόρταλnew postsπρόγραμμαLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 H πτώση του polytexneio.gr

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιανουάριος 2010, 3:53 pm

ρε lvdt,τα νευρα θα μας παιξεις?

υποστηριζεις οτι τα λεμε τωρα εκ του ασφαλους και δεν του τα λεγαμε εκει..
μεγα λαθος φιλε..

οπως λαθος ειναι να μας λες και κοτες απεναντι στον ενυ για οποιοδηποτε λογο..
τι να φοβηθω ρε φιλαρακι απ'τον ενυ?

αν θελει ας γραψει εδω..αν δε θελει,ας μη γραψει..

και στην τελικη,ποια η δικη σου σχεση με αυτον?

πρεπει να'σαι σε μικρο ετος,αλλα μη λες αβιαστα πραγματα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιανουάριος 2010, 4:32 pm

δεν νομιζω να παιζω με τα νευρα κανενος.ουτε ειπα πως εισαι κοτα η φοβασαι τον ενυ.λαθος καταλαβες.απλως καταδικασα αυτα που λεγονται γιατι ουσιαστικα αποτελουν πιο πολυ προσωπικη επιθεση παρα διαμαρτηρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιανουάριος 2010, 5:00 pm

lvdt έγραψε:
δεν νομιζω να παιζω με τα νευρα κανενος.ουτε ειπα πως εισαι κοτα η φοβασαι τον ενυ.λαθος καταλαβες.απλως καταδικασα αυτα που λεγονται γιατι ουσιαστικα αποτελουν πιο πολυ προσωπικη επιθεση παρα διαμαρτηρια.
μπα διαμαρτυρία είναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιανουάριος 2010, 5:15 pm

lvdt,εισαι μικρος και δε μπορει να σου λειπει το polytexneio.gr..

το αν κανουμε επιθεση στον ενυ η οχι,μπορει να το κρινει και να απαντησει καταλληλα ο ιδιος και τα υπολοιπα μελη του polytexneio.gr..ορισμενοι γραφουν κι εδω μεσα..

το forum αυτο,επειδη ξερω ατομα και καταστασεις,υπαρχει ορεξη να γινει πολυ καλυτερο απ'το προηγουμενο και στις εκδηλωσεις στον πραγματικο κοσμο..

οπου θα μπορεις να ερθεις κι εσυ,να γνωριστουμε και να το χαβαλεδιασουμε..αλλα,μετα την εξεταστικη..

ακομα και το domain αυτου εδω του forum ειναι δηλωση των admin του για τον ελευθερο χαρακτηρα τον οποιο θελουν να διατηρει αυτο..

τελος,ο lambard δεν θα'ρθει στο βαζελο πριν χρειαστει μπαστουνι για να περπαταει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιανουάριος 2010, 5:24 pm

μαλλον ο terry ειναι συναδελφε αν και γενικα συμφωνω με το post σου.
μια ζωη με τον ενακαριρε θα ειστε φιλοι παναθηναικοι
(λιγο off topic το post μου,ελπιζω να μην πειραζει πολυ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιανουάριος 2010, 5:53 pm

Παιδιά, με το pardon δηλαδή, αλλά η όλη φάση - εμείς γαμάμετο Polytexneio.gr έκλανε μέντες, και νόημα δεν έχει (γιατί τα δύο fora επιτελούν τον ίδιο σκοπό και δεν έχουν να χωρίσουν τίποτα - ειδικά αφού δεν λειτουργούν και ταυτόχρονα) και να σας πω και την αλήθεια δεν είναι και πολύ ωραίο.


Δεν θυμάστε μία εποχή που ο κάθε κλαμένος έμπαινε στo site, πέταγε ερωτήσεις, απαιτούσε απαντήσεις και τις έπαιρνε σε 2 ώρες το πολύ.

Τότε ήταν καλά, και το site βοήθαγε. Είχες από κάπου να πιαστείς μπροστά στο μπουρδέλο της κάθε εξεταστικής και τον κυκεώνα παραπληροφόρησης του στόμα με στόμα.


Και τώρα, έγινε καινούριο forum και συγχαρητήρια στα παιδιά. Αλλά το ότι αυτούς δεν τους ξέρω ή ότι δεν συμφωνώ σε πολλά θέματα μαζί τους δεν σημαίνει ότι αυτό το forum το έχουν μαλάκες και ότι είναι gtp.

Όπως το ότι το προηγούμενο forum το είχε ένας καλός μου φίλος σημαίνει ότι είναι καλύτερο.

Ή ότι θα αρχίσω να χοροπηδάω και να τραγουδάω πάνω από το κουφάρι μιας πολυετούς προσπάθειας κάποιοων να ενημερώσουν, διασκεδάσουν κι εν τέλει ενώσουν την βαθιά κομπλεξική και διασπασμένη σε κλίκες φοιτητική κοινωνία του ΕΜΠ.



Ο σεβασμός είναι μεγάλο πράγμα, και θα προέτρεπα εντελώς φιλικά αρκετό κόσμο εδώ μέσα να πάρει παράδειγμα από τους Alejandro, Ecato που εκθέτουν την άποψή τους σοβαρά και χωρίς να μιλάνε με ασέβεια για κόσμο που βοήθησαν κατά πολύ πολύ κόσμο από την σχολή.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alejandro el mecanico στις 14th Ιανουάριος 2010, 11:28 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : 1ον Ευχαριστώ 2ον ουαου πολύ καντήλι ρε αδερφέ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιανουάριος 2010, 9:37 pm

πρωτον αγαπητε jeronimo, ειμαι 2ετης και τριμηνο γραμμενος στο πολυτεχνειο.γκρ. εννοειται πως ειμαι μικρος, αλλα οση περιοδο ημουν γραμμενος το λιωνα.
δευτερον ,η πρωτη μου αντιδραση οταν εκλεισε με τον τροπο που εκλεισε το φορουμ ηταν μια ξενερα.βασικα εχασα τουλαχιστον 3 ωρες της καθημερινοτητας μου και αρχισα να κατηγορω προσωπα και καταστασεις.ομως αυτη η τακτικη δεν οδηγει στο πουθενα.μεσω αυτου του τοπικ γινεται μια συνειδητη προσπαθεια να εκμηδενιστει μια δουλεια χρονων, οπως αυτη του πολυτεχνειο.γκρ αναφεροντας μονο τα αρνητικα του και ξεχνωντας τα οποια καλα του, τον πρωτοποριακο χαρακτηρα του κλπ.κανεις δεν ισχυριστηκε οτι ηταν τελειο το σαιτ.αυτο δεν σημαινει οτι ητανε για τα μπαζα.στη σελιδα προτασεις βελτιωσης οι περισσοτεροι προτεινουν πραγματα που θα κανουν το νεο φορουμ να μοιαζει περισοτερο στο πολυτεχνειο.γκρ και εδω διαβαζω το ποσο σκατα ητανε.μονο σε εμενα δεν ακουγεται πολυ λογικο αυτο?πως ειναι δυνατον να λες λοιπον αλεχαντρο οτι το να αποκαλεις τον αλλο φασιστα ειναι διαμαρτυρια? μονο εμενα μ βγαζει εμπαθεια αυτο το πραγμα? να διαμαρτυρηθεις για κατι μαζι σου.αλλα προσωπικες επιθεσεις στον administrator εμενα τουλαχιστον μου φαινονται κακη τακτικη.δεν βελτιωνουν κατι παρα μονο δημιουργουν κλιμα εχθροτητας εκει που θα επρεπε να υπαρχει αλληλεγγυη και μονο.θα ειμαι στις συγκεντρωσεις να συζητησω μετα την εξεταστικη.

τριτον, στηριζω την καινουρια προσπαθεια και θα ειμαι εδω να τη δω να βελτιωνεται.ημουν απο τους πρωτους που ειπανε να δωθει χρονος στο καινουριο φορουμ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alejandro el mecanico στις 14th Ιανουάριος 2010, 11:30 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ξέρεις τώρα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime14th Ιανουάριος 2010, 11:45 pm

lvdt έγραψε:
πως ειναι δυνατον να λες λοιπον αλεχαντρο οτι το να αποκαλεις τον αλλο φασιστα ειναι διαμαρτυρια?

γιατί η εναλλακτική είναι πολύ χειρότερη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 5:32 pm

christos έγραψε:
μαλλον ο terry ειναι συναδελφε

πες το κι ετσι ρε μορφωμενε christos..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 5:34 pm

jeronimo έγραψε:
christos έγραψε:
μαλλον ο terry ειναι συναδελφε

πες το κι ετσι ρε μορφωμενε christos..

Λίγα με τον φίλο μου τον christos Razz Πλάκα κάνω προφανώς Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 6:01 pm

προφανως πριν αστειευτηκα jeronimo και δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να ιντριγκαρω
αλλα πηρα ως αφορμη την κατακλειδα του post σου ωστε να πειραξω λιγο τους φιλους παναθηναικους.
(ζητω συγγνωμη που ειμαι και παλι off topic)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 6:08 pm

κι εγω αστειευομαι φιλε christos..

νομιζα θα το καταλαβαινες..

ειναι απ'τις κλασικες ατακες αλεφαντου..

παντως,
εσυ εσυ της μοιρας μου γραφτο
μου παιρνεις την καρδια και το μυαλο
εσυ μου δινεις λογο να υπαρχω
και μια ζωη την ιδια τρελα θα'χω
δικεφαλε μαζι σου αρρωσταινω
αεκαρα μου το εχασα το τρενο
ναρκωτικα,γυναικες και λεφτα
τι να σου πουν εσενα ολα αυτα

αυτα ειχα να συμπληρωσω

α και
εμπρος αιτε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 7:08 pm

Δικεφαλεεεε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 7:54 pm

το οτι γίνατε off topic στο συγκεκριμένο topic δεν ξέρω κατά πόσο μετράει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 7:57 pm

offtopic??
Το τοπικ έχει σχέση με το polytexneio.gr και εδώ μιλάμε για δικέφαλους και τρικέφαλους!Που το είδες το offtopic φίλτατε? geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 8:01 pm

συναδελφε hotdog,θα σε παρακαλουσα να μη μπλεκεις το δικεφαλο με το τρικεφαλο..

ο δικεφαλος ειναι εμβλημα με τεραστια ιστορια και συμβολισμο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 8:03 pm

Για να είμαι on-topic..

H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Pao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 8:06 pm

ρε hotdog,απεναντι στο δικεφαλο (που δεν ειναι μονο το σημα της ΑΕΚ,αλλα αλλα 1000 πραγματα) μου αντιτασσεις τροφη ζωων?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 8:10 pm

Γιατί δεν είναι σημαντική? Τι πιο σημαντικό από την..τροφή?!!!χαχαχαχα!

(πάει καταστράφηκε το τοπικ!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 8:20 pm

ο υπνος..

νμζ οτι απ'τις βασικες αναγκες του ανθρωπου (φαι,στεγη,υπνος,σεξ) ειναι η πιο δυνατη..

αν νυσταξεις,δε γλιτωνεις απ'τον υπνο..

εξαλλου,και κατα τη μυθολογια,ο υπνος ειναι ο μικρος γιος του θανατου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H47e4CZ36Mc7D7
Administrator
Administrator
H47e4CZ36Mc7D7


Αριθμός μηνυμάτων : 3037
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : γκούχου γκούχου...ακούει κανείς??

Character sheet
Name: Eldur Galaelenthor

H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 8:24 pm

jeronimo έγραψε:

εξαλλου,και κατα τη μυθολογια,ο υπνος ειναι ο μικρος γιος του θανατου..
πςςςςςςςςςςςς τι γνώσεις είναι αυτές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 8:27 pm

ειδες?

αλλα,οι φιλες σου δεν ξερουν να τις εκτιμουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 8:51 pm

ecatodarcus έγραψε:
πςςςςςςςςςςςς τι γνώσεις είναι αυτές!
jeronimo έγραψε:
αλλα,οι φιλες σου δεν ξερουν να τις εκτιμουν..

Δεν υπάρχετε ρε!!!


Ναι...μην φας για καμιά εβδομάδα ή κανά μήνα και μετά σου λέω εγώ ποια είναι η πιο βασική ανάγκη!!! Very Happy


(και χωρίς να ξέρω μυθολογία Laughing Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 8:52 pm

επισης,αν δεν κοιμηθεις για 3 μερες,θα τα παιξεις..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την jeronimo στις 15th Ιανουάριος 2010, 8:55 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H πτώση του polytexneio.gr   H πτώση του polytexneio.gr - Σελίδα 3 I_icon_minitime15th Ιανουάριος 2010, 8:54 pm

jeronimo έγραψε:
hotdog,αληθεια καταλαβες ποιος ηταν σημερα το πρωι διπλα στον ecato?

Εσύ ήσουν ρε? Η αλήθεια είναι ότι το πρωί δεν σκαμπάζω και πολλά!! Laughing

(+ ότι είχα κοιμηθεί 4 ώρες..άστα..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
H πτώση του polytexneio.gr
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η επιστροφή του polytexneio.gr
» Αναδιοργάνωση από το polytexneio.gr

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μηχανολόγοι Μηχανικοί ΕΜΠ :: Πληροφορίες για το forum :: Περί του forum - FAQs :: Αρχείο ...-
Μετάβαση σε: